Brnění prstů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zenadomaa  19.12.14 14:20
Brnění prstů

Dobrý den, brní mě prsty na nohou. Napadlo mě, že by to mohlo být třeba od páteře. Nemáte někdo zkušenost, co by to mohlo být? Jestli s tím jít k doktorovi nebo ne?

Reakce:

Mouta  29.12.14 19:41

Určitě bych zašel k doktorovi. Nejlíp na neurologii. Brnění končetin bývá dost často způsobeno poškozením periferní nervové soustavy a nedostatkem vit B. Ale samozřejmě to může být také blokace páteře.

Veronika788  02.01.15 20:46

Brnění prstů je stopro z nedostatku vitaminů. Měla jsem to taky. Záleží ale v jaké stadiu to je. Můžou být i poškozeny periferní nervy. Já jsem měla na dva týdny zvýšený dávky béčka, a pak jsem ještě jedla revitanerv, prave na tu regeneraci nervů. Teď už mám od toho naštěsti pokoj.

zenadomaa  05.01.15 22:23

Nakonec jsem si k tomu doktorovi zašla. Musím teda říct, že dost velký blázinec po těch svátcích. Čekárna totálně natřískaná. Ještě, že jsem si vzala volno :D No, a napsal mi rehabku a nějaký léky. Trochu jsem sondovala, co ten revitanerv a prý dobrý. Že je tam kombinace vitamínů, které jsou právě dobré na ty nervy.

KlarissV
4 příspěvky 14.01.15 15:07

Tři měsíce jsem chodila po doktorech s mravečením prstů na hohou, které postupně přešlo až do lýtek. Dostala jsem různé léky, chodila na rehabilitace, brala různé doplňky stravy. Na doporučení jsem začala užívat revitanerv a hodně sušené hlivy a po měsíci jsem cítila zlepšení. Teď to beru 3 měsíce a mravenčení je jen občas. Takže tyhle dvě věci pomohli mě.

Váš příspěvek