Bolesti břicha, bolest zad, pocit na zvracení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Moninika  17.01.13 21:21
Bolesti břicha, bolest zad, pocit na zvracení

Dobrý den, už necelý 2 měsíce mam potíže s zažívacím ústrojím nejspíše. Mám pocit na zvracení, plynatost, bolest „nadbřišku“ - nalevo a uprostřed břicha pod žebry. Např. ráno chytnu stav, kdy se jen tak tak držím, abych se nepozvracela, motá se mi hlava, je mi skoro na omdlení, jsem zmatená, třesu se. Pálí mě žáha, špatně se mi dýchá. Každý den mam nafouklé břicho od plynatosti a v nadbřišku bolesti vystřelující do zad ve stejné výšce. Byla jsem u své obvodní doktorky, která mi dala Helicid, který mi pomohl jen v dané situaci, když mi bylo nejhůře, jinak to probíhalo pořád stejně.
Zpívám a moje učitelka na zpěv mi říkala, že nemám v pořádku hlasivky a poslala mě na foniatrii. Pan doktor mi poradil helicid a dal mi kapky do nosu pro alergiky a po měsíci kontrola - jicnovy reflux nejspíše - hlasivky se brání hleny. Se zprávou od foniatra jsem došla za obvodní a řekla jí jak mi Helicid pomůže jen v danou chvíli a neléčí mě. Řekla, že mám jít na moč a krev. Výsledky mám v pořádku, prý jen zvýšený hormony, protože mám šťítnou žlázu (hubnu), nejsem si jista na co všechno mi brala krev. Dnes jsem měla jako každý den bolesti, plynatost… k večeru mě chytly křeče v podbřišku takový, že jsem brečela, nevěděla jsem co mam dělat, tak mě přítel odvezl na pohotovost s tím, že mi řekli, že mám jít ráno na moč. Zdá se mi to už zcela zbytečný, když mi v moči nejspíše nic nenašli. Nevím co mám dělat a kde to mam řešit. Bolesti se mi zdají akutní. :( a zdá se mi, že ani obvodní neví :nevim:

Reakce:

janaruz
1 příspěvek 01.02.13 14:33

Dobré odpoledne, dnes jsem se náhodou dostala na tyto stránky a chtěla jsem Vás poprosit o radu. Mám problém se zažíváním, pocit plného žaludku a nadměrnou plynnatost, teké mě bolí v zádech mezi hrudní a bederní oblastí a je mi na zvracení. Mívám velký hlad i večer a někdy jím i těsně před spaním, což asi není dobré. Snažím se jíst zeleninu a ovoce v syrovém stavu, ale je pravda, že mám dlouhodobý problém s tím, že málo piju. Asi necelý litr denně. Přestala jsem sladit jak kávu tak čaj, nepiju bublinky, spíše ovocné, zelené a bylinkové čaje. Zdá se mi, že mám ráno břicho doc. v pohodě, ale během dne se mi hrozně nafoukne a tlačí mě jakoby pod hrudní kostí, vlevo pod žebry mám trošku takovou vypouklinu nepatrně, která je ovšem měkká a nebolí. Jím pravidelně, malé porce,,, ale jakobych měla v žaludku kámen. Také mi dost někdy hlasitě kručí v žaludku. Poradíte mi, prosím, jak na to??? Také jsem dost unavená a nemám chuť na milování. Máte někdo podobné problémy? Co by zabíralo za bylinky např??? mnohokrát děkuji Jana :)

Jolana matiova  11.09.15 11:17
bolesti zaludku az krece az do zad mi jde

Chtela bych se zeptat mam dlouhou dobu bolesti v zaludku prodelala jsem nekolikrat infekci zaludku a porad se mi to vraci a ted se mi pridalo ze mi vystreluje az do zad ta bolest jelikoz ziji anglii a doktori nejsou tu dobry tak nevimco stim delat je mi az zle u toho poceni taky dekuji za radu

Eliška Drabkova  02.05.16 11:31
Těhotná bolesti v zádech břicho a zbraceni

Dobry den chtěla jsem se zeptat jestli je normální v tehu takový stav ch, tly mě zada udělalo se mi na zvracení a do toho mě začalo bolest děsně nadbrisek musela jsem si lehnout až od bolesti z toho stavu jsem aji brecela a nevěděla co dělat co to může být jestli je to způsobeno té jsem těhotná

paty
1 příspěvek 22.05.16 11:41

Dobrý den, toto téma mě taky zajímá. Budu ráda, když někdo zareaguje a poradí. Děkuji.

martinkaky  03.09.16 18:40
vse souhlasi

Dobry den taky bych byl rad za odpověď, protože zazivam to same, ale uz 2roky, nekdy lepsi nekdy horsi(zrovna ted horsi), testy v pohode, akorát refluxy na zaludku z obou stran(mezi zaludkem a dvanáctníkem i mezi zaludkem a jícnem),ale timto to není. |Muj problém se stupnuje, nekdy dosahuju toho, ze se najim, m za hodinu du dat sprchu a s prominutim si nabliju az po kotníky. bolest je to strasna, spis jako paliva, jak nejaky zanet, ci co, ale testy ok. nevim. prosim o radu

Váš příspěvek