Bolest při nádechu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bokova14
3 příspěvky 06.12.10 18:55
bolesti

Dobrý den, je mi 15 a při nádechu mě bolí na pravý straně u

pateře u lopatky a když se protahuju a zvedám těžké věci např. sestřenku která má 12 kg a když ležím rovně natáhlá na posteli někdy mě při chůzi křupe v levý kyčli. A někdy když se oblékám tak se mi zasekle loket na levé straně a když natahnu ruku krupne mi tam mžete mi nějak poradit Děkuji

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 06.12.10 20:31

tak si zajdi na masáž, nebo najdi na internetu náký cviky na páteř! věř mi - bude to lepší pro všechny…
chtělo by to baštit vitamíny na podporu kostí a chrupavek..nejlepší je na to vápník (Ca)

zbytek at ti doporadí uživatelka Bábina…

Bábina
1450 příspěvků 06.12.10 21:08
Bolesti

Jo doktor má pravdu,chce to masáž a speciální cvičení.Letáček jak cvičit šlohneš skoro v každé čekárně u doktora.A nebo koupíš v lékárně.Jinak co ulevuje od bolesti kloubů a kostí najdeš na babských radách těchto stránek.Najeď si až na horní okraj této stránky a klikni na babské rady.Tam ti vyjedou všechny a ty si vyber to ,co potřebuješ.Já bych ti doporučila to zelí,ale to si tam přečteš co s tím dělat.Užívat vápník a D vitamín není od věci hlavne v zimně.

bokova14
3 příspěvky 07.12.10 09:11

dekuji

Bábina
1450 příspěvků 07.12.10 09:42
Bolest

Za oba říkám není zač.Jen buďte na sebe opatrná a pořádně se oblékejte.Bolesti kostí a koubů chtějí teplo.

bokova14
3 příspěvky 07.12.10 18:28

Ale nejhorsi je ze kdyz chodim do skoly a musim mit tasku na zadech pak me boli hlava

Bábina
1450 příspěvků 08.12.10 13:06
Bolesti

Jasně typická záda.Prohřejte je tím bramborovým nahřívadlem z babských rad.Ale nejprve ať Vám někdo záda namaže krémem,protože paprika citlivější lidi popálí.Je to vlastně domáci varianta drahá náplasti na záda z lékarny,a ještě to prohřeje ztuhlé svaly kolem páteře.Já bych to řešila jako svalovou křeč.A nedivte se ,křeč může být kdekoliv ,i na zádech ,ale tam špatně povoluje a nutí lidi k špatnému držení těla a kolotoč bolestí je tady.Až se budete cítit ochlup lépe,začněte se cvičením.Pokud letáček neseženete ,dejte vědět něco se Vám pokusím popsat.Ale lepší je chodit někam cvičit,je to větší zábava.Nemyslím posilovnu.Co takhle třeba zumba?Ta rozhýbe celé tělo a je to v podstatě tanec při kterém se cvičí.

Váš příspěvek