Bolesti na hrudi při námaze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jaroslav39  13.06.13 09:05
Bolesti na hrudi (obvykle pri chuzi a namaze)

Dobry den,

mam dotaz ohledne mych potizi. Pri namaze se u mne projevuje bolest na hrudi, na prsou ci presneji uprostred hrudniku mezi prsy.
Dle ekg by melo byt vse v poradku, dle rtg krcni a hrudni patere tam jsou pry zmeny, ktere by to mohly zpusobovat, ale nejsou pry takove, ktere by neodpovidali veku (39), takze lekarka si mysli, ze je to spise na neurologa nez ortopeda. Jeste mam jit na vysetreni kvuli memu refluxu (ten nyni uspesne lecim Lubexem a nemam jiz asi mesic priznaky). Mam lehkou nadvahu a nejsem sportovec. Prvne jsem priznaky pozoroval pote co jsem vynosil do 2 patra tezsi kufr asi pred 3 mesici. Zarazi mne vsak, ze to mam po jakekoli namaze, treba po ujiti 20-30 metru se proste musim zastavit na chvilku jak to boli a po chvili to odezni. Jindy to prijde az po 500 metrech a nema to zjevnou pricinu, alespon pro mne pozoratelnou ne. Mam obavy od ceho vseho by to mohlo byt a dost mne to trapi, zastavovat se jako kdyby mi bylo 80 a nemohl jsem popadnout dech.. Dodavam, ze tlak a bolest prichazi pri namaze a casto a necitim se ani zadychany ci unaveny ci ze bych nemohl popadnout dech. Nekdy to boli i v leze, proste mne to trapi a nevim od ceho to je. Predem dekuji za rady, pomoc, zkusenosti atd. J.

Reakce:

Dalibor7
213 příspěvků 13.06.13 13:17

Jaroslave toto je běžný problém, který způsobuje hrudní páteř, trošku se tímto zabívám a podle mích zkušeností to postihuje lidi už od cca 15ti let věku. Pokud chcete řeknu Vám k tomu víc, protože vím, jak to vyléčit, ale nerad něco vysvětluji dopisováním, takže pokud máte zájem o jednoduchou pomoc, zavoláme si.

Helga3  30.08.13 01:07
Bolesti na hrudi při námaze

@Dalibor7
Ještě bych poradila zabývat se gramatikou! :mavam:

Váš příspěvek