Bolesti břicha po ránu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petr_123  15.11.10 12:53
Bolesti břicha po ránu, únava

Dobrý den,
doktoři nevědí, já taky ne, tak zkusím štěstí tady.
Takže z příznaků:

• bolesti břicha po ránu (celkově, nespecifikovaná bolest, nechuť k jídlu, pocit slabosti)
  • jednou jsem ráno zkolaboval, zjistili mi akorát nízký cukr a draslík
  • kruhy pod očima, žilky v očích, žlutý povlak na jazyku, občas pachuť v puse
  • bolest svalů už při krátkodobé námaze
  • stálá únava, malátnost, dlouho spím
  • padání vlasů
  • neustupující akné
  • občas zapáchající stolice

Potíže trvají už přes 3 roky. Za tu dobu sem podstoupil sérii vyšetření:

• EEG (OK)
  • CT mozku (OK)
  • EKG (OK)
  • rentgen hrudníku (srdce nezvětšené, OK)
  • vyšetření krve (žádná borilióza, štítná žláza OK, zvýšený bilirubin - gilbertův syndrom pravděpodobně)
  • vyšetření moči (OK)
  • vyšetření stolice (OK)
  • gastroskopie (OK)
  • rektoskopie (OK)
  • MR mozku a páteře (OK)
  • UZ břicha (2× hemangiom v játrech, „heotipatie. fibrosa“, dysfunkce žlučníku - velmi jemná stěna bez infiltrace, bez zánětů)

Doktor mě pravděpodobně pošle na psychiatrii :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 15.11.10 18:18

doporučuji osobně napsat nebo počkat na reakci uživatele bábina. ta vyléčí vše a hlavně děsně ráda má takové lidi - pacienty, u kterých lékaři nevědí co s nimy je…

Bábina
1450 příspěvků 15.11.10 20:32
Boleti břicha

Podle mně je to dost těžká avitaminoza,co,dok­tore? A opravu jater dnes opravdu umí bylinkáři.Nedos­tatek vitamínů se prvně projeví na játrech.Proto je můžete posílit kroupovou dietou.Je to drasťák,ale opravdu účinkuje. 3O dní budete jíst kroupy,k masu v polévkách k snídani jako kaši ,stále jen teplé kroupy.Musíte ale dodržet tyto zásady.Kroupy se veřer namočí a ráno asi hodinu vaří ,pak stačí ohřívat na den je potřeba sníst asi 1kg krup.Je to recept našich prababiček a léčí játra,źlučník,u­pravuje jaterní hodnoty a léčí i žaludek a střeva.K tomu by bylo dobré,kdyby jste sehnal RADEMACHERovu tinktůru a bral jí dle přiloženého návodu.Pokud jí neseženete,tak 3× denně čaj s dobromysli(o­regano)1 lžičku na šálek horké vody a pod pokličkou 6-1Omin louhovat.Oreganem a bazalkou můžete dochucovat krupeto.Jsou to byliby na posílení.Dále denně alespoň 3 středně velká jablka.Pokud nemáte odpor k vitamínovím tabletám tak nějaký multivitamím a dostatkem selena a zinku.Pokud Vám čaj nebude vyhovovat,klidně se ozvěte,je jich spousta k mání,ale ta tinktůra by byla ideální.Pokud se chcete na něco zeptat klidně pište.

Petr_123  16.11.10 08:47

Avitaminóza? To je ovšem konečný stav - něco muselo být příčinou. A avitaminóz je celé spektrum, jak zjistím, která je ta moje, pokud na to existuje nějaké vyšetření? Babské rady jsou sice fajn, jsem schopný dodržet cokoliv, ale jen za předpokladu, že vím, že mi to pomůže a že neléčím virtuální (nebo špatně diagnostikova­nou) nemoc.

To už se spíš přikláním k nějakému bakteriálnímu původci nebo kandidóze.

Bábina
1450 příspěvků 16.11.10 09:11
Bolesti břicha

Pokud Vás nevidím osobně,opravdu střílím podle příznaků,ale v každém případě kroupová dieta je dieta na špatnou funkci zažívacího traktu se zvláštním zaměřením na játra.Či myslíte,že naše prababičky zkoumaly,z čeho příznaky vznikly?Ne,bolí tě břicho a je ti to a to tak budeš dělat tohle ,to pomáhá.A jistě jste si všiml ,že nepíši,že musíte,ale pouze můžete.Můžete taky pít jen čaj z drceného nebo mletého kmínu na vyčištění žaludku po dietní chybě.Víte,nemoc Vám mají určit a léčit lékaři.Od toho je máme.A my bylinkáři jen navrhujene pomocnou,nebo podpůrnou cestu pro uzdravení těla.A pokud někdy lékaři neléčí,protože nemohou najít co léčit,tak pak ta naše podpůrná léčba je asi jediná co člověku zbývá.Já nemám právo Vám určovat diagnozu ale avitaminoza z nálezu na játrech je možná.Buď mojí radu vyzkoušíte,nebo ne,to je Vaše svobodná vůle,ale co máte za nemoc z lékařského hlediska,to musíte probrat s Vaším lékařem.Já Vám jen dávám návrh,jak na takový problém jít ,jak Vy říkáte z babských rad.Ať moje rady přijmete nebo ne,přeji Vám ,ať je vám brzo lépe.A zeptat ce můžete kdykoliv na cokoliv,co budu vědět odpovím.

Petr_123  16.11.10 09:21

To je právě ten problém babských rad, že ve většině případů odstraňují až důsledek, ale ne příčinu. Tak jako tak děkuji. Ještě si dám jedno dostaveníčko s lékaři a budu moudřejší. :)

Bábina
1450 příspěvků 16.11.10 09:27
Bolest břicha

Držím Vám palce.A pokd lékaři nezačnou léčit,ať je příčina jakákoliv,zkuste odstranit následek a to znamená ,ne léčit nemoc,ale uzdravit tělo.

Dr.House
622 příspěvků 16.11.10 15:24

já už ale právo diagnostikovat mám…mám na to i diplom…
Bábino.. hlavně při avitaminose nebude nízký draslík…tudíž pokud jde o snížený draslík, hledal bych další příznat v srdci…jenže EKG je oukej…padání vlasů a další jsou příznaky už poměrně velké avitaminosy..jen­že…bolest po ránu je z nechutenství nebo z podrážděného žlučníku, který vytváří žluč…řekl bych více kyselejší v pH.
kolabs byl z nízkého tlaku…

vaší příčinou bylo zřejmě to, že máte nedostatek vitamínů…konkrétně jsme ten línej je vypsat…ty postupně začali škodit při jejich nedostatečnos­ti…tudíž proto ty příznaky…
takže osobně to vidím na avitaminosu (80%) pak ale taky na ten zbytek…což střílím na viry..a to přímo HIV - protože ty příznaky jsou na chlup stejné…

Petr_123  16.11.10 15:39

To sou mi prognózy … HIV snad ne, s tím mě nestrašte - nejsem ještě sexuálně aktivní, ani sem se nikdy neporanil o žádnou použitou injekční stříkačku atd… tohle vylučuju.

Dr.House
622 příspěvků 16.11.10 16:22

prognozy?…prognosa je dobrá…ale asi máš na mysli diagnozy…v tom je rozdíl…

fajn, tak je to avitaminosa + porucha imunity…ale jakou přesně poruchu ti neřeknu, jeklikož jsme neviděl tvé krevní testy…

Petr_123  16.11.10 16:40

Krom bilirubinu je v krvi vše ok - konkrétní hodnoty bych mohl poslat privátně za 14 dní. Co se bilirubinu týče, tak mamina je taky „žlutá“, takže to sem pravděpodobně zdědil. Dysfunkce žlučníku je způsobená jemnou stěnou žlučníku - čili ani zde není žádný vnější vliv, ale je to vrozené. A hemangiomy jsou taky celkem běžná věc. Takže podle všech vyšetření jsem opravdu zdravý, problém je v tom, že se tak necítím.

Jaký je váš názor na to, že by to mohla být kandidóza? Příznaky perfektně sedí, jenomže se ve stolici nic neprokázalo (to se ale prý může stát) :-( napadá mě už jen poprosit pana doktora o test na imunoglobulíny.

Bábina
1450 příspěvků 16.11.10 17:35
Bolesti břicha

Bohužel zadavatel neuvádí věk.Pokud mužský žije sám a špatně se stravuje,zadělá si na problémy raz dva,Ta kandidoza se mi moc nezdá,ale můžete zkusit laktobacil a pokud nemá doktor pravdu s HIV tak být Vámi začnu s kroupami,ze­leninou,ovocem,mlé­kem a tou tinktůrou,a pokud kolabujete na nízký tlak tak trochu solte.Můžete mi vysvětlit,co Vás tak táhne k té kandidoze?Kroupová dieta je smeták pro zažívání a všechno co tam dělá neplechu vymete a tím Vám uleví.A přidat opravdu kvalitní multivitamín se všemi dalšími prvky,které v jednostranném stravování(salám a houska) opravdu nejsou,prostě minerály a kovy které podporují činnost srdce(železo,měď,man­gan atd.A doktorovy věřte.Opravdu umí.Připadá mi to jako zkouška vědomostí,všechno je OK,ale nic nefunguje tak jak má,Co je to ?Nevím.opravdu ne.A ten bilirubin by měla právě tato dieta taky upravit.Proto jsem Vám ji hlavně navrhla.Ale je na Vás co s mým návrhem uděláte.

Dr.House
622 příspěvků 16.11.10 17:45

kandidosa…to si vyčetl kde?..na internetu?…Candida Albicans je bakterie, která nadělá sice neplechu, ale rozohdně ne tohle…těch kandidoz je víc, kterou máš na mysli? imonovyšetření by byo vhod…můžeš si ho přidat do sbírky prodelaných testů. každopádně to že se ,,žlutý,, tak za to můžou játra a bilirubin…vrozený ikterus…

a už tě napadlo třeba to , že ti nic není?…

Bábina
1450 příspěvků 16.11.10 17:55
Bolesti břicha

Asi se bude doktor zase vytahovat,ale myslím si,že všecna Vaše vyšetření jeho poslední diagnozu potvrzují.A pak taky znám lidi,kteří se snaží zaujmout pozornost tím co všechno za vyšetření prodělali,kolik léčitelů navštívili a kolik je to stálo námahy a peněz a v podstatě tělo je OK,jen dušička volá o pomoc.Váš případ mi přesně tak připadá.Budu nemocný,budou si mně všímat.Budu zdraví jsem jim fuk.Ale to bych Vás tak tipla na 15-17 let.Tohle dělají nezralé osobnosti,děti a pubescenti.Co si máme z toho vybrat? A lékařské knihy zahoďte a běžte radeji nekam na procházku.

Petr_123  16.11.10 18:09

Žádné lékařské knihy nemám .. jen sem hledal na internetu a vylezla mi z toho kandidóza. Nevím co bych dal za to abych v životě po doktorech vůbec lítat nemusel! O pozornost mi opravdu nejde, jen se chci prostě cítit a vypadat dobře. Je mi 20 - ano, trochu brzo na tolik problémů a padání vlasů … taky si myslím.

Petr_123  16.11.10 18:13

Navíc do té doby než jsem zkolaboval jsem se snažil si namlouvat že mi opravdu nic není. Laktobacily beru už asi měsíc, ale musím říct že se mi akné zlepšilo a cítím se taky trochu líp. Břicho už tolik neotravuje a sem vyspalý dříve. Ale těžko říct jestli je to tím, nebo je to jen nějaké náhodné dočasné zlepšení.

Bábina
1450 příspěvků 16.11.10 18:22
Bolesti břicha

Dobrá uznávám,že můžete mít pravdu,ale zatím melete jedno slovo dokola a rady moje i doktora odmávnete jako mouchu.Proč něco z toho nezkusíte a nepořesvědčíte se,zda Vám můžeme pomoci nebo ne.Já osobně se vždy raději přesvědčím a pak soudím.Vás jsem soudila proto,že se opravdu chováte jako človek,který nehledá pomoc pro nemoc těla,které dle výsledků není ,ale pozornost pro duši.A to je možné i ve 2O letech věřte mi.Prodělal jste snad všechna vyšetření která jsou možná ,snad mimo cisto a fibroskopie,a máte jen hraniční nález na játrech a žlučníku.Na to jsem Vám radu dala,ale zřejmě pro Vás nejsem ta pravá,která by mohla pomoci.Proto se s Vámi loučím a přeji hodně zdraví.Mám dost práce na to abych tu diskutovala v podstatě o ničem.

Bábina
1450 příspěvků 16.11.10 18:27
Bolení břicha

Naše psaní se míjelo,takže podle mně je porušená střevní výstelka a Váš trvalý problém s hraniční m nálezem na játrech se přidal.Takže zřejmně jde opravdu o špatný způsob stravování.Přeji ať laktobacil zabere a pokud ne Zkuste Wobenzim(nevím jak se to správně píše),ale Hous Vám poradí.Přeji brzké uzdravení.

Petr_123  16.11.10 18:40

Nemávám nad vašema rada rukou. To rozhodně ne. Jen se nechytám první věci co řeknete, protože kdyby jo, tak už sem tu vystresovaný z toho že mám HIV a kdoví co ještě. „Důvěřuj, ale prověřuj.“ Potřeboval sem vědět proč mi tak radíte a sám si udělám názor na to jestli má cenu to vyzkoušet nebo ne. Za zkoušku určitě nic nedám. A taky nedám nic za to, když se nejdříve ujistím, že rozumíte všemu co vám tady říkám. O tom co by mi mohlo nebo nemohlo být jsem přemýšlel opravdu dlouho (taky už jsem vyzkoušel například bezlepkovou dietu - celkem bez valného úspěchu), proto není jednoduché mě odbýt „lacinou radou“. Neberte to jako urážku ani jako nic proti vám. Jen tím chci říct, že o všem opravdu přemýšlím a když mi věci nedávají smysl, tak se ptám a nebo oponuji.

V tuto chvíli sem právě po měsíci (budu v tom pokračovat dál), kdy:

• jím hodně zeleniny
  • nic sladkého
  • každý den voda s půlkou citrónu
  • laktobacily
  • dýňová a lněná semínka
  • grepové kapky
  • omezený příjem masa
  • dva stroužky česneku denně

Zatím to šlo lehce k lepšímu. Kdyby došlo k nějakému zhoršení nebo opět stagnování stavu, tak věřte, že další na řadě bude vaše kroupová „dieta“.

Díky. A omlouvám se pokud jsem se vás nějak dotkl, to jsem určitě nechtěl.

Dr.House
622 příspěvků 16.11.10 21:17

Nejezte tohle obilí a skuste se stravovat normálně! kus masa, rohlík atd atd…vy chcete žít zdravě, ale vaše vnitřní tělo ne…tak kdo asi vyhraje? já vsázím na to vnitřní já, protože takle na sobě budete furt hledat něco až docílíte scvrknutí penisu…

radši sem napiště co ste na sobě zpozoroval za poslední týden…cokoliv!

Petr_123  16.11.10 21:34

Doteď jsem jedl hromady masa a vůbec sem se neomezoval. A líp mi nebylo. Moc nechápu vaši otázku, ale asi se ptáte na to co mi je. Problém je v tom že pořád to samé. Z těch váraznějších příznaků mě asi nejvíc trápí kruhy pod očima, bolesti břicha a malátnost po ránu.

Asi už to tu opravdu uzavřeme, nikam se s tím už nepohneme. Vaše stanovisko je stejné jako stanovisko lékařu, tedy že mi nic není. Já si teď dál budu žít zdravě, nebudu to řešit a až zase zkolabuju tak se ozvu…

Dr.House
622 příspěvků 17.11.10 14:46

přestan tu dělat závěry…chci vědět příznaky který ti pomůžou…proto se tě ptám na to..co dneska - jaký bylo ráno?

a pozor, neřekl jsem že ti nic není…

Petr_123  17.11.10 14:52

Dneska sem vstával pozdě (10:30) a nikam sem nemusel. Břicho v pohodě.

Dr.House
622 příspěvků 18.11.10 18:39

no..sláva…tak vás to asi nudně přešlo nebo se stal zázrak..což je v obojím fyzicky nemožné…

co napíšeš dál k pobavení?

Petr_123  18.11.10 18:46

Nepíšu tu nic pro vaše pobavení. Břicho mě nebolí každý den. Ptal jste se na konkrétní den, tak jsem vám odpověděl.

Petr_123
3 příspěvky 19.11.10 17:46

Už mám u sebe ten rozbor krve, jestli ho teda chcete vidět.

Dr.House
622 příspěvků 22.11.10 15:39

jo, to je dobrý nápad..tak šup sem sním..

Bábina
1450 příspěvků 13.01.11 10:10
boleti břicha

Pan Petr 123 s námi přestal komunikovat?To mu nový rok přinesl uzdravení?To by bylo opravdu dobré.Marně hledám ten jeho avizovaný rozbor krve.Nebo je doktore na Vaší soukromé?To by bylo dobré jinak mám obavu jestli není v nemocnici nebo tak něco.

Petr_123
3 příspěvky 14.01.11 12:12

Dr. Housovi jsem rozbor posílal, zpráva je do teď označena jako nepřečtená. Pravdou ovšem je, že jsem na vás trochu zanevřel. Nicméně přináším dobré zprávy. Pan doktor (můj obvoďák) mě znovu poslal na gastroskopii, kde mi po biopsii slinivky (atd.) zjistili celiakii. Začínám tedy držet dietu. Děkuji za všechny vaše rady a trpělivost se mnou. Mějte se.

Bábina
1450 příspěvků 14.01.11 15:40
boleti břicha

No hurá, problém je objeven.Teď už Vám bude jen lépe.Pokud něco budete potřebovat,tak i když nás už nemáte rád,klidně napište,nějakou bilinku na posílení organismu určite najdu i pro vás.Pokud vím co potřebuje uzdravit,to umím i na dálku.Jinak Vám přeji,ať se daří a problémy jsou ty nejmenší.Držím Vám palce .A hlavně to zdraví.

Petr_123
3 příspěvky 14.01.11 22:09

Díky moc, možná se ozvu :)
PS: neřekl jsem, že vás nemám rád.

Bábina
1450 příspěvků 15.01.11 13:15
Boleti břicha

Ale já vím ,že neřekl ,a když něco budete ode mně potřebovat,tak jdete sem,tady Vás najdu nebo na soukromou stránku.To kliknete na obálku jestli jste to ještě nepoužil.Klidně dejte vědět,když něco budete potřebovat.

SimonaKis  07.05.12 11:28
bolesti břicha při prvním jídle ráno

Ahoj Bábino a dr.House, snad se tu někdo objeví ještě :) a co říkáte na to, že mívám často po ránu bolesti žaludku? Dřív jsem byla zvyklá snídat za spěchu, to mě to ještě nebolelo, teď si to nemůžu dovolit… Jakmile jim první ráno ve spěchu, začne mě dost bolet žaludek, někdy se to objeví, i když jím v klidu a vsedě. Přijde mi, že jakmile jsem jen trochu ve stresu nebo myslím na nějaké povinnosti, tak ikdyž sedím v klidu u snídaně, trochu mě to rozbolí. Během dne téměř ne, ikdyž třeba jím za chůze - někdy se teda objeví jen jemná bolest, jako by mi žaludek říkal „měla by sis sednout a sníst to v klidu, ale budiž“, ale pořád to nejde srovnat s tim, co je po ránu. U doktorky jsem nebyla, nechci, aby mi hned napsala prášky, třeba to je psychický, stylem života (např.že bych se měla jíst jakýkoliv jídlo v naprostým klidu, ale stále to nedělám) nebo něčim jinym, co by se dalo vyřešit jinak, než práškama. Jiné problémy nemám (akorát mě občas zlobí střeva, ale to mám už od puberty a dost se to zlepšilo za poslední cca dva roky, pak ještě mám problémy s inzulínem, že mi pracuje rychleji, než má, tj.musim pravidelně jíst, ne moc sladkého např.colu, jednou za čas mě přepadně strašná slabost a že se potřebuju okamžite najíst - klesne mi hodně hladina cukru, na vyšetření jsem byla, cukrovka to není, ale pouze myslím hyperinzulinismus). Poradíte? Díky moc!

evkaaa
1 příspěvek 17.05.12 17:56
pocit na zvracení

Dobrý den. Prosím o radu. Mému taťkovi se již dva roky objevují bolesti břicha a stálý pocit na zvracení. Je s tím již dva roky doma a lékaři mu nic nezjistili. Myslí si, že si to vymýšlí. Asi tak jednou do týdna se mu udělá na celý den špatně, bolý ho hlava, záda a zvrací. Jednou skolaboval v autě a jednou při procházce se psem. Byl již na všech vyšetřeních ale nic nezjistili. Prosím poraďte již si s tím nevíme rady. Kvůli tomuhle přišel i o práci. děkuji

MartinaIrena
1 příspěvek 01.06.12 13:40
"Bábina - jezte 30 dní kroupy"

Bábina 15.11.10 to Petr123
„Nedos­tatek vitamínů se prvně projeví na játrech.Proto je můžete posílit kroupovou dietou.Je to drasťák,ale opravdu účinkuje. 3O dní budete jíst kroupy,k masu v polévkách k snídani jako kaši ,stále jen teplé kroupy“

Vzhledem k tomu, že u Petra se nakonec jednalo o celiakii, tak paní Bábina ho mohla za těch 30 dní celkem úspěšně zabít. Gratuluji!

Danieladdd  03.07.12 08:48

Ahoj,
může se jednat krom jater i o sníženou funkci ledvin? To značí ta malátnost a otoky. S masem to dohromady moc nejde, mimoto maso způsobuje překyselení organistmu, tím pádem bych ho spíš ze stravy vyloučila. A nějaká detoxikace těla je super nápad. Hlavně odkyselit. Mezi zásadotvorné potraviny patří především zelenina, ovoce, semínka - tím se zvýší i příjem minerálních látek a vitaminů.

muz21  01.02.13 13:00

Dobry den,
nevim jestli je tato konverzace jeste stale ziva ale stejne to zkusim, take se omlouvam za carky hacky nemam ceskou klavesnici na notebooku.
Chtel bych poradit ohledne meho problemu (tusim se zaludkem). Posledni tri tydny me boli bricho a to tim zpusobem ze me to rano az vzbudi pres den bolest slabne po jidle je to lepsi. Rano mam take dost nafoukle bricho a dost casto prujem. Jako u vetsiny svych problemu se tomu snazim nedavat vetsi pozornost a snazim se to prejit bohuzel kdyz uz to trva tri tydny zacinam se zamyslet nad vaznejsi dietou a zacinam hledat vychodiska. MOzna by pro vas bylo snazsi kdybych vam uvedl vice problemu ale bohudik jine nejsou. Normalne bych rekl ze jsem pouze neco spatneho snedl ale to by to nepretrvavalo tri tydny.
Predem dekuji za radu

Filip33  20.02.13 21:06
Nedostatek železa

Zdravím,

máte oslabenou slezinu kvůli nedostatku železa - únava. Plus přetížené játra žlučník. Železo v lékárně, ale radši bych doporučil kopřivový čaj, obsahuje železo a další minerály, čistí krev, léčí akné. 3krát denně 7 dní kůra by měla stačit nebo 1-2 denně měsíc v kuse, přestat, když začnou bolest kosti.

Játra a žlučník. Kupte si řepíkový čaj, léčí záněty jater a žlučníku, detoxikuje játra a žlučník. Nebo ostropestřec mariánský, ale měl by se vařit 5 mnut 20 luhovat, trochu nepraktické.

Filip33  20.02.13 21:12

Bože lidi, pište bolest břicha vpravo nebo vlevo. Vlevo je to slinivka zánět a žaludek, vpravo játra žlučník…

Všechny problémy se žaludkem léčí heřmánkový čaj, fakt jo, i několikaleté nevolnosti, které už člověk bere jako samozřejmost. Heřmánek léčí i cukrovku II. typu, léčí zánět slinivky, obsahuje draslík, neutralizuje překyselení organismu.

Játra žlučník detoxikuje řepíkový čaj případně ostropestřec. Žlučové kameny vyplavuje mátový čaj, ale opatrně.

Filip33  20.02.13 21:16

Žaludek léčí hermánek, nafouklé břicho a průjem oslabený žlučník plus oslabená slezina. Oslabená slezina způsobuje neustálé vytékání z nosu. Řepík na játra žlučník i průjem.

Překyselení organismu výborně neutralizuje meduňka lékařká, protože obsahuje velké množství draslíku. Heřmánek taky obsahuje draslík, ale meduňka je nejlepší.

Filip33  20.02.13 21:18

Váš otec má žlučové kameny. Přetížený ucpaný žlučník. Ať vypije jeden dva mátové čaje, pokud nastane okamžitá úleva, zmizí křeče v zádech i bolest hlavy, mám pravdu.

Filip33  20.02.13 21:20

Inzulín slinivka, slabost z nedostatku cukru, léčí hermánkový čaj.

feardany  20.04.13 08:40
Problém: Bolení břicha po ránu

Ahoj, taky se někdy vylezu z postele, a taky mám tupou bolest… hlavně když stojím… pak si sednu… a moc to nejde cítit. A až se postavím znova tak zase ta bolest… :think: kdyby mi někdo poradil, co s tím, tak mu budu hodně vděčný, děkuji :-)

feardany  20.04.13 08:42
@feardany píše:
Ahoj, taky se někdy vylezu z postele, a taky mám tupou bolest… hlavně když stojím… pak si sednu… a moc to nejde cítit. A až se postavím znova tak zase ta bolest… :think: kdyby mi někdo poradil, co s tím, tak mu budu hodně vděčný, děkuji :-D

zgogi  09.01.14 08:05
cau

Zdravim prosim te mam stejne problémy jako ty chtěl sem se te optat jestli ti někdo pomohl ja uz sem s toho na nervi mam vsecky vysetreni ok a porad mam zazivaci problémy posolaji mne na psych… budu rad když se odepises jak si dopedl dik

zgogi  20.01.14 08:19
cau

Prosim te jak si dopadl mam ty same příznaky :,( odepis dekuju

zgogi  20.01.14 08:24
cau

Ahoj tak jak dopadl tvůj pritel ja mam taky vsecky mozne vysetreni za sebou vse ok uz si nevim rady když odepises budu moc rad za kazdou radu

zgogi  23.01.14 10:00
zaludek
@Petr123 píše:
Dobrý den,
doktoři nevědí, já taky ne, tak zkusím štěstí tady.
Takže z příznaků:
  • bolesti břicha po ránu (celkově, nespecifikovaná bolest, nechuť k jídlu, pocit slabosti)
  • jednou jsem ráno zkolaboval, zjistili mi akorát nízký cukr a draslík
  • kruhy pod očima, žilky v očích, žlutý povlak na jazyku, občas pachuť v puse
  • bolest svalů už při krátkodobé námaze
  • stálá únava, malátnost, dlouho spím
  • padání vlasů
  • neustupující akné
  • občas zapáchající stolice

Potíže trvají už přes 3 roky. Za tu dobu sem podstoupil sérii vyšetření:

• EEG (OK)
  • CT mozku (OK)
  • EKG (OK)
  • rentgen hrudníku (srdce nezvětšené, OK)
  • vyšetření krve (žádná borilióza, štítná žláza OK, zvýšený bilirubin - gilbertův syndrom pravděpodobně)
  • vyšetření moči (OK)
  • vyšetření stolice (OK)
  • gastroskopie (OK)
  • rektoskopie (OK)
  • MR mozku a páteře (OK)
  • UZ břicha (2× hemangiom v játrech, „heotipatie. fibrosa“, dysfunkce žlučníku - velmi jemná stěna bez infiltrace, bez zánětů)
Doktor mě pravděpodobně pošle na psychiatrii :roll:

Filip34  23.01.14 10:41
Játra a pampeliška

Podle příznaků máte poškozené játra.

Zkuste pít čaj z pampelišky, řepík nebo silymarin, účinná látka v ostropřestřeci. Dá se koupit v lékárně. pokud máte velké bolesti, tj. žlučník, můžete zkusit zeměžluč, neuvěřitelně hořká bylina, funguje moc dobře, je to fakt síla…

Nebo pít citrónovou šťávu, podle tradiční čínské medicíny kyselé léčí játra…

všechny bolesti a potíže s trávením způsobují játra, kyselé a hořké potraviny léčí játra…

zgogi  24.02.14 09:25

Cau

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek