Bolesti po ledvinové kolice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

květa66  06.07.11 19:39
bolesti po ledvin.kolice

dobrý den,léčila jsem se v nemocnici na ledvin.koliku.Ve zprávě je uvedeno ledviny norm.uložené,tva­rově nezměněné,bilat s lehčí redukcí pacenchymu,vpravo blíže střed.kalichu drobné echo ložisko může se jednat o zánětlivé nebo pozánětlivé ložisko.Nevím co to znamenábyla jsem po 4 dnech propuštěna do domácího léčení ale mám stále bolesti zad,které se vrátily až doma po 2 dnech.nevím co stím .děkuji za odpověd :cry: :-(

Reakce:

Janina 15  21.07.11 23:23

Dobrý den, já už jsem prodělala ledvinovou koliku hodněkrát a už dokonce cítím kdy přijde další. Ta moje bývá způsobená dehydratací, protože málo piju vodu a ještě se odvodním 3 hrnky kávy :-( no jsem hold nepoučitelná. Tak když cítím bolesti v ledvinách tak musím aspoň týden dodržovat pitný režim, protože jak známo ledviny se musí pořádně proplachovat aby správně fungovali.
Takže bych Vám mohla poradit aby jste pila pila a pila, ale stejně navštivte lékaře ať Vás vyšetří a vysvětlí tu zprávu, protože laik si v ní moc nepočte.

nina.aasdsd  17.07.14 19:25
.

Taká mám ještě 3/4 roku po vyčůrání 0,5mm kamenku bolest v oné ledvině, né stále jen při zvýšeném tlaku pociťuji… :nevim:

Váš příspěvek