Bolest zápěstí/zánět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronika xxx  31.03.13 23:11
Bolest zápěstí/zánět?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, na bolest zápěstí 5 dnů mě zápestí bolí a potom mám měsíc klid, akorád už se to opakuje tak kolem půl roku, a nevím si rady. Byla bych ráda za jakoukoliv pomoc:)

Reakce:

teana
6 příspěvků 01.04.13 20:37

Těžko říct, z čeho to může být, ale můj manžel měl stejný problém. Několik let ho bolelo zápěstí, občas to bylo lepší, občas horší, až se konečně odhodlal jít k doktorovi a zjistili mu artrozu zápěstí (ve 40 letech). Musel jít na operaci a mohl si vybrat buď protézu nebo zpevnění železem. Nechal si tam dát železo, s tím, že zápěstím už nikdy nepohne. Já si myslím, že to nechal zajít moc daleko, že kdyby šel k doktorovi hned, tak to nemuselo tak dopadnout. Tím nechci strašit, jen bych radila jít k doktorovi, ať udělá rentgen, nepodceňovat to. Taky to může být „jen“ syndrom karpálního tunelu, ten se dá spravit jednoduchou operací.

jarmila225
1 příspěvek 19.04.13 15:40
zápestí

Dobrý den už asi týden mně bolí na pravé ruce zápestí ale předním jenom občas dnes to trvá celí den když není ruka v klidu nejsem po nějakym urazu. Muže te mi prosím poradit Dekuji.

Dalibor7
213 příspěvků 19.04.13 18:02
Dalibor7

Zeptám se.Ta bolest je jen v zápěstí, nebo je ruka celkově slabší, bolest se táhne až k lokti a trnou i prsty té ruky?

cetebe123@seznam.cz  23.04.13 07:19
Zánet slach

Dobrý den,

prosím o radu. Mám 14 denní miminko a zánet slach na pravé ruce.
Mužete mi prosím poradit comohu uzívat. Zánet se objevil znovu když jsem začla kojit.
Začala me bolet i kost u nohy u palce..u prvního dítete jsem to mela také, ale pozdeji v kojení nyní již ted.

Moc děkuji za radu

Dalibor7
213 příspěvků 23.04.13 07:39
Dalibor7

Můžete to posat víc, kde přesně a jak Vás to bolí? Jak jste došla k tomu, že jde o zánět šlach?

Váš příspěvek