Bolesti v kříži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Stanislava24  12.07.11 14:43
Bolesti v kříži

Dobrý den,

možná už se někdo ptal na obdobné téma, nicméně to zkusím taky…Mám už měsíc bolesti v kříži. Není to nic strašlivého, ale docela to obtěžuje. Někdy je to víc, někdy míň, bolí to zejména, když se předkloním dopředu, ale i když sedím nebo stojím. Když si spletu nohu přes nohu, občas to trochu vystřeluje až do nohy. Před tím, než to začalo, jsem jela jednou na kole, brzo po ránu a pravděpodobně jsem neměla úplně chráněna záda, myslíte, že to může být způsobeno „průvanem“?
K doktoru se mi opravdu nechce, ale klidně si přečtu radu zkušeného Dr. House…možná i budu nekriticky obdivovat.. :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

LiborB
24 příspěvků 29.07.11 13:07

Ahoj Stanislavo24,
nevím jestli jsi se už bolestí zbavila či ne, ale napadají mne tři možnosti:

za A) co takhle návštěva chiropraktika nebo osteopata? Může jít o skříplý nerv po zakopnutí, posunutou pánev - špatné boty, vysoké podpatky, běhání s nesprávnou technikou - prostě něco mechanicky špatně ......

za B) někteří lidé co znám mají potíže se zády (kříže) protože mají neustále pocit viny a strachu a jiní nedůvěřují životu. Za pokus stojí EFT nebo kineziologie.

za C) řada mých klientů, kteří měli potíž s bolestí v kříži či bedrech spala či pracovala ve stojatém mikrovlnném poli. To vzniká rezonancí vln o různých kmitočtech jako třeba digitální pokrytí rezonuje s mobilními vlanmi a dalšími. V místech kde rezonují (tento jev znáte jako vazbu - pískání v rádiu) se tvoří stojatá mikrovlnná pole a když v nich pobýváte, přejímáte od nich škodlivý náboj.

Tento náboj (Brogliovo klubíčko) má určité parametry, které pak mění parametry Brogliova klubíčka v lidském organismu - k horšímu.

A ještě mne napadá čtvrtá možnost - už jsem setkal s tím, že to je reakce organismu na nedostatek energie a odpočinku. Prostě došla šťáva, můžete míc moc aktivit a málo času na odpočinek. Pokud je toto Váš případ, vysaďte a odpočiňte si tak na týden.

Toliko mé zkušenosti, dál už je to na Vás
Zdraví Libor

Příspěvek upraven 04.08.11 v 12:09

Dr.House
622 příspěvků 02.08.11 09:20

jsem mile překvapen…vlas­tně..ani ne..

já nevim co tu psal ten kouzelník nademnou, je to dlouhé a nezajímavé..takže nevím opravdu co psal..zao pakování se možná omlouvám

no začnu…v pánevní krajině se zakončuje páteř, dělí se na písmenka dle názvu souborů obratlů - v pánevní -čili bederní krajině …přízjnaky hrajou opravdu zajímavě, jelikož tam je nervová pleteň..tak si to zdiagnostikuju na to, že si prostydla, - je to možné i pravděpodobné a že máš blok prvního křížové obratle - tedy S1… samozřejmě, bych doporučil RTG pro vyloučení vrozené vady S1(jako šestý berederní obratel) …ta není nijak život ohrožující…jen se u toho to stává že se občas uzavře obratlové tělo čili spina biffida occulta a i to by mohlo způsobit to s čím tu ste…nic méně, příznaků mám málo, málo ste mi dala, ani nevím do které nohy vás to střílí…
doporučoval bych RTG nebo CT - pro potvrzení Dg…chcete závěr?

Dg: dif.dg:blokace S1 páteře
spina biffida v.s.
dop.: kontrolní snímek RTG

tak co, má ten kouzelník nademnou lepší argumentaci zakládanou na faktech a né blábolech z říše divů?

Stanislava24
72 příspěvků 02.08.11 10:38

Dobrý den Libore, děkuji za radu, nezůstává mi asi nic jiné, než někam zajít, jelikož bolesti se stupňují…myslím, že to de facto může být každá z příčin, kterou jste popsal, snad kromě mikrovln…ale je pravda, že jsem po mateřské taky nastoupila do práce, a popravdě jsem taky hodně unavená, pomalu už pár měsíců…pořád se dokopávám k tomu, že bych začala cvičit Cchi kung, mám doma jednu hezkou knihu o Cchi kungu (podtitul spodní tan tchen), ale nějak mám pořád něco jiného na práci než toto…to samé jako s meditacemi. Stále si říkám, že s něčím začnu, ale pohodlnější je sedět u tv…ale tak to s lidmi chodí, stále něco odkládáme, že si na to najdeme čas později, a najednou zjistíme, že už ten čas nemáme…jo, když už vás mám na dráte, co si myslíte o drátech vysokého napětí, které vedou nad pozemkem? Je to 22kV vedení, myslíte, že to může hodně ovlivňovat zdraví? Když si vezmu, kolik takových drátů je zakopáno kolem nás v zemi…a slyšel jste o orgonitu?

Stanislava24
72 příspěvků 02.08.11 10:51

Dobrý den Dr. Housi, byla bych mile překvapená, kdyby jste zůstal mile překvapen :). Každopádně, ač je argumentace kouzelníka jiná, neznamená nutně, že je špatná:). Děkuji za radu, vlastně jsem samozřejmě čekala, že se to asi bez návštěvy dr neobejde, ani nevím, proč jsem to sem psala…asi jsem tajně doufala, že je možnost zbavit se bolesti bez toho, že bych musela podstupovat nějaké vyšetření. Souhlasím, příznaků jsem vám dala poměrně málo (bolest mi začala střílet do obou nohou, po venkovní části stehen ke kolenům), ale obdivuji, že i přesto dokážete stanovit diagnózu. Souhlasím s názorem, že jsem asi nastydla, nicméně, jak je možné, že při nastydnutí se blokne nerv? Já myslela, že blokace nervu znamená, že se zasekne mezi svaly, šlachy nebo nějaké jiné útvary, prostě někam kde nemá ten nerv co pohledávat, ale vždyť nastydnutí je prochladnutí svalstva, nebo? Chjo, jak neznalá jsem ještě v mnoha věcech..:)

LiborB
24 příspěvků 02.08.11 18:47

Ahoj Stanislavo24,

Co se týká Čchikungu, velmi doporučuji knihu Čchi kung Cesta energie od Lam Kam Chuen. Stačí první dvě cvičení plus strečing - to máte tak na rok.

Za přečtení stojí kniha Věda bez skrupulí od Johannes Jurgenson a také Co vám lékaři neřeknou od Lynne McTaggartové. Zjistíte, že je řada věcí, které o západní medicíně nevíte a v zájmu vlastního života byste vědět měla.

Mikrovlny - přicházíte s nimi do styku častěji, než si myslíte, protože nejsou jen v mikrovlnce. Digitální vysílání televizního signálu, mobilní vysílače, wifi, bluetooth, to vše jsou mikrovlny. Ty mezi sebou rezonují a vytvářejí stojatá pole ve kterých řada klientů spala, pracovala či jinak pobývala - s následným poškozením zdraví, se kterým si západní medicína neví rady. To jsou praktické zkušenosti. Dá se to řešit, i když je to náročné a hlavně - důležité jsou výsledky.

Jestli chcete odkaz na více užitečných informací, pošlete mi soukromou zprávu, rád Vám pošlu odkaz - oni administrátoři tohoto webu zde nechtějí odkazy na užitečné informace, takže je musíme komplikovaně posílat přes soukromé zprávy.

Naši klienti mají jednu velmi jednoduchou možnost jak zjistit účinnost toho, co tvrdíme - prostě jim pomůžeme. Nemusí číst naše stránky ani nepotřebují řadu nesrozumitelných diagnóz západní medicíny s cizími termíny.

pro skeptika:
Za posledních dvěstě let doktoři západní medicíny vždy odsuzovali lidi, kteří se zabývají medicínou alternativní. Nevím proč, ale vždy se chovali arogantně a odsuzovali a zesměšňovali metody, kterým vůbec nerozumí, přestože přinášely hmatatelné výsledky. Na rozdíl od medicíny západní. Ostatně já a mí spokojení klienti víme své.

Jinak používám jednoduchou mluvu, které mí klienti rozumějí. Nepotřebuji ukazovat své ego odbornými lékařskými termíny, kterým nikdo nerozumí. Za mě mluví činy, které si klienti ověřili v praxi. Navíc nedělám diagnózu na dálku, ale dávám možnosti. Na rozdíl od superexpertních skeptiků, kteří z rukávu vysypou diagnózu jako když bičem mrskne.

Zdraví Libor

Bábina
1450 příspěvků 02.08.11 18:58
Bolet v kříži

Když už jste u toho co by to mohlo být přidala bych zůžený míšní kanál a poškození tím pádem nervů a utisknutí míchy.Doktor tomu dá odborný název.Ale poradil někdo něco?Vraťe se na zem,než se objedná tak zadavatelka si vybrečí oči bolestí.Na babských radách najdete plno rad,jak si doma pomoci.Ty rady najdete nahoře na stánce,jen na ně kliknout a hledat.Mně se nejvíce osvědčílo prohřátí bolavého místa buď Vařeným brambozem s pálivou paprikou(postup na BR a nebo nahřátým zelným liste,Postup tamtéž.Jinak je dobré vtírat do bolavých míst mast s kostivalu popřípadě svízele ,a pokud není ani jedna k dostání koňskou nast prohřívací.K lékaři se určitě objednejte.Ono to nebude zítra,ale neuvádíte věk,a tak pozor na řídnutí kostí.Než se pánové odborníci dohodnou,tak Vám určitě moje bylinky a babské rady uleví.Pokud budete potřebovat v receptech něco vysvětlit napište.Dám si záznam na upozornění.

Stanislava24
72 příspěvků 02.08.11 21:31

Dobrý den Bábino, to víte, rozpor mezi příznivci západní a východní medicíny bude asi pořád. Každopádně s
děkuji za rady, zatím teda bolestí nebrečím, jde to vydržet, ale pomalu se to stupňuje. Nejhorší na tom je, že mi je teprve 26 a cítím se, jako by mi bylo 50:))Koňskou mast jsem zkoušela, moc nepomohla a na rady se určo podívám. Děkuji za rady všem, ani jsem nečekala, že mi někdo odepíše, přeci jenom jsou tady lidi s daleko většími problémy a vy asi taky nemáte celé dni na to, to řešit, takže opravdu děkuji:)

Stanislava24
72 příspěvků 02.08.11 21:35

Libore, já jsem celou střední chtěla studovat medicínu v kombinaci s alternativními formami medicíny, takže jaký tak ánung o tom mám:) Ale myslím, že odsuzovat tu nebo onou formu medicíny je asi celkem zbytečné, vždyť každá má nebo by měla mít za cíl pomoci člověku. Jen rozdíl je v tom, že kým západní medicína léčí už vzniklou nemoc a její následky, ty východní alternativní formy jdou trochu hlouběji a snaží se vyléčit příčiny nemocí, které často krát vznikají v rovině psychiky, duše, ducha…ale myslím, že dobrá je spolupráce obou…

LiborB
24 příspěvků 02.08.11 22:08

Ahoj Stanislavo24,
spolupráce je rozhodně dobrá a vhodná, s tím souhlasím. To mé psaní bylo reakcí na řeči Dr. House, které mi rozhodně nepřipadaly moc konstruktivní. A vzhledem k tomu, že taková reakce je od lékařů západní medicíny velice běžná, tak jsem napsal co jsem napsal a stojím si zatím. Nicméně spolupráce a harmonie by byla určitě lepší. Já jsem na spolupráci připraven.

LiborB
24 příspěvků 02.08.11 22:22

Milá Bábino,
reaguji na tu hlášku „poradil někdo něco?“. Nevím, jestli jsem to napsal srozumitelně, ale v mé první reakci byly čtyři podněty, a na základě třech (A, B, D) se mohla Stanislava24 jasně a rychle rozhodnout, co udělat, pokud by tyto možnosti chtěla využít. Co se týká možnosti B - to by vyžadovalo přesnou diagnózu a to je placená služba.

Co byste udělala, když Vám kape voda z topení? Dala pod topení kýbl, který byste vynášela každou chvíli, nebo byste vyměnila těsnění?

Tip C) míří přímo k jádru věci (ze zkušenosti posledních cca 8 let) - existuje celá řada lidí, včetně náctiletých, kteří mají potíže s kdečím - od alergie po bolesti v kříži následkem pobytu ve stojatém mikrovlnném poli. Takže i když můžou bylinky v tu chvíli pomoci, bude se problém opakovat tak dlouho, dokud bude člověk ve stojatém poli pobývat.

Nemohu však tvrdit, že je to i přápad Stanislavy24, protože takové tvrzení mohu vydat až po diagnóze a tu na dálku nedělám.
Zdraví Libor

Bábina
1450 příspěvků 02.08.11 23:50
Bolesti v kříži

Libore,nechci se Vás dotknout,ale objednával jste se někdy na neurologii,rev­matologii nebo k jinému odbornému lékaři v poslední době?Já netvrdím,ˇže umím bolest vyléčit,ale po dobu co bude zadavatelka čekat na vyšetření,ji mohu ulevit.A to hned .Opravdu medicína jako taková léčí nemoci.Alternativa pomáhá a ulevuje člověku.V tom je možná mezi námi rozdíl.Já vím že každý organizmus má schopnost samolečby,jen mu mužeme ukázat jak na to. A pro Stanislavu,žádný problém těla není tak malý,aby nestál za odstranění.Normální život,je přeci život bez bolestí.To víte,já jsem jen bylinkářka,já nebudu oslňovat vědeckými teoriemi.Já radějí dávám přímé a použitelné rady.

Dr.House
622 příspěvků 03.08.11 16:13

Libore, dovolte mi abych vám řekl že jste , který se tu opeřuje jakousi alternativní medicínou! já jsme přeci neřekl že odsuzuju nákou vaší thajskou čimihimili či co…jen jsem vám napsal, že si vás budu hlídat abyste tu nepáchal lži, u kterých jsem byl mimo jiné svědkem… děláte si tu přátele, fanoušky, příznivce, ale to neznamená, že když tu napíše náký rádoby slaďárny že ste hnedka borec…to ste na omylu…zatím ste tu jen povídal a kecal o věcech z říše krále šalamouna…ale nevšiml jsme si, že by někdo napsal, že vám děkuje za pomoc,kdy vy jako odborník ste někomu opravdu pomohl. a už se budu opakovat, ale strašně mě tyhle typy lidí jako vy odsuzuje a přirovnává k ostatním jiným lékařům…nakonec tyhle typy zkončí s tím, když narazí na to, že v tom pletou…každopádně, říkal jsme to jinejm, říkám to i vám : nejsem jako jiní lékaři či doktoři, a nejsem váš kolega, přítel ani spolupracovník! a pokud už nemáte nic k té bolesti v kříži…tak už mi tu nepište, protože mě uspáváte..takže pokud mi chcete psát tak do pošty zde na stránkách…a ještě teda dodám, já se vyjadřoval taky ještě morálně aby to stanislava pochopila…až se začnu vyjadřovat jako odborník tak vám se zatočí hlava tak hodně úspěchů s tou vaší čimilimi parádou…

Stanislava24
72 příspěvků 04.08.11 12:04

Dobrý den všem, tak jsem včera byla u lékaře, který se specializuje na záda. Hezky jsme si popovídali, pak mě vzal, trhnul mi hlavou na všechny možné strany, to samé udělal s tělem..:) Nabízel mi injekci nebo prášky, ty jsem odmítla, pokud to nutné není, zatím se spokojím s tím, co udělal…Záda zatím bolí, ale já jsem to možná včera po*rala, když jsem s malou odpo vyjela na kole, takže jsem si je namáhala, i když jsem asi měla zůstat v klidu. Doporučil mi hodně pít, koupit si čaj s třezalkou a pokud by se to nezlepšilo, mám znovu přijít. Závěr: hlavu mi hezky uvolnil, záda bolí pořád, dnes si zkusím udělat obklad dle rad Bábiny a uvidím, možná se nakonec tomu Rtg nevyhnu…Každopádně děkuji za rady, je hezké, když se člověku snaží někdo pomoct:)

Bábina
1450 příspěvků 04.08.11 13:11
Bolavá záda

Chyropraxe by Vám měla pomoci ,pokud jde o blok,ale chce to opravdu odpočinek,obklad a popřípadě mazámí kostivalovou,nebo kňskou mastí.Tou prohřívací.Protože po dodstranění bloku obratlů ještě musí odeznít křeče ve svalech,které blok udělal.Tak se nahřejte a případně namažte(prosím jen z venku).Mast pořádně vmasírovat a brzo by jste měla být jako „nová“ :-D

Bábina
1450 příspěvků 04.08.11 13:20
dodatek

Když už budete kupovat třezalku na čaj,kupte si i Janův olej.Pro případ dalších potíží a je vůbec dobré mít ho doma.Třezalku ale nedoporučuji lidem,kteří prošli léčbou jakékoliv rakoviny.Tam bych dala raději meduňku.Jsou to obě byliny na posílení nervů.

Stanislava24
72 příspěvků 04.08.11 14:16

Dobrý den Bábino, děkuji za rady, koňskou mast jsem zkoušela, ale popravdě jenom jednou, takže nějaký velký účinek to nemělo. Myslíte, že by bylo dobré si koupit přímo třezalku (meduňku) nebo stačí čaj S třezalkou?

Bábina
1450 příspěvků 05.08.11 11:44
Bolesti zad

Víte ,obě bylinky jsou spíše na otupení vnímání bolesti.Proto je lepší koupit, pokud potíže trvají jen jednu bylinu a tu brát po dobu potíží a pak preventivně obšas,čaj složený.Každý bilinkový čaj se má užívat jen po dobu 3 týdnů nejdéle.Potom přestat a nebo vyměnit.Proto jednosložkový bude lepší.Máte varianty na sřídání.Koňskou mast musíte mít prohřívací a vtírat jí tak,aby jste měla pocit tepla a někdy i pálení.Zrovna tak je možné použít mast kostivalovou.Koňské masti jsou dva druhy.Ochlazovaci a prohřívací.Jestli máte tu ochlazovací,tak ji raději ani nedávejte a kupte si kostival.Je cenově dostupnější.Vaše záda teď chtějí telo,teplo a zase teplo.To kvůli prokrvení a uvolnění svalových křečí.

Stanislava24
72 příspěvků 05.08.11 13:48

Nene, my máme tu prohřívací a musím říct, že je opravdu hřejivá…zvlaštní ale je, že v tom místě, kde mě to bolí, mě to moc nehřeje, i když si to natírám dlouho…ale jinde na těle jo, dokonce ta mast dělá červené fleky, jak to hřeje…děkuji moc za rady, Bábino, jste fakt skvělá:) Ještě mi řekněte, jak dlouho se musí člověk učit, aby měl vaše znalosti?:)

Bábina
1450 příspěvků 06.08.11 13:54
Bolest zad

Tak v tom případě by asi byla lepší mast z kostivalu.Ale zkusit koňskou můžete a ještě se ovažte třeba teplou šálou přes tričko.A Jak dloho se člověk musí učit?Pořád.Prostě pořád hledat a shánět nové věci a způsoby pomoci.Já dělám Čínskou, akupresuru a občas i pracuji se starou Indickou metodou a staří Rusové nebo Kelti taky jsou dobří.Musíte prostě stále hledat a brát si z toho to nejlepší pro Vaši práci a pro typ člověka se kterým pracujete.Přiřadit ho do skupiny podle Číňanu nebo Indů.Ale to lze jen tehdy,když člověka vidím.Po PC těžko.Ale bylinky se může v podstatě naučit každý a sbírat babské rady taky.Ale je to ne práce,ale poslání na celý život.

Bob123  06.08.11 14:49
re: Stanislava24

Milá Stanislavo24
Možná až nezdvořile se uchychtávám, a zároveň se za to všem omlouvám, kolik lékařských příspěvků, odborností a kolik vyšetření Ti bylo doporučeno za jednu ranní projížďku na kole s holými zády. Díky tomuto se má naše zdravotnictví přímo skvěle a vsadím se s tebou o co chceš, že pokud návštěvu lékaře uskutečníš, opravdu všechna možná vyšetření podstoupíš s překvapujícím výsledkem. Lékař Ti zopakuje, že důvod bude nejspíš z ranní projížďky na kole a dostaneš prášek proti bolesti s tím, že pokud bolest nepřejde, ukažte se.
Moje rada zní: Kříže měj v klidu a v teple. Až se kříže zklidní, cvičit a cvičit.
Jinak bolesti v kříži mohou být taktéž z nedostatku peněz… :lol:

Bábina
1450 příspěvků 06.08.11 18:10
Bolesti v kříži

Proto se paní obrací k bylinkám,pokud jste si nevšiml.A z ne­dostatku nebo ze strachu o peníze bolívají záda pod křížemProstě tam,so už se záda nejmenují slušně.Pokud jste četl vše, doporučuji prohřátí a to docela několika způsoby.A určitě Vám neušlo,že paní je sportovkyně.Ale já bych na začátek nežli kolo doporučila cvičení paní Mojžíšové.Máte právo nesouhlasit.Stejně jako já nesouhlasím ne s vašimi nárory ,ale s tonem příspěvku.

Bob123  06.08.11 20:47
Babina

Omlouvám se. Nechtěl jsem, aby můj dotaz vyzněl poněkud neslušným až drzým tónem. Nemám nic proti paní Stanislava24. Ale vyvedli mě z míry některé příspěvky. A pokud jde o oblast křížové kosti a financí. Na konci mého příspěvku jsem humorně (ale poněkud nepovedeně) vložil smajlíka. Ještě jednou se omlouvám.

Bábina
1450 příspěvků 07.08.11 10:45
Bolesti zad

Omluva přijata.Mně některé rady taky nutí k úsměvu.Ale s okledem na bolest paní Stanislavi,se zdržuji všech takových projevů.Protože jí určitě do smíchu není.I když… Smích léčí.Ale smát se s bolestí zad není nic příjemného.

Dr.House
622 příspěvků 23.10.11 19:43

jaké například Bábino? :-D

LISKA1966
3 příspěvky 25.10.11 11:28
epidural, bolest zad

dobry den,pred 14 dny jsem mela epiduralne vpichnutou kanylu s morfiem do zad.Operace vyneti vajecniku?plus celkova narkoza.Hned po operaci 3 den,me strasne boly zada,v krizi,nemuzu sedet,chodit,le­zet.Doktor rika ze to pomine ale me se to zda ted 3 nedele po operaci nejak dlouhy.Je mozne ze po epiduralu se to hoji tak dlouho?Jsem na vasich strankach prvne …predem dekuji za odpoved

ziji trvale v zahranici…i kdyz jsem spokojena s pristupem meho doktora ale ted po tom epiduralu ,,nevim

Dr.House
622 příspěvků 25.10.11 13:04

epidurální anestezie, no jo, to je klasika. bolí to a bolet ještě bude, jelikož vám byl napíchnut páteřní kanál to samo o sobě občas bolí, nevím jak je váš lékař zkušený anesteziolog, ale neměl by napíchnout tvrdou plenu - to jsou potom bolesti že nevíte kam skočit ( tím myslím bolesti hlavy) , ty záda přebolí, dejte tomu čas. To má každý pacient, jen je indivindy jak má někdo práh bolesti.

Stanislava24
72 příspěvků 25.10.11 15:28

Příspěvek upraven 26.10.11 v 20:56

LISKA1966
3 příspěvky 25.10.11 19:02
dekuji

dekuji za rychlou odpoved,budu rada pouzivat vase stranky

Dr.House
622 příspěvků 26.10.11 19:50

Stáňo…příště piště a reagujte na podobné věci nákou užitečnou zprávou..tohle je taková suchá houska z večerky…hýbat se - hýbat se - hýbat se - no ale pokud budete mít epidurální bolesti tak se těžko zahejbete a pokud ano, rychle si ten pohyb rozmyslíte…ou­..páni…právě jsem pro vás vyčerpal slova…

Stanislava24
72 příspěvků 26.10.11 20:55

No jo, já chtěla napsat něco k tématu, ale Vy jste mě zasejc jednou předběhl, takže bohužel…Ale radši už držím hubu, abyste neřekl, že se Vám kafrám do řemesla..i když to občas taky dělám s velkou vervou:) Předchozí příspěvek mažu a už se těším na další díl Dr. House

Dr.House
622 příspěvků 26.10.11 20:58

jéé..vy jste si dala tu snahu mi odepsat a zareagovat…škoda že je to reduction ad absurdum…důkaz sporem kterým se vyvrací pravdivost předpokladu dovedením argumentu k nesmyslným výsledkům..tak zas někdy…

Stanislava24
72 příspěvků 26.10.11 21:21

Čekala jsem, že takto nějak podobně zareagujete:)) Ale psala jsem Vám i proto, že svým přístupem jste hodně zajímavý…teda pro mně, jsem zvyklá na jiné jednání od lidí a Vy mi jaksi nezapadáte do škatulek, které mám vytvořené…žeby to dokladovala přezdívka? Každopádně, nebyla jsem poslední, kdo psal příspěvek ve stylu ad rerum…nebo tak nějak, latinu na strojárně opravdu nemáme…:)

LISKA1966
3 příspěvky 04.11.11 05:14
epidural, bolest zad

tak ze jste mel pravdu,chtelo to cas,uz me to neboly.Bohudiky…

Dr.House
622 příspěvků 04.11.11 14:10

ano já vím…dělám doktora už léta…a pořád se najde někdo komu musím vysvětlovat, že vím co dělám, protože to dělám už léta…

tak hodně štěstí a příště to proberte kdyby náhodou zas nějaká operace nebo anestezie, že jsme měla bolesti at vás uspí celkově celkovou žilní cestou. měj te se.

Nikol:a  30.05.12 14:33
Posunutí páteře od pánve

Dobrý den,potřebuje help. je mi 15 a bolí mě v kříži na pravé straně, doktora říkala že mám posunutou páteř od pánve,ale nějak se to horší a já nemohu ani vstát z postele,před­klonit se a pod. natož si jít v klidu lehnuot nebo sednout k televizi. RTG mě čeká a děsím se. Niky .. bolest mě vystřeluje také do pravé nohy někdy kterou mám občas na dotyk citlivou..

Nikol:a  03.06.12 14:26
NALGESIN

Bolest přešla hned po práškáCH na bolest :srdce: , proto doporučuji být domav klidu, a při sezení u televize se opřít o velký trvší polštář a vzít si prášek NALGESIN s který se bere po 8 hodinách a opravdu uleví od bolesti skoro úplně. Stojí sice 70kč a je jich tam 10 ale opravdu pomáhá ;) ! DOPORUČUJI :) :) :) :) :)

Bábina
1450 příspěvků 10.06.12 14:19

A co tekhle si najít na internetu cvičení paní Mojžíšové?Na dobré postavení páteře k pánvi?Prášky bolest zaženou,ale neodstraní problém.A ten by se Vám mohl nevyplatit až by jste chtěla miminko.To odeznění bolesti začněte cvičit a nebo si nechte napsat rehabilitaci.pro­tože jak se jednou špatné postavení zafixuje.Tak se těžko odstraní.A bolesti Vás pak budou provázet životem.Nechte si přeměřit nohy,zda je máte stejně dloujé.Stačí 1cm a je tu problém.

Nikol:a  26.06.12 17:46

Dobře děkuji za info, rehabiliace už mám napsanéa jen čekám jak se to vyvrbí, kromě toho ted bolesti v pravém podbíšku, možná slemák, ale spíše chronický, nechutenství k jídlu nemám ani nezvracíím..jen ta hlava pobolívá..:X :|

Bábina
1450 příspěvků 28.06.12 14:13

Mohu mít intimní dotaz? Ženské problémy nemáte? Nesedáte s nohou přes nohu? Divné otázky že? Ale v těle všechno souvisí se vším. A stále tady píšu, že každý vnitřní orgán těla, má podle nás alternativců vnějšího brášku. Proto třeba loket bolí, ale léčí se játra. ATP. Proto dávám tak podivné otázky. Pokud nějaký problém z toho máte a nechcete to psát na diskusi, zadejte si registraci. Dostanete obálku jako mám já. A kliknutím na mojí obálku se dostanete kemně do soukromí. Tam stačí napsat jen odpověď na moje otázky. A stránky jsou opravdu soukromé. Budu je číst jen já a vy.

Nikol:a  01.07.12 14:41

Ano sedávám někdy '' nohu přes nohu… ale ted mě zase začínají bolet záda, v pravém kříži, vystřelující do nohy, bolest celkem nepříjemná. Pokud chhci hlavu ohnout k hrudníku bolest mi vystřeluje právě do toho pravého kříže a k tomu jsem začala menstruovat, takže opravdu si to ten čas uměl načasovat :!

Bábina
1450 příspěvků 01.07.12 15:30

Tím že sedáte nohu přes nohu, vychylujete si právě spodní partii páteře a bolest hlavy může být způsobena právě páteří. Pokud vystřeluje bolest do nohy bylo by dobré navštívit neurologa. Aby se na páteř podíval. To co píšete mně vede na skoliozu, nebo něco takového a to by chtělo odborné ošetření a brzo, než se to stane chronické. Prozatím si můžete ulevit mazání zad buď koňskou nebo kaštanovou mastí, nebo zábaly z brambor. Návod najdete na Babských radách.(nahoře na stránce si na ně klikněte)Pokud do toho přišla i bolestivá mestruace tak bych doporučila 2× denně čaj s chmele otáčivého. Připravený z 1 lžičky byliny na 1|4 l horké vody a 5-_8min lohovat. Pokud máte kostivalovou mast tak na uvolnění svalů z křeče v páteřních svalech je asi nejlépší, ale musí se pořádně vtírat. A hlavně, pozor na ty nohy.

Nikol:a  01.07.12 17:19

Podotýkám že jsem byla na vyčetření, kde mi udělali RTG, a potvrdila se skolioza, což jsem zapoměla zmínit, mám doporučeé rehabilitace a za 2 měsíce kontrolu. :kytka:

Bábina
1450 příspěvků 01.07.12 22:00

Proto je dobré napsat vždy všechno najednou, Tak že s vychýlením páteře, tedy odborně skoliozou, jsem měla pravdu. Bylinky mast i obklady při rehabilitaci můžete používat. Nemají kontraindikaci. A pozor na nohy při sezení.

Nikol:a  02.07.12 16:21

Bolest je ale celkem nesnesitelná a obtěžuje :twisted: Kde prosím najdu ten odkaz na obklady apod?.. Nechci aby se vrátila ta strašná bolest kdy jsem nemohla nic, ani vstát z postele, zítra mám rehabilitace a bojím se že se poté už opět nehnu.. :,(

Bábina
1450 příspěvků 04.07.12 19:00

Nahoře na stránce je nabídka dalších stránek. Tak na babské rady si kliknete a tam si najdete co potřebujete. Pokud se Vám to nepovede najít, tak mi napište, já to napíšu i tady zase znova. Možná, že už jsem to tu někomu taky psala na této stránce, protože to nenašel. Je toho moc a nenosím všechno v hlavě. Projděte si tu diskusi a babské rady jsou fak výborné a najdete tam mnoho užitečných věcí ne jen obklady co jsem tam dala já.

Nikol:a  09.07.12 19:09

Děkuji, už jsem se na babské rady dívala, například obklad z brambor a tak podobně. Zatím jsme nezkoušela protože doma cvičím jak mi předepsala rehabilitační sestra, tak uvidííme.. Jinak děkuji, a prosíím o radu na rychlej ší růst prsou.. :nevim:

Bábina
1450 příspěvků 14.07.12 00:22

Tak bohužel, to nevím, prý pomáhá černé pivo s rozkvedlaným žloutekm. Ale pozor na váhu. Bylinka na to opravdu asi není a nebo jí já neznám. A jak jde rehabilitace? Doufám, že pomáhá.

Nikol:a  16.07.12 17:09

Ano rehabilitace celkem jde, ale jde ted o moji matku, bere prášky jmenémem OMEPRAZOL, tedy dens jí je předepsali, ale nechce mi říct co jí je.. tak prosím o bližší info, na netu jsem se dočela co si se žaludkem a nebo játry.. díky :roll:

Bábina
1450 příspěvků 16.07.12 18:32

Bohuže v tom Vám nepomohu. Klasickou medicínou se nezabývám. To by Vám vysvětlil někdo kdo je bere a nebo lékař. Projděte si diskusi pokud myslíte, že je to žaludek nebo játra. Najděte si tato témata, třeba tam něco najdete.Tady Vám asi těžko někdo pomůže. Tady řešíme bolesti zad.Nebo na diskusi o žaludku nebo jater zadejte stejný dotaz jako tady. Třeba to někdo bere.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek