Bolesti končetin a zhoršený zrak

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenka8989  11.03.11 14:28
Bolesti pravej nohy, ruky a zhoršený zrak

Už vyše mesiaca pociťujem pichanie v hlave, najmä v záhlaví a v temene, včera mi stŕpla aj pravá ruka a aj nohu mám takú divnú, akoby sa zle dokrvovala… Niekedy sa mi aj ťažšie dýcha a pociťujem bolesť na chrbte, na pravom ramene… Zhoršil sa mi v poslednej dobe aj zrak na pravom oku… Včera som bola na nervovom, tam mi nič nezistili… A aj dnes, keď som bola u mojej obvodnej lekárky, tak skúšala či mám cit v ruke tým, že mi dala stlačiť oboma rukami jej ruky… Povedala, že je to v poriadku… Čo to môže byť? Okrem toho mám stále zvýšenú teplotu okolo 37 stupňov. V pondelok mám ísť na infekčné. Ďakujem za odpovede.

Reakce:

Bábina
1450 příspěvků 28.04.11 13:23
Boleti celého těla

Doporučuji nechat uděkat vyšetření na štítnou žlázu,na revmatologii a neurologem.Všechny Vaše příznaky totiž jsouu podobné nebo i stejné u všech třech problémů.Pro úlevu bych zatím doporučila kozlíkové kapky 2 polévkové lžíce za den,nejlépe ráno a večer a čaj s pertklíče,kdy 1Og směsi celé byliny zalijete 1 litrem vařící vody a necháte louhovat asi 5-1O min.Pak slijete do termosky a popíjíte přes celý den.Toto je jen základní pomoc proti Vašim potížím.Proto až budete mít výsledky,prosím ozvěte se.Dostanete určitě léky,ale bylinná podpora urychlí odeznění potíží.Prosím návštěvu lékařů neodkládejte.To zhoršení zraku mi tam dost vadí.Až budet mít výsledky,můžete psát tady.Zadám si sledování.

Nick7452  18.08.14 10:59

Zrak se mi začal zhoršovat už v první třídě a od té doby nosím brýle, vždy když jdu k doktorovi, tak mi přidává dioptrie. Asi před rokem jsem si ale koupila Ocutein Brillant - výživa pro oči, která obsahuje nejvíce luteinu na našem trhu. Když jdem nedávno byla u lékařky, tak mi oči pochválila, dokonce říkala, že mám o 0,25 nižší dioptrie..:)

karolinalovosi
10 příspěvků 25.03.15 15:22

Zajít na oční a neurologii.

Váš příspěvek