Boulička u vagíny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vejulik  04.02.14 13:00
Boulička u vagíny

Zdravím,
mám takový problém. Před 14cti dny mě strašně píchlo dole u vagíny. Nějak jsem tomu nevěnovala pozornost a řekla jsem si, že to bude ok. Předevčírem mě to opět malinko píchlo a tak jsem zkoušela nahmatat jestli něco nenajdu. Nahmatala jsem dole u vagíny ( ne uvnitř ani ne venku, tak na okraji ) malou bouličku jako hrášek. Když to zmáčknu je to taková zvláštní bolest, ale přejde to. Možná, že je to jen uhr, ale nevím. Mám strach. Jinak mi je 22 let. Děkuji za rady :)

Reakce:

valcad  13.07.14 14:09
Mám to samé

Ahoj, trápí mě stejný problém, ale je mi 14 let. Když ji zmáčknu, nevyteče hnis ale malinko krve. Můžu se tě zeptat. Jak to teda nakonec s tou tvojí bouličkou dopadlo? :?:

hanakopr  05.08.14 19:47
mám to taky

Ahoj mám to taky…mela jsem to i pred lety a mám to znova..časem to zmizí, ale bolest je někdy ošklivá.

domnjbuvbzuebjekj  26.09.14 20:49
Bulka

Zdravím, oběvila se mi taková střední načervenalá a bolestivá bulka u vagíny vedle pysku… nevíte někdo něco o tom? budu ráda za každé rady, díky moc.. :* pište na muj email :) :? :mavam:

Váš příspěvek