Boule na krku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kačuška
37 příspěvků 17.05.12 19:10
Boule na krku

Dobrý den, mám bouli na krku. Je na pravé straně a na omak jen trošku bolí, ale jinak ne. Je cca 1,5cm velká a když dám hlavu na levou stranu a krk se mi na pravé straně napne a je vidět více. Nemáte s tímto někdo nějaké zkušenosti? Musím nejdříve k obvodnímu lékaři? Docela mě to vyděsilo a budu ráda za kterou koliv odpověď. Děkuji.

Reakce:

Kawill  17.10.12 17:25
Boule na krku

Dobrý den, ma stejnou bouly na krku, jako vy, jen na levé straně. Chci se zeptat, jestli jste zjistila něco blizsiho, také mne to dost vystrasilo.
Děkuji s pozdravem Bren

Kačuška
37 příspěvků 18.10.12 06:27

Dobrý den, problém je u mě zažehnán. Byla jsem s tím přímo na krčním a na krevních testech, kde bylo vše v pořádku a zjistili mi jen to, že jsem přešla nějakou nemoc, nedoléčila to a z toho se mi na uzlinách udělala tato boulička(zánět). Nicméně jsem dostala na týden antibiotika, který nejspíš pomohli, ale za týden jsem to tam pořád měla a jezdila na kontroly, zda se to nezvětšuje a poté zmizela úplně. Určitě doporučuji ze svý zkušenosti navštívit krčního a ten Vám řekne více. Dost se mi ulevilo a ještě mi doporučila, aby mi můj obvodní lékař předepsal rehabilitace. Tak Vám přeji hodně štěstí, ať to nemáte nic špatného a určitě to nepodceňovat.

Kawill  18.10.12 15:01
poděkování

Dobrý den, děkuji za rychlou odpověd, raději to nebudu podceňovat a zajdu k lékaři. Mějte se hezky.

kejra
3 příspěvky 16.11.12 20:00

Dobrý den mám dotaz již jeden rok mám na leve straně krku spíše v dolní části bouli spíše to vypadá jako nateklé, jeto
Měkké jako by tam byla voda při otočení hlavy cítím tlak někdy se mi špatné polyka pracují jako kuchar a při větším výkonupracovní zátěže mi to ještě více se zvětší kdyz mám volno tak, 3 dny zase to splaskne do menší formy lékař říkal že jeto cista ale nezdá se mi to muzete mi poradit je mi 45 nekuřák nepiji děkuji Muzik.

Kačuška
37 příspěvků 18.11.12 18:35

Dobrý den, a to ste byl pouze u obvodního lékaře? Já s mím obvoďákem mám špatné zkušenosti a proto už raději jednám bez něj. Určitě bych zkusila toho krčního, pokud ste tam nebyl a uvidíte, co Vám řekne on. Aspoň ať Vás pošle na krevní testy. Pokud to je cista, tak i tak by se to mělo léčit. Určitě si s tím dojděte jinam, aspoň pro klid dušičky a nenechávejte to tak.

kejra
3 příspěvky 18.11.12 21:51

Díky ze se někdo ozval asi jsem jediný s tímhle problémem nikomu to ani nepřeji byl jsem na vyšetření na sono ale prý ze mi to neboli tak mám na další možný zákrok čas uz mi to ale vadí a také mám obavy z dalšího vyšetření.

Lidka J  23.01.13 15:08
bulka na krku

Dobrý den,

mému synkovi bude v květnu 7 a má ten samý problém co vy. Bulku má 16 mm velkou a je to také cysta. Je přesně uprostřed krku pod bradou. Pediatr nás po sonu ještě poslal na magnetickou rezonanci, prý pro upřesnění a klid. Tu absolvujeme v pondělí. Doktor říká, že pokud se cysta sama neztratí, což je málo pravděpodobné, bude muset jít malý na operaci, kde mu jí vyndají. No doufejme, že bude vše ok.

Ještě se ozvu jak jsme dopadli.
Lída

Váš příspěvek