Bolesti ve slabině

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marincová  24.01.11 17:41
bolesti ve slabině

V posledních 4 měsících mě bolí ve slabině a jde to i do pravé nohy. Co to může býti, pocituji stále zhoršování někdy nemůžu s nnohou vůbec chodit, nechce mě poslouchat. Poraďte lékař mě stále dává Nimesol, ale pozoruji, že to neučinkuje Díky

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 25.01.11 20:15

bylo by dobré se zamyslet nad revmatoidní artritidou..či osteoporozou…což je zánět kosti…dejme tomu..

co takle krevní testy? byly náké a jak dopadly?

Marincová  26.01.11 17:52

ano byly vše v normě, dokonce 2× na rengenu a lx na CT

Bábina
1450 příspěvků 27.01.11 11:00
Bolest v tříslech

Bolesti v třísle většinou jsou příznakem počínající Coxatrozy ,alespoň podle mé zkušenosti.Chce to hlavně teplo.Většínou se potíže ozvou po prochladnutí nebo vetší námaze.Ale také by se mělo nechat udělat cévní vyšetření pokud bolest je stálá.Pokud si na hyždi nasaháte takový ten důlek a při zatlačení do důlku to zabolí je to jasné.Na to pomáhají nahřívací zábaly z přesličky,Na­paříte ,přesličku na sítku a teplou na noc přiložíte na celý kyčel.Další snáze proveditelné zábaly jsou zelné a z listú kapusty.Návod najdete na babských radách,na horní straně této stránky. A po tři týdny se pije čaj s kopřivy 4× denně.Dobré by byly i masáže nebo akupresura,pop­řípadě vodolečba.A stravu doplmit o minerály a stopové prvky,trřeba dologranem(v lé­kárně)

Božidara  02.05.11 19:50
Bolesti v slabine

Ahoj aj mna asi 5 mesiace bolí slabina na pravej strane bolest mi razí do nohy neviem u lekára som ešte nebola ale čítala som že to može biť z chrbtice alebo sa možu upchavať cievy no neviem najbližšie sa zberám k doktorovi lebo sa začínam obávať.

Váš příspěvek