Bolesti zad a bricha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivana31
2 příspěvky 20.02.15 17:04
bolesti zad a bricha

Dobry den, tak tady je me telefonni cislo. Uctujete si neco? 607737508

Reakce:

ivana31
2 příspěvky 28.02.15 13:51

Dobry den, proc se mi neozyvate?

se zuzkou  04.03.15 21:29

Mila Ivanko.
Taky jsem mela bolesti bricha. Daly se zpocatku vydrzet, ale pak se stupnovaly. Jakoby nenapadne se k tomu pridaly postupne celkem nenapadne bolesti zad. Ale potom se odehravaly veci takto:
Bolest bricha pri zmacknuti kolem pupiku byla stale intenzivnejsi. Cas od casu me ale trapily bolesti zad. Ty prisly kolem 3.az4.hodiny ranni zpocatku male- ale vzdy me probudily. Bolest se stupnovala az do neunosne bolesti a prechazely do bricha.
Kdyz jsem se o tom zminila sve lekarce, zajimala se vzdy o me srdce, ale zaludk ji nezajimal nijak obzvlast, coz byla osudova chyba. Chodila jsem tak alespon 2 roky. Stridalo se obdobi problemove s klidovym;jednou uz jsem si myslela, ze si zavolam sanitku, abych odjela konecne na vysetreni do nemocnice. Jenze mi se mi vybila baterie u mobilu. Chodte nekoho otravovat v noci…
Pomohl mi az gynekolog. Kdyz jsem odmitla jist od neho predepisovane prasky, napsal me lekarce a ta me konecne odeslala na vysetreni.
Diagnoza znela: Silny zanet duodena a zaludecni vred.
Osetrujici lekarka malem spadla ze zidle, kdyz si diagnozu precetla. Jeste mohla byt rada, ze mi vred nepraskl a ze jsem ji nezalovala.
Proto moje rada zni takto. Neprodlene jdete k Vasemu osetrujicimu lekari, OKAMZITE se nechejte odeslat na vysetreni zaludku a dbejte na spravny pitny rezim i zivotospravu. Preji Vam uplne uzdraveni. Pak mi napiste, jak jste pochodila. Kez to nemate vred v duodenu.

Váš příspěvek