Co na bolest kloubů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

enga  27.12.09 12:06
bolesti kloubů

Dobrý den,mám k vám prosbu už rok mě trápí bolesti kloubů,nejprve to byly velké klouby jako ramena a kolena a intenzita byla tak 2-3×měsíčně a ted už mě bolí i malý klouby a téměř pořád. bolest trvá tak 3 dny klouby nenatékají jen příšerně bolí a těžko a s bolestí s nimi hýbám.Udělali mi vyšetření z krve a zjistili mi, že mám revma ale revmatolog mi řekl že je to na hranici a že prášky mi na to dávat nebude.prosím poradte mi co s tím a jestli to může být to revma nebo něco jiného?předemmoc děkuji za odpověd Enga :-(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Slávek  04.01.10 21:40
Mohl by to být bechtěrev

Příjemný večer,

Mohla by to být také choroba, která se jmenuje Bechtěrevova nemoc. :-x :-? Je velmi dobře popsaná na tomto serveru. Stačí si jí dát najít. Poproste lékaře, aby udělal rentgeny a specielní krevní test. Bohužel tuto nemoc obvodní lékaři rozpoznají velmi pozdě. Navštivte nějakého revmatologa. Mrkněte také na klub bechtěreviku. Nejste-li z HK, najděte si v odkazech svůj kraj. Od bolestí pomůže CoxTral, ale musí ho předepsat revmatolog.
Přeji bezbolestný rok 2010

benji  19.03.10 23:10
klouby

Ahoj Engo,no ja mam taky velke probl.se vsemi klouby,jen loket a kycle ne.i male klouby u nohou u prstu.Delali mi vysetreni na cukrovku,na dnu-nic nemam a jsem dle mudr zdrava.Tak jsem se ne vy…a zakoupila GS Condro Forte.Jim ho od zari do dubna a uz se muzu i bez problemu hybat a kdyz se rano probudim,uz mne nic neboli a muzu i vstat.Je mi 39 a mama to od 19,kdy jsem dobihala bus rano do prace a podkleslo mi koleno.Mam artrozu a doktor mi nepomohl.Jen to suse konstatoval.Byla jsem na vysetreni asi u 4 mudr a porad stejna pisnicka-kupte si…Zkousela jsem i jiny preparaty,ale pomohlo mi jedine GS.Zkus to,ale je to beh na dl.trat.Je to drahy,nechavam si to nadelit pod strom,ale nema ti zadny vedlejsi ucinky.Taky bojuju a umelemu kolenu se nevyhnu,ale uz mne nebavi vsude čekat mezi nemocnyma a platit za kecy.Benji

Bábina  21.03.10 20:20
bolesti kloubů

Mrkněte se na babské rady,uveřejněné pod mím nick a k tomu všemu by bylo dobré pít nějaký čisticí čaj,stačí kopřivový, ale jsou už k dostání přímo čaje proti revmatizmu.Prášky na bolesti bez receptu jsou Ibubrufin a Nalgein S.Nalgesin taak neničí zažívání.A když už prášek vezmete,tak prosím, nikdy ne na lačno.Přeji vám co nejvíce dnů bez bolestí a hodně zdraví. 8-)

benji  22.03.10 16:29
klouby

Babino,to uz mi vubec nepomaha.Je to slaby.Mam artrozu v takove fazi,ze kolikrat tahnu nohu,diky kolenu za sebou.Ramena ve stavu,ze nemuzu lezet na zadech natoz na strane.Mazu Veralem a beru Diclofenac Duo.Ale to jen pri velike bolesti.Jsem kadernoce,a tak musim druhy den fungovat.Navic zapesti…tim to začalo.No a chronickyzanet slach v rukach k tomu tomu dodava zvlastni formu šileny bolesti.Tzv.2 v 1. ;-) pry se s tim mam naucit zit,jenze ja si kolikrat ani neutru … :-XX …

Bábina  22.03.10 19:16
Bolest kloubů

Bohuže i já patřím mezi ty noční chodce,ale dělám co můžu.abych si ulevila a zůstala na nohou, protože mám ješte moc povinností.Zkuste mazat koňskou mastí,ta má dobré výsledky i u lékařsky ověřeného stupně 3,A taky nějakou rehabilitaci,to je vodolečbu magnety atp.a nevím zdali jste využil/a nějaké lázně.A opravdu se s tím člověk musí naučit žít.Ale není potřeba trpět.A to zelí na artrozu je opravdu moooc dobré,zkuste to.Neříkejte ,že nic nepomůže ,když nic nezkusíte.Tato nemoc je bohužel taková,že se jí nemůžete zbavit rozvodem,jako partnera kterého nechcete.Musíte ji příjmout jako partnera se kterým musíte vyjít ať je to jak chce.Já chodím s kamarádkou,což je francouzská hůl.Ale vždycky říkám, tak holky(nohy a hůl) jdem.A prostě jdem.Přeji vám více radosti ze života a snad i příjemné lázně. 8-)

Bábina  28.03.10 19:04
Bolesti kloubů

Lázně a Jáchymov zvláště jsou opravdu to pravé uřechové.A pokud z nějakého důvodu do lázní nemůžete,stačí nechat si napsat rehabilitaci od vašeho lékaře.A hlavně cvičit,cvičit a zase cvičit.Nesmí se cvičení přetahovat přes bolest,a cviky vás naučí každý rehab.pracovník a v každé čekárně ortopera čí revmatologa najdete brožuru se cviky a návodem jak na to.A věřte mi,vím o čem píši.Na madraci sponzora asi někdo těžko sežene,ale stačí upravit postel tak aby byla středně tvrdá a nejlépe lamelová.Máte pravdu,spaní dělá hodně. Přeji Vám,že jste si lázně užil,ale teď hlavně nezapomeňte co vás tam naučili.Přeji dobré zdraví.

Bábina
1450 příspěvků 03.04.10 08:41
Boseti kloubů.

Nebylo by od věci zkusit kombinovanou léčbu,lékařů a alternativních pomocníků (záměrně nepíši léčitelů)Lékaři vám mohou ulevit obstřiky a různými léky které mohou předepsat jen oni.Rehabilitací a lázněmi.A já vám mohu poradit koňskou mast vtírat do kloubu tak dlouho až začne kloub pálit.Stejně se používá i kostivalová mast.A když si přečtete na stánce babskch rad moji radu jak na zelné zábaly na klouby,třeba tam najdete inspiraci.Já vín bolí to bolí to hodně,ale člověk musí hledat pomoc na všech stranách a vyzkoušet všechno,kdo mu co poradí.Když už předem budete říkat ,že Vám už nic nemůže pomoci tak to tak opravdu bude.Asi my bylo vhodné zvolit jiný přistup k vašim obtížím, ale to by bylo na článek.Přeji vám, ať vás bolest trápí co nejméně.Nebo zkoste vyhledat centrum proti bolesti.Měl by vám poradit ošetřujíci lékař,kde ho najdete. 8-)

misa16  15.04.10 20:04

Nebylo by také od věci říct lékaři, že jste měli klíště, aby odebral krevní testy na Borelie. Z vlastní zkušenosti vím, o čem mluvím. Borelioza se nemusí třeba rok vůbec projevit. Nemluvě ani o tom, že se vám vůbec nemusí udělat červená skvrna, o které lékaři vždycky mluví.A až příjde vhodná doba - třeba nastydnete na rameno, borelie se hezky ukážou a začnou dělat v těle bugr. A potíže se budou stpňovat!!!

Bábina
1450 příspěvků 15.04.10 20:48
bolesti kloubů

To je dobrá připomínka ,ale úvodní téma bylo,že paní,nebo slečna navštívila revmatologa a ten krevní testy udělal,a věřte mi,že dělá i test na boreliozu.Nebo alespoň já mám zkušenosti s odborníky,kteří jsou na svém místě.Ale i artritida na hraně či atroza při jakénkoli zlomu počasí dá zabrat.APokud si už teď nechcete ničit žaludek antirevnatiky,zbý­vají opravdu jenbabské rady.Protože těch prášků si ještě užijete,to mi věřte.Přeji všem co nejméně bolesti a hezký den. 8-)

Bábina
1450 příspěvků 27.04.10 08:10
Bolesti kloubů

Ano máte pravdu, ale nezapomeňte ,že touto bolestí trpí zvláště hodně lidí ve vysokém věku a mají jak se říká loktem do kapsy.A na léčení přípravky z lékárny se jim nedostává.Tak porovnejte cenu takové hlávky zelí a vámi doporučovaného přípravku.Dopo­ručuji ho ,ano.Ale věčinou mi řeknou,že buď budou jíst a trpět,nebo si koupí přípravek který třeba zrovna jim nebude vyhovovat,a budou ochlebu a vodě.Je to smutné,ale já musím brát v potaz i toto.A i to že nevím,zda to nečte člověk,který nemá alergii na některou složku přípravku.O alergii na byliny nevím,a když některá by jí mohla vyvolat,upozorním na to.Přeji ,ať vám kloby běhají jak namazané a hezký den.

Nightmure  25.05.11 10:45
Pomáhá

Podle mě nejlepší je Hyalgel forte, když už klouby bolí nebo jste třeba po operaci. Manžel na to hodně trpěl, tak jsme si řekli, že ho vyzkoušíme. A ono to pomohlo :). Je to takovej sirup, je celkem sladký, takže ho nemusíte ničim zapíjet a je dobré ho pít i jako prevenci.

Jančůů  07.01.12 00:18
Bolest kloubů a svalů

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co by mi mohlo být, už týden mám návaly horka, bolesti kolen a kotníku při chůzi a v noci dokonce křeče i do svalů po celých nohou, začínají mě už i bolet lokty a prsty na rukou, nepomáhá mi ibalgin, nic na bolest, nyní už mám i zvýšenou teplotu,studené nohy a ztuhlost v kříži. Je mi 16 let a už když jsem se narodila, tak mi zjistili dědičnou abnormální hybnost kloubů, 6 let jsem cvičila sportovní a moderní gymnastiku, 1 rok balet a 2 roky jsem jezdila na koních. Prosim o jakoukoliv radu, moc děkuji

Anička Strossmayerová  08.01.12 13:50
moje zkusenost

Ja jsem jedna z těch co podobnými bolestmi trpěla poměrně delší dobu - zhruba 1 rok. Musím říct, že mi vše začalo zcela nenápadně, avšak uprutnost s jak bolest pokračovala mně mnohdy poměrně zněpřijemnovala život. Klasické léky jsou vhodné v jistých případech, avšak pozor situaci musí vždy zhodnotit revmatolog, nebo ortopéd. Nicméně z dlouhodobého hlediska je zcela v pořádku používat výživu na klouby,což i myslím, nejsou zahozené peníze. Co jsem vyzkoušela a co mi pomohlo:
a) kvalitní jidelniček, hlavně zelenina (brokolice 2× denně)- je to super antioxidant dodávajicí mnogo vitámínů a flavonoidlů tělu. b) doplnky stravy - Vit C, Quercitin, Vit A,D a zinek. c) Kloubní výživa - vyzkoušela jsem pouze sirup flex code 500ml. 3 balení. Zabírá zcela jistě, což pocituji zmírněním a téměř odezněním příznaků d) Regenerace formou magneto therapie.(2× denně na postíženy kloub)

Nyní jsem ve svym 4 měsíci a nutno říct, že se cítím skvěle. Pokračuji však ve výše uvedených aktivitách a věřím, že do půl roka budu zcela bez obtíží. :mavam:

mintili  05.02.12 23:11

Maminku trápily léta potíže s klouby - měla bolesti, špatně se jí chodilo. Jedla léky na bolest, při zhoršení jí lékař ulevoval injekcemi. Vyzkoušela řadu nejrůznějších přípravků na klouby - bez výsledku. Už po prvních dnech užívání výrobku OK Beta+ bolesti ustaly. Je to už 10 měsíců a dodnes nepotřebovala léky ani injekce. OK Betu+ užívá každý den a je nadšená.
Koupit lze přes internet v obchůdku s přírodními doplňky stravy „Harmonizace těla“

Věrka53  07.02.12 22:58

Souhlasím s Aničkou S. - na bolest kloubů je třeba jít komplexní cestou. Kombinace fyzioterapie a kvalitní kloubní výživy (také preferuji sirupy před tabletkami) může vést k eliminaci symptomů. To mám vyzkoušeno :D

Enga  22.05.12 19:48

dobrý den,všem mooc děkuju za všechny rady,jste nynaný!absolvovala jsem znovu všechna vyšetření a ukázalo se že je to opravdu revmatoidní artritida,nasadili mi metotrexát a veral na bolest,začala jsem užívat gel aloe vera od LR a zdá se že to zabírá.Bolesti jsou méně časté tak pevně věřím že bude líp!!!Přeji všem krásný život bez bolestí Enga :srdce: :kytka:

Sharka5  18.10.12 21:51
Zmírnění bolestí

Dobrý den, já mívala velké bolestli kloubů, hlavně kolen po operacích. Zkoušela jsem mnoho přípravků a tablet, ale nic nepomáhalo. Pak jsem si objednala magnesium oil ze zahraničí, protože u nás nebyl k sehnání. Je až neuvěřitelné, jak dokáže bojovat s bolestí…Po vmasírování se téměř okamžitě dostavuje uvolnění a zmírnění bolestí, hlavně revmatických kloubů atd. Nyní ho objednávám na stránkách vibranthealth.eu…

Miruš5  26.10.12 09:45
Bolest kloubů

Já moc na světla a takové věci nevěřím. Hodněkrát jsem na něco takového naletěla a jen vyhodila peníze. Věřím na přírodní věci a proto jsem zkusila z lékárny Priessnitz na klouby a byla jsem s ním spokojená.

Pavell  12.11.12 12:12
Léčivé konopí

Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s konopnou mastí arthrocann nebo dolorcann? Známý říkal že si ji koupil a celkem rychle mu zabrala na bolavé klouby, ale chtěl bych znát i další názory…

Vilma1986  17.12.12 19:20

Dobrý den, mně pomohla na bolest zad a kyčle zdravotní židle, mám sedavé zaměstnání a bolesti mě trápily dlouho. Židle se jmenuje Sedoo a musím uznat, že vážně zafungovala, jak slibovala.

jajobla  16.05.13 16:53
POMOHLA JSEM SI BYLINKAMI

Krásný den, chtěla bych přispět vodou do mlýna. Měla jsem dost nepříjemné bolesti zad a všech kloubů. Pomohla jsem si cvičením a hlavně odkyselením organismu přírodními bylinnými produkty. Velmi mi to pomohlo. Pokud máte také nějaké zkušenosti, poraďte také. Každá rada je dobrá a pokud se spojí více možností, je možný i velký úspěch. Napište!!!

Janinajindra  20.05.13 14:20
Bolest zad.

Dlouho jsem trpěla bolestmi zad. Po porodu se to ještě zhoršilo až do té fáze, že jsem se nemohla narovnat. Nic nepomáhalo. Až jsem našla bylinný přípravek OK Beta+. Záda už mě nebolí, můžu se narovnat a funguju zase úplně normálně. Pokud máte problémy s klouby, chrupavkami, zády nebo jiný problém, tak mi napište. Ráda zodpovím Vaše dotazy a ráda poradím a pomůžu.

jarojetu  06.06.13 09:20
kolena klouby

Ty čaje babino, co tady doporučujete, na klouby a artrosu, nic neřeší, jedině tak pročistí tělo. ale nevyléčí, je třeba odkyselit organismus a začít jako mimino od narození. je to na dlouhou trať, pomohou opravdu s :* ulfáty a doplňky, ale jen na krátkou dobu, nemoc si vede své a pokračuje, jak je jednou zasažený kloub artrosou, nebo revma, je každá rada drahá, nezlobte se že Vám fušuji do řemesla, ale je to názor většiny.

Janinajindra  06.06.13 12:18
@Janinajindra píše:
Dlouho jsem trpěla bolestmi zad. Po porodu se to ještě zhoršilo až do té fáze, že jsem se nemohla narovnat. Nic nepomáhalo. Až jsem našla bylinný přípravek. Záda už mě nebolí, můžu se narovnat a funguju zase úplně normálně. Pokud máte problémy s klouby, chrupavkami, zády nebo jiný problém, tak mi napište. Ráda zodpovím Vaše dotazy a ráda poradím a pomůžu.

nine
1 příspěvek 09.06.13 09:10
bolesti kloubu

Pratele vsechny nemoci si delame sami. bolest je vystraha, delej neco! hlavni pricinou bolesti kloubu je, ze papame kyselinove jidlo. zmente dietu na alkalickou a bolest zmizne!! zadne pivo, zadny alkohol, pit mineralni vody s vysokym ph. a dzus z mrkve a cerveneho zeli. jist tohle:avokado, fazole, kukurici, cervenou malou repu, mrkev, celer, salat, cesnek, cibuli, okurky, brambory s cervenou slupkou, kysele zeli, zlute rajcata, kedlubny, merunky, broskve, hrozno, mango, kiwi, citron, papaya, vsechny melouny, bily syr, maso z kaceny, kralika, vsechny orechy, kozi mleko, cisty jogurt, horka cokolada, bylinne caje, olivovy olej, ovesne vlocky, tmavy chleb, hneda ryze. dobrou chut. henry.

Gabina8  31.07.13 11:24
colavital

To asi myslíš colavital. Jsou to takové malé jahodové kostičky, které se skoro celé rozpustí v puse, proto se to nemusí zapíjet. Já osobně ho užívám už druhý měsíc a musím říct, že se cítím mnohem lépe. Přestaly mi křupat kolena i lokty 

erika1988
1 příspěvek 26.08.13 19:41

Zdravim potrebuji poradit pritel se pred mesicem poranil nozem do kolena a od te doby nespime a nevim co snim.byli sme nekolikrat na pohotovosti ale nic mu stim nedelaj je to silena bolest prosim poradit dik vsem erika :( :nevim: :?: k

help04
4 příspěvky 27.08.13 09:27

Dobrý den, já mám dobrou zkušenost s bylinkama. Pokud by byl zájem můžem se domluvit po mejlu. Help04@seznam.cz

help04
4 příspěvky 28.08.13 20:04

Dobrý večer, na to bych měl balsám. Sám sem se pořezaldost ošklivě na ruce. Suprově se mi to hojí a nebolí. Klidně vícepomějlu. Help04@seznam.cz

Kačulinka12345  31.08.13 19:28
Brainstart

Já jsem na klouby začala užívat Colavital. Doporučil mi to kamarád, kterému to pomohlo při začínající artóze, takže tomuto výrobku důvěřuji. Já to beru jako prevenci a žádná bolest se nedostavila :-) Určitě vyzkoušejte a uvidíte sami. :)

Horserider  03.09.13 23:00
Konska mast

Konska mast, ta je opravdu super. Nekdo tu psal „zadnej alkohol“, ja bych pridal - skoro zadnej, protoze cesnekovy liker (domaci liker) rozhodne ano. Pak uz klasicka lecba, treba lecebna rehabilitace atd. atd.

Mozna aj bylinky pomuzu (ja spis ten cesnekovy liker :andel: )

poeto
2 příspěvky 22.12.13 18:40

A co náš domácí Gelodrink? Podle mě je fakt dobrý. Měla jsem problém s kolenem (úraz), doktor uvažoval o operaci, ale po 3měsicích užívání gelodrinku stav se velmi zlepšil.

teresmo  19.01.14 18:12

Já doporučuju COLAVITAL. Jsem mu věrná už pár let a nemohu si stěžovat. Předtím se mi občas stávalo, že jsem klouby po větší zátěži cítila. Bolely mně. Jsem aktivní člověk, a tak jsem se aktivit a sportu nechtěla vzdát. Začala jsem tedy užívat Colavital, a už bych neměnila! Je Vážně výborný!

Marie1967  06.03.14 00:12

No já brala Flex Code sirup a je to teda síla. Neměnila bych :)

Kiki774  11.04.14 14:07
Colafit

Ahojky :) Já osobně jsem začala používat Colafit a nemůžu si tento doplněk stravy vynachválit. Vyzkoušejte jej taky. Fakt pociťuju změny a mnohem menší bolest.

Tonyc  12.04.14 20:19
RIKTA

Dobrý den, zkuste přístroj kvantové medicíny Rikta, velice rychle vám pomůže od bolesti. Lze jej najít přes vyhledávač google, zadejte rikta 04/4 a tam vše najdete.
Držím palce.
 Tony

Kiki774  24.04.14 15:09

Já osobně mám jak tady někdo už psal zkušenosti s užíváním Colafitu. Fakt ta bolest je mnohem menší takže na tom něco bude. :)

Tyth14  24.04.14 16:19

Já jsem spokojená s Enzycolem 40+, klouby mě přestaly bolet a už nemám ani revma jako dřív.

Marhulena M.  30.04.14 14:27
colafit na klouby

Colafit je opravdu dobrý doplněk stravy na klouby. Obsahuje kolagen, který mé klouby akutně potřebují. Jezdím aktivně na koni a tam kolena opravdu dostávají zabrat. Moje kolena děkují Colafitu.

Kiki774  30.04.14 16:18

Na bolest kloubů jedině Colafit. Vyzkoušela jsem všemožné masti, ale nic nepomáhá tak, jak on :)

Jkladno
4 příspěvky 30.04.14 16:30
COLAFIT

Koukám, že Colafit tady jede jedna radost, ale musím říct, že je proč chválit. Taky ho musím jedině doporučit. :)

LuboN  30.04.14 16:47

Mně se díky enzycolu daří úspěšně rozpouštět krystalky, co se mi vytvořily mezi klouby z kyseliny močové. Bolesti ustupují

Simona 1412  30.04.14 22:28
Já jenom používám Colafit

Zdravím, ano Colafit je opravdu skvělý výrobek. Odstranil mi veškerou bolest kloubů. Nemůžu si ho vynachválit. Všem doporučuji. Již ho beru léta.

Simča710  30.04.14 22:47

Ahoj, já teď právě chci vyzkoušet Enzycol, trpím DNOu, prý pomáhá. Měl by rozpouštět krystal kyseliny močové v kloubech, ale moc tomu nerozumím. Pomohl vám od bolesti?

Slavomira 87  30.04.14 22:52
Bolest

Enzycol jsem také vyzkoušela a mnoho dalších doplňků. Enzycol mě překvapil a bolesti kloubů ustoupily. Jen doporučuji.

Zaykoz  01.05.14 12:40

Ahoj. Trápí mě bolesti kolen, nejsem už nejmladší a mám nadváhu. Našel jsem si přípravek Enzycol. Může mi k němu někdo něco říci?

Meg12  01.05.14 21:34

Skvělý na klouby je Colafit, já i manžel si ho nemůžeme vynachválit!

Jiřina 258  05.05.14 19:48
Báječný Enzycol

Dobrý den, účinky Enzycolu můžu také potvrdit je opravdu báječný. :D

Jkladno
4 příspěvky 24.05.14 17:04
Tak já zkouším taky

Ahojky, hledala jsem přípravek na bolesti. Našla jsem nejvíc kladných ohlasů na ten Enzycol tak ho taky zkouším a klepu na co můžu, zatím jsem fakt spokojená! :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek