Bolesti v kříži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bronice
22 příspěvků 07.08.10 21:56
bolesti v kříži

Je tady někdo, kdo poradí co s bolestmi v kříži, které vystřelují do nohou? Hlavně večer a v noci. Díky.

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 09.08.10 16:54

rozhodně Vám pomůže mě až nekrtiticky obdivovat…
a ne-komentovat mé komentáře…věřte mi, vaše páteř si odpočine…

jinak rohdoně pomůže klid, teplo náká úžasná masáž…
teda pokud nemáte problém s ploténkou či nákou gynekologickou potíž......nebo dokonce zánět ledvin…ale to si myslím že netrpíte…
takže blokace bederní části páteřního kanálu by byla vysvětlením pro vaše střely do nohou…

Nemáte zač :-P

Bronice
22 příspěvků 09.08.10 17:35
Blokace

Je to tedy ona - blokace - byla jsem ráno u lékaře. Mám injekce, cvičení doporučeno posléze, ale to je zbytečné doporučení, bez cvičení a plavání bych už dávno měla větší problémy. To nekritické obdivování atd. zkusím také, hned jakmile přijdu na to, za co vás mám obdivovat. Ale možná mi napovíte …

Dr.House
622 příspěvků 09.08.10 18:13

jen tak…větštím z koule a vím co Vám bylo, aníž bych věděl, že vy už to dávno víte…

a nenapovim.....zas tak jednoduše kvůli zádům to je nelehké…a netaktní…:-P

Bábina
1450 příspěvků 02.09.10 12:48
Bolesti v kříži

Prosím,klikněte si ma babské rady a tam najdete moje doporučení c :-D o z bolavými zády.Bylinky a babské rady je tady moje doména.Dr House je tady přes odbornost a vytahování se.

Dr.House
622 příspěvků 02.09.10 15:40

umim i vtipy…

Bábina
1450 příspěvků 02.09.10 16:27
Bolesti v kříži

No nevím,jestli vtip je nejlepší léčebná metoda.Bolela Vás někdy záda?A zkusil jste se při to zasmát?Jestli ne,nevíte o co přicházíte.

Bronice
22 příspěvků 02.09.10 18:17
Bylinky

a babské rady si projdu, děkuji. A jsem vděčná za vysvětlení od čeho tu je dr. House. Jeho příspěvky mi přijdou divné a arogantní, často zcela od věci. Ale na vytahování se je fakt dobrý.

Bábina
1450 příspěvků 02.09.10 18:43
Bolesti v kříži

Ale je to kecka,v práci vydí tolik utrpení,že tady dělá drsňáka a kecala.Ale odborník je ,to mi můžete věřit.Ale tady spíše funguje moje poradna,protože bylinky a babské rady jsou dostupné každému,a věřte,že není bylina aby na něco nebyla,a když nepomůže jedna,protože každý jsme jiný,určitě spolu najdene něco co zabere.Ale protože bolesti zad mají věčinou příčinu v psichyce,pokud není úraz nebo diagnostikovaná nemoc.Radím Vám zařiďte si registraci aby jste dostala obálku jako já,a můžeme na tom pracovat v klidu a soukromí.Ale pokud jste se nastydla nebo namohla,babské rady by měly zabrat.Soukromá stránka je dobrá,že se můžete ptát rovnou a na cokoliv.Co budu vědět a umět pomohu.

Dr.House
622 příspěvků 02.09.10 19:04

Bronice: vaše příspěvky mi přijdou natolik fascinující, že to přebourává i mou aroganci…

už ste se nědky koukla na příspěvky?…mrknete se, pak si uvědomte co ste napsala…jeslti si myslíte že se tu jenom vytahuju, tak mi to laskavě nezávidte…skuste se podívat … pak přijdte říct že se tu jen vytahuju a nepomůžu tu nikomu…

Bábina: vy určitě víte moc dobře, že tu nedělám jen šaškárny pro tupce…

PS: jestli se vám nelíbí milá Bronice můj způsob, tak mě rtumfněte a dokažte že ste lepší a dokážete tu lidem zdiagnostikovat problém a vyřešt to…pak mi napište že se tu jen vytahuju…rodíl v tom je, že když už..tak na to mám! rozdílem od vás…

Bábina
1450 příspěvků 03.09.10 08:24
Bolesti v kříži

Jasně,víme že jste odborník a dobrej.To vám nešimrám ego.Kdyby jste byl jen vejtaha, tak by vás už redakce dávno vyhodila,jako několik dalších.A Vás si tu opečováváme,ale Bronici bolí záda,a tak nemá náladu na Vaše hlášky,tak jí to odpusťte a napište raději ten vtip.A zn.Bro­nice:opravdu je tu ODBORNÍK.Na záda stačím z bylinama a babskýma radama.Ale až budete mít opravdu závažný problém,tedy zdravotní,dejte na mou radu a jděte za kecálkem Dr.Housem.Můžete mi věřit.

Bábina
1450 příspěvků 03.09.10 15:32
Bolavá záda

Tahle diskuse by asi patřila na jinou stránku.A já osobně bych si nedovolila soudit člověka,kterého neznám.Zkuste se podívat na jeho komunitu,aby jset viděla,že není jen šťoura a cinik,ale výborný diagnostik ,a kolika lidem pomohl z bryndy, moje byliny na všechno nestačí.A on sice má prořízlou a někdy pěkně jedovatou pusu,ale já mu musím přiznat,že umí,A to ne že by mně neštval.Ale my sem na tyto stránky chodíme ne proto,že hledáme pomoc,ale pomoc nabízíme.No a každý z nás má jiný přístup k lidem.Neděláme to proto abychom si léčili nějaké vlastní mindráky,ale proto,že lidi máme rádi a nenáne rádi když trpí a mi můžeme pomoct.No a Dr,House to prostě musí okecat.Je to jeho přístup Jiný asi už nebude.A věřte že vlastní práce máme dost.A neděláme to ani pro pochvalu ani pro peníze ,ale z dobré vůle zmírnit utrpení těch co to potřebují.A na komunitě Dr.House se můžete přesvědčit,kolika lidem už přes tu svojí navymáchanou klapačku pomohl.Nesuďte lidi podle slova,suďte podle činů.Doufám,že na babských radách jste našla co jste hledala,a že Vám něco z toho přinese potřebnou úlevu.A doktorovy to vytahování přejte,vždyť je to chlap.

Bronice
22 příspěvků 03.09.10 22:26
Bábino,

jsem ráda, že máte s dr. housem i dobrou zkušenost. Já ho soudím podle jeho slov, nic jiného o něm zatím nevím, jeho skutky neznám a jeho slova na moji adresu nemohu soudit pozitivně.Pokud pomohl jiným lidem, je dobrý diagnostik, pak je to jen dobře. Ale já osobně právě kvůli němu budu hledat jinou poradnu, opravdu nemám náladu na jeho žerty, jak jste správně poznala. Moje záda bolí trošku méně, cvičím a mám vybrané injekce. Ještě mi jeden lékař poradil plynové injekce u nás v Luhačovicích, tak o tom uvažuji. Přeji hodně štěstí a děkuji za vaše rady.

DR.
21 příspěvků 03.09.10 22:36
skolioza , blokada patere

uzivas nejake lieky od patere . a cez den ti to nerobi nic -

DR.
21 příspěvků 03.09.10 22:46

ve vasem pripade jde pravdepodobne o blokadu v casti bedrove/ krize/ nebo mate skoliozu zakriveni patere .
Nemala ste v posledni dobe problem s ubytkem telesni vahy nebo i ubytek na vaze umi delat velkou neplechu.
Take to muze byt problem . doporucil by jsem Vam jak mate tento problem dele aby ste navstivila ortopedickou ambulanci kde vam mohou predepsat injekce ktere jsem dostal take . vhod by mohlo byt kdyby ste pozadala ortopeda o rehabilitace.

Bábina
1450 příspěvků 04.09.10 09:19
Bolesti páteře

Jestli Vás ten House tak štve tak choďte na mojí soukromou stránku.Pokud máte možnost těch plynovek,to si nenechte ujít .A poslat cvičení po PC nejde, ale požádejte ortopeda nebo gynekologa(divné že) o cvičení paní Mojžíšové.Možná jste o něm už slyšela při jiné příležitosti.Je to cničení na odblokování bederní páteře a srovnání postavení pánve pro ženy kterým toto vadí v otěhotnění.A věř­te že to funguje i pro ně i pro ty co mají jen Vaše potíže.Ale ráda bych Vás měla na své stránce,pokud by Vám to nevadilo,protože problémy budou mít asi nějakou příčinu.A to na veřejných stránkách neřeším.

Bronice
22 příspěvků 04.09.10 19:32
Dotaz

A jak se dostanu na vaši soukromou stránku? Díky.

DR.
21 příspěvků 04.09.10 19:36
a

hore na prave strane vedle muj profil mate ,, me spravy tam kliknete tam dopište bábina vec a mužete s pani bábinou psát soukromne

Bronice
22 příspěvků 04.09.10 19:48

děkuji, už to testuji

Bronice
22 příspěvků 04.09.10 19:53

Léky vyloženě na páteř nemám,skoliozu mám. :wink: Čili po tom všem co jsem prošla - rehabilitace, injekce s vitamíny B a něčím protizánětlivým, docházím k názoru, že jde o lubmago, Jo? Ne? V noci to bolí občas moc, ve dne je to lepší, změním polohu, snažím e málo sedět, opět začne tai či, to mi také pomáhá, prostě se snažím něco dělat, aby to ty potíže byly přijatelné, ale je to , jak se u nás na Valachoch říká, ani k životu, ani k smrti.

Bábina
1450 příspěvků 04.09.10 19:57
Bolesti v kříži

A co takhle centru proti bolesti?Zkusila jste to?Bývá v u krajských (nebo jaké to teď jsou)nemocnic.Váš ošetřující lékař by Vám měl poradit a dát dokumentaci.

Bronice
22 příspěvků 04.09.10 20:01

Že by? U nás takové centrum je a kamarádovi tam moc pomohli. Zkusím se o tom pobavit se svojí obvodní. Díky.

Bábina
1450 příspěvků 04.09.10 20:05
Záda

Ale neni za co.

samantha1  09.09.10 00:24
odp bolesti k

´Praktcy lekar by vas mal poslat aj na neurologiu. A cvicitby ste mali spcecialne cviky najskor za pomoci rehebilitacneho odbornika, ku ktoremu by vas mal doporucit prave neurolog. ALE! Cvicit by ste mali az po ukonceni liecby vo vasom pripade pravdepodobne po dobrati inekcii…, pretoze mozete mat aj zapal a ten treba najskor odstranit. Nespravne cvicenie smoze sposobit zhorsenie stavu…

Bronice
22 příspěvků 09.09.10 06:54
By mal ...

Lahko sa povie… Všetko už som absolvovala, teraz sa udržujem prostrednictvom tai či. A asi sa budem musiet zmierit s bolesťou. To nie je bohviečo. Ďakujem za reakciu.

Bábina
1450 příspěvků 09.09.10 09:28
Boleti zad

Proč by Vás měly záda bolet.Pořádejte ošetřujícího lékaře o doporučení a zapůjčení dokumentace a objednejte se na centrum bolesti.Už jsem Vám to navrhovala jednou.Uvědomte si,že bolest není přirozený stav.Byla jste na CT?Jak to popisujete je to buď vyhřezlá ploténka,nebo zúžený míšní kanálek.Obojí se dá napravit do takové míry ,že se s tím dá v pohodě žít.Jen jít za odborníky(těmi pravými)a začít léčit tělo a při většině nezjistitelných bolestí i duší.Na úlevu boletí si klikněte na babské rady,tam dávám několik návodů.Pokud se Vám budou zdát složité,kupte si v lékárně termoplastr a voltarenovou mast.To je jednodošší forma,co jí doporučuji jako přírodní léčbu.člověk se musí bolesti postavit,a bojovat s ní všemi dostupnými prostředky a né se jí podávat.Už jsem Vám nabýdla,že můžete přejít na mojí soukromou stránku,pokud máte zájem.Ale nepřišla jste.Tak Vám držím palce aby Vás ty záda nebolela do smrti.

odetka 12
1 příspěvek 15.03.12 09:02
kříž

Precetla jsem si par prispevku a vidim, ze jsem na spravnem miste :-) . Chtela bych Vas poprosit o radu. Asi treti den me boli v krizi. Nejhorsi je to v noci anebo kdyz jedu delsi dobu v aute. Zatim je to snesitelne, ale rada bych vedela, co na to pomaha. Nejaky paralen mi nepomaha a k doktorovi chodim, jen kdyz je to opravdu nutne. Preji vsem krasny den.

Bábina
1450 příspěvků 15.03.12 12:05

Váš kříž pokud je to opravdu křížová kost potřebuje prohřát .Třeba zábalem s brambor a mleté pálivé papriky.Ale to co píšete je nic neříkající,Mohou to být ledviny a ještě plno jiných věcí.Potřebuji vědet,jaká je to bolest ,tupá bodavá,pálivá atd.Stálá,jen při pohybu,jen při dlouhém sezení,nebo i při krátkem posezení a musíte to rozchodit?Prostě úplně všechno.kam bolest vystřeluje,pokud někam.nebo se drží na jednom lístě?Je uprostřed,v pravo vlevo,prostě všechno.To co jste napsala mi nic neříká.

Mili3  17.04.12 18:53
VAS páteře

Dobrý den.Prosím o radu,už si nevím rady. Před více než rokem jsem začala pocitovat tah v bedrech.Pak se přidala bolest v pravé kyčli a pocit dření. Bolest v zádech se vystupnovala na nesnesitelnou­,nevydržela jsem stát delší dobu.Navštívila jsem tedy ort.ambulanci. Po reh.se bolest přece jen trochu zmírnila,ale otíže trvají. Od dětsví mám dysplazii levé kyčle,ted mi řekli,že mám i mírnou skoliozu bederní páteře a zvětšenou kyfozu. spondylozu v začátku..Mám strach,že brzy nedojdu ani do práce. Dle lékaře se nedá dělat nic,jen brát léky na bolest. Cvičím stále,jen to trochu zabírá. Je mi 44let,můžete mi nějak pomoci radou? zatím cvičím a mám čaj od pana Jonáše na páteř. Budu vděčná za každou radu. Děkuji

Bábina
1450 příspěvků 17.04.12 22:34

Pro vás by bylo nejlepší cvičení paní Mojžíšové,ale to seženete u gynekologa.Je to na vycentrování páteře a pánve pro,ženy které mají kvůli dysfunki potíže s otěhotněním.Ale je bezvadné i při vašem případě.Možná by Vám pomohla masáž lávovými kameny,ale to dělají jen kosmetická studia a není to na pojštění.Jinak si můžete sama pomoct,třeba nahřívasím obkladem na záda z vařených brambor ve slupce.Takové babské rady najdete nahoře na této stránce.Klikněte si tam a najděte si to,co Vám bude nejvíce vyhovovat.Jako mazání bych doporučila kostivalovou mast a nebo koňskou zahřívací.Mast se ale musí dobře vmasírovat a ne jen naplácat na povrch těla.Zábal z brambor jsem popsala i v předcházejícím příspěvku,tak se stačí jen podívat.Ale na babské rady se jukněte.

Jirka Soukup  23.12.12 19:22

Čau, mně s tímhle problémem pomohla zdravotní židle Sedoo, na které teď sedívám každý den a mám klid od bolesti :)

brilantka
1 příspěvek 05.02.13 22:52
zidle

Prosim kde jste zidli koupil?

Váš příspěvek