Chronické bolesti zad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smoulinkaaa
3 příspěvky 08.11.11 23:21
Bolesti zad chronické

:cry: Mám rok bolesti celých zad hlavně v noci v klidu,absolvovala jsem vyšetření rentgenem,reha­bilitace,nic mě nenašli,tak jsem minulý týden byla na scintigrafii skeletu,výsledky po týdnu ještě nevím,akorát rentgen ukázal změny na páteři,nevím ale jaké.Jestli jste byli na scintigrafii by mě zajímalo,jak dlouho jste čekali na výsledky.děkuji

Reakce:

georgo007  09.12.11 06:46
fyzioterapeut

Doporučuji návštěvu fyzioterapeuta. Myslím tím ale praktického fyz. aby vás promačkal a hledal kde by mohl být problém. Bolesti můžete mít uplně z jiného důvodu než jsou záda jako taková. Na zádech se projevuje mnoho problémů spojena s končetinami, špatnou funkcí orgánů atd. Samozřejmě je toto dobré i z preventivního důvodu.

mikovasona  26.12.11 17:47
svalova křeč

mám skoro stále svalove křeče skoro v celém těle,nohy,záda ,ruce ,nevíte co to může být.díky

helin58  27.12.11 20:12
bolesti a trpnutí nohou

Dobrý večer. Překonala jsem zápal sedacího nervu, ale i nadále mne noha s přestávkami pobolívá. Zajímavé je, že v sedě, ani v stoji ne, jenom když ležím na boku, to cítím trpnutí, křeče a bolesti obou nohou. Jsem objednaná k neurologovi, ale čekací doba je dlouhá… co s tím zatím mám dělat? Vydržet?

Váš příspěvek