Alergie na kravské mléko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

majka.kac  26.10.09 16:02
Bolesti břicha po jídle

Dcera má znoršující se potíže. Ihned po jídle trpí silnými bolestmi břicha v oblasti okolo pupíku a břicho má nafouklé. Byla na vyšetření žaludku. zjistili ji jen alergii na mléko. o co by se mohlo jednat?

Reakce:

radek  26.10.09 17:06

Mrkněte se sem: http://priznaky.vitalion.cz/…ha-po-jidle/. Podle mě ani jeden z problémů nepřipadá v úvahu. Stejně tak alergie na mléko je dosti častá a záleží na její formě.

Doporučil bych si přesně psát co dcera jí a ke každému jídlu si poznamenat zda se po něm objevila bolest, takto se dá vypozorovat problémová část stravy.

Jana  05.11.09 14:07

Dobrý den, mám také bolesti břicha během jídla a hned po něm, k doktorovi se chystám, ale zaujalo mě, jak jste napsala, že je dcera alergická na mléko. To já jsem totiž taky. Divné, že? Třeba v tom něco bude.

raziel  17.11.09 06:54
mléko a problémy

já trpěl stejným problémem - vyřešeno vysazením mléka, mléčných výrobků a vším co mléko obsahuje… (mrkněte na problematiku mléka - na netu - je miliony článků o tom - dospělý čloěk prostě mléko a mléčné výrobky nemá jíst (není mimino a už vůbec ne telátko od krávy… přes 3 a půl roku jsem nic mléčného v puse nemělo a mám zažívání lepší než kdokoli koho znám…

Michaela  23.01.10 16:00

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu. Přece jenom je Váš příspěvek staršího data a můj syn před 14ti dny začal mít stejné břišní potíže jako vaše dcera - bolesti břicha po jídle v oblasti okolo pupíku. Zatím běháme po vyšetřeních a nic. Jak se to u vás dál vyvíjelo? Už jsem z toho zoufalá.
Moc děkuji za odpověď michaela.a.ji­ri@seznam.cz

Monika  10.02.10 19:41
Bolesti břicha

Můj osmiletý syn snad dva roky trpěl denně na bolesti břicha po jídle. Byli jsme z toho zoufalí a po množství vyšetření lékaři stejně nic nezjistili.V zou­falsví jsme se nechali zlákat na detoxikaci organismu u Paní Hnilicové v Brně. Ač jsme na to nevěřili,paní synovi zjistila gluten(lepek), nasadila detox.kapky dr.Jonáše a syn je od té doby bez problémů a může se normálně stravovat!!!Bříško už ho nebolí!

Michaela  12.02.10 22:40

Tak u nás se to vyvinulo. Tasemnice psí. Hrůza.

aurelie  04.03.10 14:29
bolest v oblasti pupíku

Dcera má časté problémy s bolestí břicha v oblasti pupíku.. byla jí též zjištěna zvýšená citlivost na kravské mléko a lepek.. asi na tom opravdu něco bude. Dnes přišla s křečí za školy. K obědu byla krupicová kaše!

vrooxin  31.01.11 20:31

Dobrý den,
mám podobný problém. Je mi 17 a před pár lety jsem trpěla anorexií. Nyní (potíže začali zhruba před rokem a půl) mám cca 20minut po jídle obrovské křeče, které vedou k okamžité potřebě toalety a to v podobě těžkého průjmu. Po zbytek dne už žádné bolesti nemám. Doktorka mi také řekla, ať zkusím vysadit mléčné výrobky, ale nepomohlo to. Divné taky je, že tyhle křeče mám zhruba 3-4krát týdně (ne denně) a vždy je to po obědě, tedy po teplé stravě. Zkoušela jsem i několik probiotik, ale nepomáhala. Nevíte, v čem by mohl být problém?
Děkuji za odpovědi.

Admin Vitalion.cz
14 příspěvků 07.11.16 10:30

Dobrý den, milé maminky,

dnes 7.11.2016 bude pro vás otevřena imunologická poradna s paní doktorkou Vančíkovou, odbornicí na dětskou imunologii a alergologii. Paní doktorka bude na Vaše dotazy odpovídat živě od 7.11.2016 od 10:30 do 14:00. :kytka:

Těšíme se na Vaše otázky
tým Vitalion.cz

Váš příspěvek