Bolestivá bulka v prsu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zubča  26.11.12 11:54
Bolestivá bulka v prsu

Dobrý den, Je mi 16 let a včera ráno jsem vstala a bolelo mě pravé prso. Potom jsem si nahmatala bolestivou bulku u bradavky jakoby kousek i v ní. Je také dost citlivá a bolí jen při doteku stejně jako skoro celé prso. Okolí bradavky mám mírně začervenalé. Mám strach co by to mohlo být. Nemá s tím některá zkušenost? prosím o rady :,(

Reakce:

Tr0l0l0l  26.11.12 21:01

Dej se vyšetřit, je to rakovina.

Petra1970  26.11.12 21:18

Drsněji to napsat nešlo??? jak to můžeš vědět, musíš tu holku tak strašit??

Aneta_193  04.12.12 21:36
Klid

Petro, nejspíš proto má nick Tr0l0l0l. Jinak autorce bych vzkázala, ať nepanikaří a zajde si k doktorovi, pokud to bude přetrvávat, ale věřím, že to určitě nic nebude :-) Když mi bylo asi taky 16 (nejsem si přesně jistá), tak se mi objevilo to stejné, přesně jak to popisuješ. Byla jsem z toho docela špatná, ale za 2 dny to zmizelo. Po přesné příčině jsem nepátrala (radši) a dnes, po 4 letech žiju a žádnou rakovinu prozatím nemám, i když ji máme v rodině. A kdybych měla zkoumat každou grču v prsu, tak nedělám nic jiného. Doktor mě ujistil, že jsem mladá a u mladých holek je to prý časté, že mají víc žláznaté prsa. Tak hlavně nedělej katastrofické závěry, to nic nezlepší :-)

Tr0l0l0l  05.12.12 17:25

Tak vy soudíte podle nicku Tr0l0l0l, jak ubohé.. Nechci tě strašit, já ti jen radím, že to nejspíš podle popisu ta rakovina bude.

Tr0l0l0l
8 příspěvků 05.12.12 17:37

Pokud zajdete k doktorovi včas, možná o prso nepřijdete :)

fuc*  17.12.13 22:40

Ty si strasnej ocásek :-D nemáš nádor na mozku nebo zánět mozkových blan ty troubo?!

Váš příspěvek