Bolesti břicha a hlavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dalmatin
1 příspěvek 15.11.13 22:52
Bolesti břicha a hlavy

Dobrý večer, jdu si k Vám pro radu…Mám již pomalu rok bolesti břicha na levé straně a bolesti hlavy, bolesti v krku, chodila jsem pořád k obvodnímu lékaři, ten mě vždy vyšetřil tím, že mě poklepal břicho, koukl do krku a ze vzorku moče se snažil zjistit o co jde :nevim: vždycky zjistil akorát hodně bílkoviny v moči, streptokoka v krku, migrénu a na vše hned nasadil antibiotika :nevim: začala jsem trpět do toho všeho na kvasinky(po těch antibiotikách :zed: )no přestala jsem tam chodit a začala se léčit bylinkama, dělala si kopele a občas si vzala(celkem často)proti bolesti bříška a hlavy ibalgin 400…je to zhruba 2měsíce, co zjištuji, že mám ve stolici krev :oops: Myslíte, že by tomohlo být od toho ibalginu? :think:
Jinak je to dva dny, co jsem najednou zničeho nic začala mít šílené bolesti v levé straně břicha, v žebrech a střílelo mě to do ramene, špatně se mě dýchalo, myslela jsem, že už si snad zavolám pohotovost ale naložila jsem se do horké vany a bolest trochu přešla a tak jsem ještě řekla, že chvilku počkám no a ono to postupně ustupovalo, až to přešlo…dnes jsem tak nějak bez bolestí ale v břiše cítím takové dloubavé tlaky :nevim: k doktorovi jít nechci(vím blbé řeči ale mám strach a po zkušenostech s antibiotiky :nevim: ) může to být vše i oslabenou imunitou :nevim:
Pokud by někdo pomohl poradit(bylinky, zábaly),budu moc ráda :hug:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek