Bolest/tvrdost lytok

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tr0nic  09.02.15 15:52
Bolest/tvrdost lytok

Zdravim, mam problemi s nohami resp. s lytkami. Posledne 3 roky mi vzdy takto Januar-Maj zacne bolest/tvrdost lytok. Zacne to ako keby ma bolela achilovka teda skor tahala ako keby som mal kratku slachu alebo neviem ako to popisat jednoducho ma to taha ked kracam/bezim. Neskor to prejde k bolesti holennej kosti. Dakych 10cm nad clenkom z vnutornej strany. Je to strasna bolest, taha ma to ako keby sa mi to trhalo. Taktiez pri chodzi alebo behu. No niekdy to je az taka bolest, ze si musim sadnut. Potom ako keby 3. faza zacnu mi tvrdnut lytka, strasne napumpovane ich mam, tvrde ako skala. Ale ked sedim, lezim tak su normalne. Pravidelne hravam futbal uz od malicka, posilka zhruba 2 roky a taktiez si niekedy chodim aj zabehat. No teraz v zimnom obdobi to je priam nemozne skrs tu bolest. No neskor po jary alebo az na leto to prestane. Bol by som vam velmi vdacny za radu :) Mimochodom ak to je potrebne tak 170 cm,70kg, 17 v aprili 18 rokov. Velmi pekne dakujem :)

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek