Bolesti kloubu kolen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hostýn  03.05.11 19:19
Bolesti kolen

Dobrý dem,
Chtěla bych se poradit ohledně bolestivých kolen, které trápí již delší dobu naši maminku. Tato bolest se v poslední době již vystupňovala natolik, že ji částečně znemožňuje chodit. Kolena jí bolí hlavně v noci a v okolí kolen cítí silné pálení, které jí budí. Tuto bolest pozoruje na vnějších a vnitřních stranách kolen, nikoli přímo v kloubu. Sama vždy tvrdí, že jí bolí svyly nebo šlachy nikoliv kloub. V podkoleni byla zjištěna beicrova cysta. Následně absolvovala několik vyšetření u: ortopeda, revmatologa, neurologa s tím, že se každý odvolává na svého kolegu a výsledek žádný. Prosím Vás o Vaši radu a doporučení.
Velice Vám předem moc děkuji
 Petra

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

jan filip  16.05.11 02:17
boleni kolennich kloubů

dobrý večer,již nejakou dobu mám neprijemne tahaní v kolenních kloubech.předem chci uvest že uživam opiát metadon 160mg denně.prěd pul rokem jsem byl na odběrech a asi tam nic nenašli.omezuje mě to hlavně když chci usnout a pak také nekdy po ránu,když se probudím.je mi 32 let a myslím si že na tyto problémy jsem jeste celkem mladý.Prosím víte o nejakém lekaři,léčite­li,nebo o někom kdo se tím zabývá? a mohl by mi pomoci.Moc dekuji za rady.Filip

Marie41  07.06.11 22:25

Dobrý den, pokusim se poradit a zarověn poukazat na muj připad. Bolesti kolen (obou) jsem ve svých 41 letech měla po dobu 9 měsíců. Po návštěvě ortopeda jsem dala na doporučení a začala používat kloubní výživu.Brávala jsem geladrink, nicmíně na doporučení lekarnice jsem koupila produkt Flex Code 500ml. Podle přibalového letaku obsahuje vysoké denní dávky glukosaminu 1500mg, chondroitinu 1200 a kysliny healuronové 90 mg. Dobirám 2 balení jsem s výsledky spokojena. Proto mohu doporučit i Vám vyzkoušet. Vyšel mi na cca 830 Kc.(přes internet). Přeji Vám brzké zlepšení Vaších stavů.

Hels  10.06.11 20:11
konopí zabírá

Zdravím:) Moje mamka má bolesti kolenou a můj taťka zas trpí na bolesti zad tak jsem se pokusila koupit nějaký ty tablety s chondrit sulfát dala jsem jim to k vánocům a překvapilo mne jak to pěkně baštili. Nic měně nejspíše taťkovi to částečně pomohlo, pač jsem ho už dlouho neslyšela nadávat na bolest, ale mamce stále kolena bolí. Tak jsme zkusily na doporučení konopnou kosmetiku CutisHelp a ta zabírá. Je tedy pravda, že ji to chytá i tak, ale když si je tím namaže tak to aspoň poleví:)

Vifina  09.05.12 16:19

Ahoj dámy, no já zas si prostudovala rady na této diskuzi a koupila jsem si tyto přípravky: flex code sirup (2 balení), enzymi (1 baleni), kapsle s vit.D (2 baleni), kurkumu (2 baleni).

Vše dobirám podstivě a věřím, že po 2 měsících, nemusím opakovat kůru. Držte mi palce. Zatím to vypadá velmi slibně.

MilanMR  05.11.13 23:21

Bolesti kolenou po použití věcí z lekárny pominou. Ale jenom oblbnou mozek, který necítí bolest a to je vše. Kloubní chrupavku má vaše mamka doslova a do písmene vyschlou a tak kosti o sebe dřou a bolí to. Potebovala by výživu kloubní chrupavky. Představte si houbičku na nádobí jako tu chupavku když je suchá a když je nasátá vodou. A to prášíčkama nevyřešíte, to neumí. Jsou na to jiné prostředky. zajímá vás jaké? ozvěte se, když budete chtít.

ja13  10.11.13 18:40

Nevyžijuse se vám kloubní chrupavka, která je vyčerpaná. Žádný práše vám bolest neodstraní, protože vám pouze potlačí práh bolestivosti. Kloubní chrupavku je třeba vyživovat, ale i celé vaše tělo. Pokud chcete věět více, napiše mi na maila. děkuji a pěkné dny

JOLYANA  30.11.13 14:38
MilanMR
@MilanMR píše:
Bolesti kolenou po použití věcí z lekárny pominou. Ale jenom oblbnou mozek, který necítí bolest a to je vše. Kloubní chrupavku má vaše mamka doslova a do písmene vyschlou a tak kosti o sebe dřou a bolí to. Potebovala by výživu kloubní chrupavky. Představte si houbičku na nádobí jako tu chupavku když je suchá a když je nasátá vodou. A to prášíčkama nevyřešíte, to neumí. Jsou na to jiné prostředky. zajímá vás jaké? ozvěte se, když budete chtít.

Sem doma 5 měsícu s kolenama už sem měla všechny ty tablety condrasulfatmy bolí to v noci už to ani není bolest jako taková ale páli mně to po stranách pomáhají trochu obklady namočené v slivovici kouřím i maranku lebo někdy mám pocit, že to koleno zapíchnu nožem. pomozte ak víte jak.

ja13  30.11.13 14:52

Dobrý den, napištš mi na maila zdravi-krasa1@seznam.cz, Budeme se prosím bavit individuálně. Děkuji Milan

sobilka
5 příspěvků 11.12.13 23:08

Doporučuji OK Betu+ a OK Gamu+ - kloubní systém maximálně zregenerují, odkyselí..zku­šenosti i podrobnosti na: www.zdravicko-harmonie.cz

Věra 11 4  16.12.13 13:49
Bolest od páteře do kolena.

Manželovi bolí koleno, ale hodně a jde mu to od bederní páteře. Je to od plotýnky a protože je mu už 78 roků, nechtějí jej operovat. Poraďte co by pomohlo krom silných utišujících léků. Děkuji.

ja30  10.02.14 14:30

Něco bych pro vašeho manžela měl. Není to chemie, čistě přírodní záležitost. Klidně se mi ozvěte na zdravi-krasa1@seznam.cz

Vladka12  14.02.14 16:45
Koleno

No já jsem s úspechem použivala sirup Flex Code 500ml…Jsou tam nejsilnejší látky v dávce a mně se celkem velmi dobře osvědčil, navzdory trochu vyšší ceny. Vychází na 25 dni.

ja13  14.02.14 20:01

Je otázkou, zda to řešilo příčinu nebo pouze potlačilo problém.

Tyth14  24.04.14 16:21

Na bolesti kolen mi pomohl Enzycol 40, bere se 2× -4× denně a snižuje i riziko dny a artritidy

ja13  24.04.14 19:31

No a přečetla jste si vedlejší účinky? Ano, pomohlo, tomu věřím. Ale jak pomohlo, zklidnilo to jisté mozkové centrum, ale příčinu to nevyřešilo, bohužel. To je můj názor. Jeslti s nm souhlasíte - je to dobře. Jeslti váš to nepřesvěddčilo - taky s tím nic neudělám. Mějte krásné a zdravé dny.

Jkladno
4 příspěvky 30.04.14 16:42

Na bolest kloubů používám Colafit a jsem s ním moc spokojená. Nebojte se investovat peníze do zdraví. Je to mnohem účinnější než všechny masti z reklam dohromady :)

LuboN  30.04.14 16:45
Enzycol

Enzycol mi taky pomohl, mohu doporučit :)))

Daniela 2565  30.04.14 22:47
Jedině Enzycol

Také se přidávám k názorům od ostatních Enzycol 40+ je opravdu skvělý doplněk stravy. Pro mě na klouby je to jednička.

Milliček  30.05.14 21:41

Za sebe mohu jednoznačně doporučit Colafit. Je to přípravek na klouby na bízi kolagenu a je vhodný takřka pro každého, kdo má s klouby problémy. Já ho třeba používám kvůli sportu a nohám.

Raduss14  31.05.14 20:47

Ja doporucuju Colafit, je vazne bezva, nemuzu ho vynachvalit :)

tonycek  27.06.14 06:27
rikta

Mám výborné zkušenosti s přístrojem RIKTA, není nejlevnější, ale výborně účinkuje. Tonyc

Vínovice  26.07.14 17:32

Říká se sportem ku zdraví. No, mi přemíra sportu kolena zničila a ve svých třiceti letech mám problémy s klouby. Protože se většina přípravků na klouby nedoporučuje během těhotenství a kojení, odkládala jsem problém až malý povyroste. Teď hledám něco, co by mi pomohlo od bolesti, abych mohla za miláčkem běhat po hřišti, už teď mu skoro nestačím, :) drobečkovi, a narazila jsem na novinku na trhu, nějaký Enzycol. Jelikož máma měla ve stáří dnu, obávám se, že mě postihne také a chtěla bych jí předcházet. Máte s tímto zkušenost? Nerada bych kupovala něco, co nepomáhá. Hezký den přeji :)

Vínovice  26.07.14 17:32

Říká se sportem ku zdraví. No, mi přemíra sportu kolena zničila a ve svých třiceti letech mám problémy s klouby. Protože se většina přípravků na klouby nedoporučuje během těhotenství a kojení, odkládala jsem problém až malý povyroste. Teď hledám něco, co by mi pomohlo od bolesti, abych mohla za miláčkem běhat po hřišti, už teď mu skoro nestačím, :) drobečkovi, a narazila jsem na novinku na trhu, nějaký Enzycol. Jelikož máma měla ve stáří dnu, obávám se, že mě postihne také a chtěla bych jí předcházet. Máte s tímto zkušenost? Nerada bych kupovala něco, co nepomáhá. Hezký den přeji :)

Milukáš  03.08.14 02:54
@Vínovice píše: Říká se sportem ku zdraví. No, mi přemíra sportu kolena zničila a ve svých třiceti letech mám problémy s klouby. Protože se většina přípravků na klouby nedoporučuje během těhotenství a kojení, odkládala jsem problém až malý povyroste. Teď hledám něco, co by mi pomohlo od bolesti, abych mohla za miláčkem běhat po hřišti, už teď mu skoro nestačím, :) drobečkovi, a narazila jsem na novinku na trhu, nějaký Enzycol. Jelikož máma měla ve stáří dnu, obávám se, že mě postihne také a chtěla bych jí předcházet. Máte s tímto zkušenost? Nerada bych kupovala něco, co nepomáhá. Hezký den přeji :)

Už jsem o tom četl i jinde, prý je todobrý přípravek a uvažuju o koupi. krom vás si to chválili i dva kolegové v práci, že prý je enzycol dobrý.

Vikingská tlupa  08.08.14 18:49

Zdravíčko. Chci ze zeptat, pomohl by mi ten enzycol i na bolesti kloubů od sportu? Teď konkrétně od šermu, nosím na sobě 20 kg ve zbroji a v době sezóny mi upadají kolena.

Ivuše879  27.08.14 21:07

Víte v čem vidím největší problém? Že vybrat si v dnešní době přípravek podle toho jak má masivní reklamu v telce to se pak odráží v ceně, že… A dost často se efekt mine účinkem. Zkoušela jsem si vybrat něco podle diskuzí od lidí a nejvíc jsem se dočetla o Colafitu. Ne vždy byl chválen, ale drtivou většinou ano. Proto sem si ho pořídila taky tak uvidíme výsledek se snad dostaví.

KarelCh  02.10.14 15:23
Rada

Dobrý den, pokud máte jakékoliv problémy, tak mi napište e-mail, máme zkušenosti s 90% nemocí. Nezávazně napište a zeptejte se… chanyx@seznam.cz

JanoJ  18.10.14 19:45

Zdravim, nam byl na bolava kolena doporucen Enzycol. Se zenou ho uzivame jiz par mesicu a jsme spokojeni

Marie Valentova  04.11.14 18:04
bolesti kolenou

Take me boli kolena v noci me to budi a nemuzu spat natiram to kremem ibalgin ale bolest neustupuje poradi mi nekdo co si mam na to dat.

Marie Valentova  04.11.14 18:06

Spis mam strach jestli to neni dna

sores
3 příspěvky 06.11.14 10:24
bolest

Užívám už leta Conrdrosulf 800 na artrózu-bolest kolen. Nic lepšího zatím neexistuje, dle lékaře i magistra v lékárně. Condrosulf je zatím neúčinější oproti všemu ostatnímu. Na předpis je levnější nežli volně. Jak se něco úžasného objeví v reklamě je to než tahák peněz. Věřím jen doktorům! Když nepomůže Dr. nepomůže nic na světě.

sores
3 příspěvky 08.11.14 10:16
přípravky

Zdravím, tak já bych snad mohla vyučovat na nějaké universitě ohledně bolesti kolen co o tom vím. Co bylo a je dostupné vše jsem si o tom přečetla, probrala s lékařem a magistrem. Revma a artróza je naprosto nevyléčitelná nemoc!!!Žádné podpůrné prostředky z lékárny nepomohou, je to jen tahání peněz z lidí. Nejvíce co uleví od bolesti je CONDROSULF 800 ale nevyléčí!(na předpis je levnější nežli volně)Ty přípravky v reklamách v televizi jsou velký nesmysl. Jedině snad, kdyby se to začalo brát už v mládí jako prevence tak snad možná by to mělo ve stáří méně bolestivý průběh. Toto mi řekl i lékař včetně magistra. Sehnala jsem si domácí konopnou mast a zatím nejlepší věc včetně Condrosulfu na bolest.

Tonyc  21.11.14 07:53
RIKTA

Lidičky, už jste někdy četli příbalový leták těch všech léků, gelů, mazátek a prášků? Nejlépe oddíl KONTRAINDIKACE! a POMÁHÁ VÁM TO NEBO SE BOLEST ZASE VRACÍ?
Asi to druhé, když o tom tady stále píšete. Už se konečně vzpamatujte a prohlédněte. Veliký byznys ty vaše nemoci, ne? Kolik Vás stojí všechny ty farmatika? A kolik ještě chcete dát do svého zdraví? 100, 1000, 10000, 100000? klidně i 100.000, když Vám to pomůže, že jo? Jenže ty léky Vám i po těch 100.000 nepomůžou. Věřte mi. A nebo se zeptejte svých sousedů, babiček a dědů, jestli je někdy prášky zbavily bolestí kloubů? Bohužel, co?
Zkuste RIKTU, a budete zase žít radostný život. Mám to na sobě vyzkoušený.
 Tonyc

MR30  21.11.14 13:38
Souhlas

Naprosto souhlasím s tím, co napsal Tonyc. Kupujete za 100, 1000… ale pořád se vám bolesti vracejí. tak co je špatně? Farmacie vás nezachrání, ba naopak zničí ještě to, co bylo zdravé. Ona nepotřebuje zdravého člověka, ale pacienta! To jste ještě nepochopili?

Tonyc  23.11.14 18:36
jj

Je to přesně tak. Narodíte se, a dostanete do vínku svoje vzácné tělo, které má samoléčitelnou schopnost. Umí se o vás postarat při všech nemocech. Ale nesmíte ho trápit dalšími jedy jako jsou léky, injekce apod. Stačí mu už jenom zdevastované životní prostředí

MR30  28.11.14 22:42
Andreasss

No víte, já se domnívám, že ty léky moc neřeší příčinu, pouze potlačují problém. Takže dříve či později se objeví něco dalšího. většinou vedlejší účinek léku. Nikdo neříká, aby lidi nevyužívali moderní vymoženosti. Chemoterapii taky využívají a kolik lidí přežije 5 let či 10 let po chemě? V rodinách a okolí se vyskytuje x krát rakovina, někteří na ni umřeli, jiní umírají a ten potencionální adept na rakovinu řekne, že o tom raději nechce slyšet, nebo že si to v lepším případě rozmyslí. Lidi na sebe s.rou, zanedbávají prevenci… to je drahý… a až je pozdě tak odcházejí do onoho slzavého údolí. Prachy tu zústanou a oni se houpou na mráčku.

MR30  20.12.14 17:15
Děkuji

TONYCovi - nezavrhuji klasickou medicínu, také musí být. Ale jednak tělo se svými samouzdravovacími procesy dovede uzdravit samo. Ale na druhou stranu mu musíme pomáhat a vážit si ho. Když tady mnohdy čtu příspěvky o chemii - tak je mi mnohdy pisatelů nebo těch, co je poslouchají, dosti líto. Jak jsem možná již psal a někdo i pochopí, farmacie nepotřebuje zdravého člověka, ale pacienta, kterého bude léčit. Zprvu na něco a potom bude přidávat, protože vedlejší účinky léků způsobí něco na játrech - dáme prášek, tu něco na ledvinách - dáme prášek, tu cholesterol - dáme prášek, a ejhle vy máte vysoký tlak - tak šup a 2 prášky; no ale ono se vám začíná hasit žaludek - tak šup tam s dalším prášíčkem. No a šup - je z toho mrtvice, infarkt, odejdou ledviny… No a o rakovině raději nemluvit - nikdo z doktorů by se nenechal chemoterapiemi dobrovolně zabíjet. Ale pacienty tam posílají jako na běžícím páse. vůbec nedovedu pochopit lidi, kterým jeden z rodičů už na tuto nemoc zemřel, druhý s tím bojuje, další v okolí buď umřeli nebo umírají a oni se sebou nechtějí nic dělat, jenom jako ovce čekají, až to na ně přijde také. Jak jste napsal, zdravý rozum bohužel většinu lidí opustil. Mají vypláchnuté mozky z pitomostí vysílaných v televizi napříč celým spektrem. Bohužel téměř všichni se bojí vlastní odpovědnosti za vlastní život a zdraví a za tutéž odpovědnost ke své rodině a bližním a raději ji přehazují na doktory (v oblasti zdraví) a na další, ale jen aby ji neměli oni sami. Bohužel to, co se kolem nás děje a ještě bude dít nebude lepší, ba naopak. dochází taky ke změnám, které někteří už vidí, ale nedovedou si je vysvětlit. Každý z nás by se měl kvalitně chránit před tím, čím jsme tady ničeni. A to z důvodu vlastního přežití ve zdraví a pohodě. ale o tom, když někomu řeknete, tak na vás kouká, jako by jste spadl z jahody na znak. Omlouvám se, že jsem se tak rozepsal. Mrzí mě to, ž lidé nepřemýšlí dokud je čas. Až nebude, bude pozdě. Proto všem, kteří přemýšlejí pozitivně přeji to, aby se probudili z omámenosti, vzali odpovědnost do svých rukou, a přistoupili k vlastní ochraně. :mavam:

MR30  27.12.14 12:42
Chemie

Chemie a zase jenom chemie! Lidi si fakt nedají moc říci. šetřete na mamince, to jí fakt pomůže. Její klouby a vůbec celé tělo potřebuje výživu aby se zregenerovalo. Ne do něho cpát samou chemii. Ale na to homo sapiens obecně moc nemyslí. On bere to nejlevnější a nejhorší. Promiňte, neberte to osobně, platí to jako obecné pravidlo, když tu čtu na vitalionu a jiných diskuzích.

Doktor SOVA
1 příspěvek 28.12.14 13:31
Co pomohlo moji babicce na klouby

Dobry den, moje babicka take nemohla na kolena. Nemohla chodit a uz jsme ji skoro odepsali. Vyzkouseli jsme magnety a nemuzu rict, ze by ji nepomohly. Cele lecba ovsem trvala velice dlouho. Asi 4 mesice a zlepseni bylo sice znatelne, ale ne dostatecne. Potom nam znamy zapujcil pristroj rikta a vysledky prichazely po tydni. Dnes babicka chodi a to uz jsme mysleli, ze nikdy nevstane. Podle me leky nedocilite trvaleho uzdraveni - videl jsem to na babicce. Je treba hledat jinde. Netvrdim, ze musitejit do obchodu a koupit si nejaky pristroj..je potreba hledat proste jina reseni.

Alenka225
1 příspěvek 12.01.15 12:35

Ahoj a co používáte na bolest kolen? Používá někdo Enzycol…všude o tom čtu na diskuzích a hlavně dobré recenze na to, že na klouby ideální…:) Uvažuju, že to zkusím, trápí mě taky tento problém..a ráda bych tomu nějak pomohla od bolesti hlavně :(

Miruškaaaa3  29.01.15 20:47

Já používám už asi rok geladrink forte. Začala jsem po operaci kolene nyní už jen jako prevenci ale opravdu pomáhá.

klarazedni
10 příspěvků 03.04.15 16:47

Zkuste, mamince to pomohlo dost.

zwiki1  16.04.15 13:34
Na artrozu

Používám KAMZÍK. Po 14 dnech už cítím úlevu a menší boesti kloubu kolen. :potlesk:

jitkabulova
10 příspěvků 16.04.15 14:58

Moje známá taky užívá kamzíka a je spokojená.

Pigalle  22.05.15 16:41
Bezkonkurenční

Benegen4 doporučuji všem, kdo má problémy s klouby. Po dvou měsících užívání mám po bolestech kyčlí.

Sabča05
7 příspěvků 26.08.15 09:41
@Hostýn píše:
Dobrý dem,
Chtěla bych se poradit ohledně bolestivých kolen, které trápí již delší dobu naši maminku. Tato bolest se v poslední době již vystupňovala natolik, že ji částečně znemožňuje chodit. Kolena jí bolí hlavně v noci a v okolí kolen cítí silné pálení, které jí budí. Tuto bolest pozoruje na vnějších a vnitřních stranách kolen, nikoli přímo v kloubu. Sama vždy tvrdí, že jí bolí svyly nebo šlachy nikoliv kloub. V podkoleni byla zjištěna beicrova cysta. Následně absolvovala několik vyšetření u: ortopeda, revmatologa, neurologa s tím, že se každý odvolává na svého kolegu a výsledek žádný. Prosím Vás o Vaši radu a doporučení.
Velice Vám předem moc děkuji
Petra

Tak pokud už má maminka dlouhodobé bolesti, bude potřeba navštívit lékaře a nechat si předepsat nějaký lék. V takové chvíli už vám bohužel žádné doplňky stravy nepomůžou, a to ani i kdyby jste si koupila přípravky pro koně :mrgreen: Kdo ale bude chtít preventivně o klouby pečovat, tak samozřejmě po nějakých doplňcích stravy může sáhnout :pankac:

TerezkaBedriska
1 příspěvek 27.08.15 10:10

@Sabča05 Co bys doporučila? Tohle mě totiž hodně zajímá… Teď mě nějak hodně začaly bolet klouby v loktech, tak bych asi měla začít něco brát…

Sabča05
7 příspěvků 27.08.15 13:38

@TerezkaBedriska Za sebe bych doporučila nakoupit si zásobu jak přípravků pro koně, tak i třeba enzycol. když to totiž budete střídat, nemůže se stát, že by si tělo na to zvyklo a že by vám to teda přestalo fungovat. 8)

Vanda Petrovičová  27.08.15 15:29
Léčba kolen

Zdravím. Měla jsem velké problémy s koleny. Je mi 37 a ve 20letech úraz na motorce, otevřená zlomenina stehenní kosti. Doktoři úspěšně zvládli operací a následně se vš zhojilo bez problémů. Jen mi povolily vazy v druhé noze a následně i v té nemocné. Při sestupu ze schodů dosti bolestivé vyskočení kolene a navrácení zpátky ve stejný moment. Začala jsem cvičit a jezdit na kole a vše se upravilo.
Asi po deseti letech se začaly s problémy s vazy tupňovat a i když jsem cvičila, začal mi i nepatrný pohyb vyřazovat z chůze i na několik dnů. Problůémy s vazy a koleny.. Začala jsem se tím zabývat více a začala zkoušet produkty joalis od Jonáše. Doktoři mi řekli že mi nepomůžou ale tyhle kapky pomohli. Tak jsem se stala setoxikačním terapeutem. Preparáty si kupte na tomto odkaze (se mnou to nemá nic společného..) **** a kupte tam 1.kůra: UrinoDren, ArtiDren, FasciDren, OsteoDren a 2.kůra: LiverDren, Conectid, MuscuDren, UrinoDren. Vaší mamince to pomůže a tohle je jedna z mála problémů u kterých pouhé dvě kůry mohou změnit hodně. Pěkný den. Vanda

Editováno adminem 28.8.2015 12:41 - odstranění odkazu a příjmení

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek