Bolestivý sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jájina74
1 příspěvek 28.07.11 18:06
bolesti

Zdravím, mám problém, s přítelem to v podstatě nemůžeme dělat v poloze zezadu, v jakékoli podobě mě bolí jak naráží o můj čípek (?). Přítel má průměrný penis takže tím to nebude.nevím co dělat, on by takový sex provozoval rád často, ale já toho po několika bolestivých přírazech raději nechám. Ráda bych taky tuto polohu provozovala ale nechápu v čem je problém.od nikoho jiného jsem o tom neslyšela. Máte s tím zkušenost? Prosím poraďte..

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 02.08.11 08:54

zdravím jájo…pokud nemáš nějaké gynekologické problémy tak ta bolestivost je přirozená, to zažije každá ženská…pokud to nebolí v nějakých velkých extrémech, tak se s partnerem domluvte at do vás tak nebuše v poloze na pejsky…a na otázku že nechápete v čem je problém?..jedon­duché vysvětlení - penis vaše nabíječe vám opravdu naráží o čípek a ,,branku,, či sliznice, za kterýma je tlusté střevo a takové bolestivé body, které při podráždění bolí! jde jen o to, aby ste si o tom promluvily a dělali to ..jak bych to řekl…citlivě?!…asi jo…nějkaký další dotaz?

Váš příspěvek