Bolest zadní části ramen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Carl
1 příspěvek 30.04.13 19:55
Bolest zadní části ramen

Dobrý den. Už skoro 2 měsíce mám problém, když cvičím v posilovně ramena, s některými cviky. Například, když předpažuji s činkami, hrozně mě začne bolet v zadní části obou ramen, v jednu chvíli mě to bolelo, i když jsem cvičil prsa na benchové lavici. Bolest je tak veliká, že sotva dám ruku před sebe. Jakmile nastane tento problém, cvičení pro mě končí, protože už nedokážu udělat vůbec nic. Zhruba po půl hodině bolest odezní, ale jakmile začnu dávat ruce před sebe s nějakou zátěží, opět to bolí jako čert. Nikdy jsem s tím problém neměl. Moc dobře si pamatuji den, kdy mě to začlo bolet poprvé. Byl to den, kdy jsem dostal typ na dobré procvičení ramenních svalů a sice předpažování s kotoučem. Hned po druhé sérii jsem začal pociťovat velkou bolest v zadní části ramen. Nejdříve jsem si myslel, že tím cvičím i nějaký malý zádový sval a měl jsem z toho chvíli i radost, tak jsem to moc neřešil a snažil se bolest překonat. Ale potom už jsem pochopil, že je něco špatně. Celý měsíc jsem se vyhýbal cvikům, při kterých se tento problém objevoval a po měsíci jsem zkusil opět předpažovat. Ovšem bolest se opět objevila. :/ Prosím Vás o radu. Už jsem vážně zoufalý. :nevim: Děkuji

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek