Bolesti na hrudi vystřelující do krku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

drobcekPD  23.05.11 20:43
Bolesti na hrudi

dobry den, viete mi prosim poradit, co moze sposobovat silne bolesti na hrudi vystrelujuce az do krku (co sposobuje aj nevolnost), a do chrbta. uz sa mi to stalo asi 2 krat, ale to bolo menej bolestive a rychlo to preslo. toto trva uz 6 hodin a zle mi je uz od rana. mam len 27, tak dufam, ze srdce to nebude. nechcem panikarit, ale ked je vam takto, cloveka napadne vselico. vopred dakujem.

Reakce:

this is not lupus
66 příspěvků 23.05.11 22:27

Dobry den, to je sice hezke ze nechcete panikarit, ale intenzivni bolest na hrudi trvajici sest hodin si dle meho zada odbornika,muze to byt vazne.Infarkt se projevuje vetsinou silnou bolesti na hrudi(za hrudni kosti) trnutim leve ruky, bolest muze vystrelovat az do celisti nebo ramen,potize s dechem ovsem ne vzdy je to tak,ruzne pripady,ruzne symptomy, v neposledni rade pocituje nemocny velky starch o zivot a uzkost az paniku. Nechci vas strasit zbytecne,ale zajdete si co nejdrive k lekari.Mate li doma tlakomer merila jste si krevni tlak? Take to muze byt od patere,kazdopadne to neberte na lehkou vahu, lepsi zajit k lekari dvakrat zbytecne nez prijit jednou na posledni chvili.

Helper  09.09.12 21:09

DrobcekPD : Tuto nemoc má také má přítelkyně, táto nemoc se jmenuje PLEURITIDA tzn.: že máte na plicích vodu. Táto lečba není tak složitá, když je to ve stadiu 1 - 10 dnu, lze to řešit ležením doma, a braním Paralenu.

Váš příspěvek