Borelióza a neurologické příznaky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klamirek  08.11.11 07:05
Borelioza

Dobrý den, minulý rok /asi v květnu/jsem byl infikován Boreliozou
> /zimnice při 30 stupních C/. Na obvodním jsem si vynutil krevní
> odběr. Výsledek podle něho byl negativní, ale když jsem se nedal
> odbýt, zavolal sestru a najednou byl pozitivní. Dostal jsem honem 50
> ks prášků a hned užívat. Po vybrání prášků byl udělán
> kontrolní odběr a výsledek- je to na hranici. Prý ji mám, ale v
> normě. Pak byl dělán další odběr, se stejným výsledkem. Teprve
> v říjnu byl nález negativní. Můj dotaz- po nějaké době se
> objevily divné příznaky :nejistá chůze, třes nohou / jako bych
> plaval po chodníku/, občas se zamotá hlava a nejhorší únava. 4
> km a mě docházejí síly. Na zahrádce 3-4 hodiny a jsem vyřízen.
> A letos v březnu , takřka přes noc - oteklé koleno a bolest.
> Místo chůze, pajdání. Jeden ortopéd - žádná voda, žádná
> krev - 12×. Po změně ortopéda ihned voda v koleně. Schody jsou pro
> mě kalvárií. Vstávání z WC a ze židle, to je problém. Všichni
> doktoři mě uklidňují tím, že mě už není 19 let a tak to
> lepší nebude. Já mám ale obavy, zdali to nejsou druhotné
> příznaky té borky. Byl jsem infikován již několikrát, ale vždy
> to skončilo bez následků. Ale oni mají pravdu, bylo mě podstatně
> méně. Klíšťata mě milují- rekord 42 přisátých za sezonu,
> letos jen 7.Děkuji za odpověď Mirek.

Reakce:

ivankosta6841
3 příspěvky 13.02.12 22:43

Dobrý večer Mirku.Moje jméno je Ivan.Jsem z Chebu.V této době hledám někoho,kdo měl nebo snad má 2.stadium,ne-li 3. této hnusné nemoci.Totiž,moje přítelkyně ji má potvrzenou z lumbalky od října.Ty bolesti hlavy a kolena měla více jak půl roku před tím.Několikrát omdlela v práci,ale dali ji kapačku a to bylo všechno.Nikoho nenapadlo,aby ji udělali vyšetření,proč tomu tak je.Přes léto se zhoršily bolesti hlavy,otok pravého kolena a slabost včetně změny nálad,přesně podle příznaků.Ale aby toho nebylo málo,má podle lékařů podezření na roztr.sklerozu­.Avšak v té době nikdo neměl potuchy,co přijde za šok po lumbalce.Místo potvrzení RS je tu borelka a v rozvinutem stádiu.A-v mozku 5 těles neidentifikova­telneho původu.Buď RS nebo borelka.A léčba?Jen teď doufám,že můj příspěvek bude číst i fundovaná osoba a poradí.Moc by to pomohlo.Tak tedy:září-vyšetření na neurologii.Říjen-lumbalka,po necelých 3 týdnech-potvrzení borelky,listopad-10 kapaček,po 1 gr. penicilinu,pak další šok-50% nemocenská z čistého platu.Až v prosinci-odběr krve na kontrolu.POSI­TIVNÍ!!!Další vyšetření?Kontrolní lumbalka v březnu.Mezi­tím?Nesnesitel­né bolesti hlavy zadní a boční levé části.Zaseknutí? pravé části čelisti.Vyšetření u stomatologa.Snad prý artroza.Není to zánět licniho nervu?Nejsem lékař.Jen elektrikář.Tak tedy,prosím někoho z oboru infekce,aby sdělil postup léčby.Kontrola na inf.oddělení až v březnu.????A stav se zhoršuje.Nebude už pozdě???Co když…Děkuji Ivan K.
ZDRAVÍ MÁME JEN JEDNO

františek KOTEK  13.03.12 09:23
NEUROBRELIOZA A CO SNÍ

PŘÍZNAKY PODOBNÉ JAKO MIREK . NASHLE

plasenka@seznam.cz  24.05.13 00:21
3stadium boreliozy s provázející radioaktivní artritidou

Dobrý den,
ráda bych se zeptala ohledně boreliozy 3 stadia+reaktivní artritida.
Nedávno mé mamce zjistili boreliozu. Bohužel, je sice pěkné, že konečne víme původ toho trápení, ale pozdě.. Nemoc už je mezi 2. a 3. stadiem…Tělo se začalo bránit reaktivní artritidou…už je jen malá šance na lékařské vyléčení bez následků…abych upřesnila každý den prožívá opravdu silné bolesti, které stále gradují, do spodních částí nohou má velké křeče, které se budou postupem času roznášet do celého těla. Nejhorší věc je ale ta, že pomalu ochrnuje. Boreliozá jí,,rozežírá,, nervy…Nepřijde mi normální, aby ve 40 byla upoutaná na lůžko s bolestmy..a nedokazala se ani zvednout, ci napít, protože neudrží skleničku…
Doslechla jsem se o,,fenixových kapkách,,, myslíte, že by pomohly… Nebo spíše něco jiného…Rozhodně všelijaké,,driáky,, co jí lékaři dávají nezabírají…(pred­nisol, ruzne antibioltika…)
Bolesti jsou čím dál větší a začínám se opravdu bát, že pokuď se něco nezmění, nebude se mamka lečit jen u interenistky..
PROSIM PORADTE
Předem děkuji za odpověd Lucie..

černidlo  30.03.15 11:24
chronická borelioza- poraďte
.Dobrý den, asi v roce 1998 jsem měla štípnutí kdy lékaři nepokládali za nutné zjistit borelie, byli prokázány až v roce 2OO9- 13Ov krvi, přesto že jsem byla na infekč. nebylo již léčeno pouze sledováno. Od prosince 2O14 bylo v krvi 19O a víc, přeléčeno antibio na infekč.4.2. jsem dostala virozu po které po týdnu nastaly nevolnosti, bolesti celého těla vystřel. na růz. místech, naprosté nechutenství, špatná činnost střev. Opět borel. 19O a víc, Beru již 3 antibio a dle lékařky neur. ještě 2 budu brát, zdrav. potíže se mírně zlepšily ale přetrvává nechutenství i bolesti prsou, zvýšena sedlivost, nezájem o práci i dění kolem. Prosím poraďte jak se nemoci zbavit, či jak zabránit zhoršení stavu. děkuji Lidka

pes113  26.04.15 21:21
boleriozu lze úplně vyléčit

Dobrý den, mě se sama ozvala bolerioza opět po 3 letech při oslabení organismu a doktork mě jenom vyšetřila krev a poslala na kožní. Flek jsem měla za uchem a šel až do vlasů. Našla jsem úplně náhodou možnost jak se zbavit boleriozy a to bez doktorky a to úplně ozvěte se mě poradím

pes113  26.04.15 21:24
boleriozu je možno úplně vyléčit

Já jsem dostala boleriozu po 3 letech znovu při snížení imuniyt a zase flek za uchem a ve vlasech, Našla jsem nyní možnost jak se boleriozy úlně zbavit poradím, můj tel 607904165 zkuste mě zavolat

pes113  26.04.15 21:28
boleriozy je možné se úplně zbavit

Mě so znovu ozvala bolerioza po 3 letech na stejném místě za uchem a ve vlasech. Doktorka mě poslala na kožní a tm mě dali mastičku. Náhodou jsem objevila možnosti jak se boleriozy úplně zbavit můj tel 607904165 zavolejte poradím.

JaneXX  02.12.15 20:57
Léčba boreliózy

Dobrý den, můžete prosím přiblížit o jakou léčbu se jedná? Děkuji, Jana

cernidlo 522  03.12.15 09:24

Prosím o zdělení zda jde o léčbu bilinkami, zkoušela jsem výtažek z pupenů topolu- asi púl roku, zatím žádný výsledek i když zdravotně se cítím líp. Pozit. borel. v krvi stále 19O. Poraďte.

Icediscovery  19.01.16 15:11
zavolejte a zaplaťe

Dobrý den, když to umíte léčit, proč to nezveřejníte??? Veký kulový umíte. Zas nějaký vyčůránek.

Dodo69  01.02.16 20:37
Za peníze naďeji

Jj na borelku dr. klubal nebo dr. ďurovska a ještě bcl Luhačovice je to jenom možnost ne jistota vím o čem pišu rok už bojují a nic jenom prachy prachy

Bata1  15.10.16 07:05
Lym.Borelioza

Dobrý den.
Rád bych poprosil dobrou duši o radu ohledně Lym. Boreliozi. V létě tohoto roku se mě udělal flek v třísle, tak jsem šel lékaři, který mě udělal náběr krve, kde byla zjištěna Borelioza, ale přechozená. Dostal jsem ATB na 40dnů a po dobrání mě lékařka poslala na kontrolní náběr, kde se nic nenašlo, tak jsem zdráv řekl lékař. Já jsem, ale vyřízenej jak psych, tak fyzicky. Již přes měsíc se léčím Alternativně..Beru MMS dvakrát deně 4.kapky a k tomu Imunosan, Renol, Korolen a Drags Imun na radu léčitele, který mě říkal, že MMS samotné nepomůže. Je mě stále špatně a dochází mě síla a naděje. Prosím někoho o radu.
Díky Petr ***

Edit admin - osobní údaje

Váš příspěvek