Bolest zubu po zákroku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nickyjandova  11.08.11 12:48
bolest zubu

Dobrý den, pred pár lety mi vrtali zub, kvůli kazu, dali mi tak plombu a bylo to v pohode, jenze pred pár dnema me to začalo bolet, tak sem šla k zubaři, tam mi odstranili plombu, vyvrtali a dali novou, bylo to dobrý, bez bolesti.. jenze tedka mám uplne sílené bolesti do toho zubu… co s tím? jak se zbavit bolesti?

Reakce:

Bábina
1450 příspěvků 17.08.11 14:38
Bolesti zubu.

Bohužel Vás nepotěším .Nejlépe je zub znova otevřít a to rycle.Jinak hrozí zánět okustice.Máte možná alergii na výplň a nebo tak zůstalo kousek nervu a ten dělá neplechu.Zatím si můžete ulevit ledování a potíráním zubu a okolí propolise.Dobré je kloktat i studenou šalvěj.Pro zabránění zánětu.Než budete znova ošetřená.Nevěřte tomu,že si to „sedne“ jak někdo s oblibou říká.Prostě zase zubaře.Ale teď by asi bylo nejlepší buď si nechat dát jehličku proti bolesti než půjdete a nebo u zubaře injekci.Pokud už zánět začal,bylo by to lepší.

2105  09.11.15 21:47
Bolest zubu po zákroku

Dobrý den, dneska jsem byla po druhé na čištění kanálků…Poprvé jsem tam byla před týdnem (po zákroku, žádné bolesti)…O víkendu jsem byla na pohotovosti a hned v po. k zubařce…Dneska mi opět čistila a zvětšovala kanálky a já se můžu zbláznit…Myslela jsem, že to je kvůli tomu zákroku a že je zub rozbolavělý jak se mi v tom hrabala. Jenže bolest neustupovala ani odpoledne…Vzala jsem si dva ibalginy a šla spát, večer jsem vyzkoušela, hřebíček (cucat a přikládat k zubu, pak vyvařit a přiložit vatičku, led, studenou vodu v ústech, výplach listerynem, brčko…Fakt mi nic nepomáhá…Tak se bojím jestli mě tam nepíchla do nějakého zdravého nervu…Mám v zubu bílou hmotu a mám přijít zase za 14 dní…No tak jestli to nepřestane…Tak to fakt nedám! A zítra tam zavolám…Nemohu se zubu dotknout prstem, vždy když udělám tlak - při kousání, sáhnutí tak umírám… :,(

Venda Hejátková  01.10.16 15:19
Dolíček od ostrého zubu

Dobry den chci se jen zeptat.Byla jsem u sveho zubniho lekare ktery mi plomboval zub po vypadeni plomby.Ale asi mi ho spatne obrousil a jak byl ostry, tak se mi od nej udelal ve tvari dolicek.To by mi ani tak nevadilo protoze zubar mi rekl ze to je u osmicky normalni kdyz roste krive.Ale spis me vadi ten hnis kolem toho dolicku..Chci se tedy zeptat jestli si mMUSIM nechat zub vytrhnout, kdyz me jinak VUBEC neboli? A nebo staci kdyz mi zubar ten hnis nejak prorizne a vycisti? Dekuji moc za odpoved, Hejátková.

Váš příspěvek