Bolesti břicha na různých místech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

joom  30.05.11 20:04
Bolesti břicha na různých místech

Dobrý den,
již delší dobu mám problém, který mě trápí. V tomto roce od počátku února až do poloviny března jsem měl bolesti břicha, zajímavé bylo, že mě břicho bolelo na více místech, nejčastěji v okolí žaludku a v okolí močového měchýře. Tyto bolesti v polovině března ustaly a vše se zdálo být v pořádku. V polovině května se však opět bolesti vrátily, nejčastěji se bolesti objevují na stejných místech jako v období od února do poloviny března. Tyto bolesti přetrvávají do dnes. Díval jsem se na internetové stránky a četl jsem, co všechno by mi mohlo být a začínám mít strach. Žádné další příznaky na sobě nevnímám. Normálně jím, na toaletu chodím také celkem pravidelně (jak je u mě normální). V noci spím bez nějakého přerušování spánku. V noci o bolestech vůbec nevím, ale když se ráno vzbudím, bolesti se během chvíle ozvou. Navštěvuji vysokou školu a musím daleko dojíždět, takže nemám mnoho času dojít si k doktorovi. Navíc si moji rodiče myslí, že je to dáno psychikou, protože jeden příslušník rodiny má nádor tlustého střeva, který je operovatelný. Musím ještě podotknout, že pokud se plně soustředím na nějakou činnost, o bolestech břicha rovněž skoro nevím, ale když si vzpomenu, že mám bolesti břicha, během chvíle mě začne bolet břicho. Nepiji a nekouřím. Bude mi 22 let. Moje otázka tedy je, zda-li jsou moje bolesti vážné nebo je to opravdu jenom moji psychikou?
Předem děkuji za odpověď.

Reakce:

Nikola9  04.02.12 19:52

Dobrý den,
mám ten samý problém. Mohla bych se prosím zeptat, jak Vám to dopadlo a co tedy bylo příčinou problémů?
Děkuji moc za odpověď.

Andrejka1
8 příspěvků 05.02.12 17:30

Ahoj, něco podobného jsem teď měla, břicho bolelo, šílený tlak na konečník. Na začátku těchto problému jsem bolest v pohodě zaspala, nedávno už nešlo usnout. Byla jsem na kolonoskopickém vyšetření střev, byla mi zjištěna nesnášenlivost mléka, výsledky zda i na lepek ještě nejsou.

NikiMLS  20.06.15 08:53
bolesti ve střevech

Také bych měla dotaz. V květnu jsem prodělala akutní zánět dělohy, vaječníků a vejcvodů, po dobrání antibiotik jsem byla vyšetřená a prý vše bylo v pořádku jenomže doktoru nahlašuji, že mám stálé bolesti v podbříšku, ale on mi říkal, že je vše vpořádku, ale poslal mě na odběr krve kvůli ledvinám, játrům no bylo tam hodně věcí, nevim přesně na vše mi byla odebraná krev +kontrolovaly moč. Tam je také prý vše vpořádku jenomže já mám každé ráno bolesti před močení, při močení i kolikrát i po močení a ted se objevily bolesti i střev. takový divný bolestivý pocit opravdu ve střevech někde hluboko, do toho mě bolí při stolici v podbříšku. nevím co to znamená, všimla jsem si že mi trochu teče krev při stolici. stydím se jít k doktorovi kvůli tomu a bojím se jít na kolskopii, můj děda tam chodí pravidelně a nevypráví o tom moc hezky spíše že je to velmi bolestivé a nepříjemné. Radši bych byla aby bolesti střev odezneli sami a bylo vše vpořádku, jenomže sama vím, že když to nebudu řešit nic se nezlepší. Je to závažné?

Váš příspěvek