Bolest zápěstí po pádu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

blzhonza  20.02.12 22:24
Bolest zápěstí

Dobrý večer,
Na podzim při fotbale jsem spadl a poranil jsi zápěstí. V tu chvíli mě ani moc nebolelo, ale postupem času se bolest začala stupňovat. Ještě ten večer jsem jsem cítil tak strašnou bolest, kterou jsem ještě nikdy nezažil a to jsem s rukou ani nehýbal. Řekl jsem si, že když mě bude bolet zápěstí i zítra a bude oteklé (bylo mi řečeno že když je oteklé = zlomené) tak půjdu do nemocnice. Ráno mě ruka jen bolela a jelikož jsem ten typ člověka, který nemocnici navštěvuje až na posledním místě tak jsem si řekl že to skusím vyléčit doma. Někdy to bolí hodně někdy o tom ani nevím, ale např pri klikách musím držet ruce v pěst, jinak klik neudělám. Když si chytím poraněné zápěstí druhou rukou tka slyším, jak mi v něm lupe, což dělá od té doby kdy jsem spadl. Teď už je únor a zápěstí mě stále bolí, ale nesebral jsem ještě odvahu jít do nemocnice. Jelikož studuji třetím ročníkem Průmyslovou školu a poté bych chtěl jít na vojáka, kde ruky potřebuji a zápěstí zvlášt potřebuji mít zdravé tak bych s tím chtěl něco dělat, ale do nemocnice se mi s tím nechce, ale pokud to bude nezbytné tak tam půjdu.
Děkuji za vaše odpovědi…

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek