Lymská Borelióza v Německu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petrapetrapetra
2 příspěvky 17.11.12 11:37
BORELIOZA LYMSKA

Ahoj všem, kteří mají příznaky či potíže směrující k borelii ale i hlavně ti kteří ji mají prokázanou. Ráda bych založila toto téma, moc ráda s kýmkoli pokecám, s každým kdo s tím chce něco udělat, plánuji léčbu v německu, ale chci se poradit s lidmi s podobnými potížemi atd..budu se těšit, pište jen na email - niveastrid zavináč seznam.cz
 Petra

Reakce:

doktor584  19.02.13 21:09
Borelie

Zdravím, taky o tom silně přemýšlím, protože poslední 4 roky snad jen přežívám, doktoři v česku jsou mi asi na dvě věci, dneska mi je zase o trošku hnusnějc takže nemám náladu ani na psaní, tak až se zlepší rozepíšu se, zatím a ozvi se doktor584

doktor584  09.04.13 22:13
borka

Boubelko, díky za radu to už mám prostudované od shora až dolů a to několikrát…

boubela  09.04.13 22:34

Není zač, tam aspoň člověk pozná, že v tom není sám - aspoň něco, přeji hodně sil v boji s tou potvorou :)

černidlo  30.03.15 11:59
chronická borel- jak na ni.

Klíště nebo jiný hmyz asi v roce 1998, lékařem nezjištěno- postupné potíže s koleny, páteř- nedám kolena do prav. úhlu- sedět je největší trest- poponáším vyrobenou 10 cm madraci. Borel. zjištěna až v 2OO9- 13O v krvi, nyní od 4.12.O14 potíže bodání v těle, naprostá nechuť k jídlu, plynatost, bolesti v prsou a tříslech. nezájem o práci i dění kolem. Pocit jako na zvracení. Od prosince léčeno antibio, klid asi měsíc, pak viroza a už v tom zase lítám- borel. 19O a víc. Zatím vybrány 3 antibio, mírně zlepšení ale zažívací potíže trvají, poraďte jak na borel. Je mi 64 a nerada bych skončila na vozíku. Udajně nemoc ničí chrupavky? Ještě jsem polyval. alergik - řadu léků nemůžu. Poraďte. Děkuji. pište na l. halmova@seznam.cz

Váš příspěvek