Bolest zad a tuhé svaly

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vronnie  05.08.11 22:05
Bolest zad, tuhé svaly

Dobrý večer, potřebovala bych od Vás poradit - 4roky mě trápí bolest v bederní části zad - léčba byla nejdříve léky proti bolesti, pak rehabilitace. Posledních pár měsíců denně cvičím na protažení zad. Nedávno se mi bolest znovu objevila, dostala jsem nové léky, bolest se zmírnila, ale pořád tam je :cry: . Po ránu mám ztuhlé svaly, nemůžu pomalu ani chodit. Doktor mi akorát řekl, že mám cvičit - to ale nepomáhá. . . Nemáte někdo radu, abych mohla normálně fungovat? . . . Mám malé dítě, a s touhle bolestí se to fakt nedá. . .

Reakce:

Bob123  06.08.11 15:20
re: Vronnie

Ahoj.
S tímhle Ti nikdo neporadí jen tak od klávesnice. Příčin může být několik a podle toho se VŽDY odvíjí „léčba“!!! Škoda, že nevím odkud jsi. Několik měsíců jsem byl studentem u jednoho asijského maséra (lékaře), který žije v Olomouci. Pokud by jsi chtěla kontakt, mohu zaslat telefonní číslo i s adresou, ale i když pracuje od 5:00 do 19:00 každý den včetně víkendu, objedná si tě nejdříve za tři měsíce. A věř mi, za tu jednu cestu do Olomouce to bude stát za to…

tenisáček
2 příspěvky 07.08.11 21:53

Mám velmi dobrou zkušenost s jednou neuropatkou. Napište mi svůj e-mail, dám Vám kontakt na její www stránky, objedná Vás cca do 14 dnů. d.š.

LiborB
24 příspěvků 07.08.11 23:32

Ahoj Vronnie,
takových lidí jako Vy je celá řada - mám s tím s kolegou za poslední 3 roky spoustu zkušeností. Více o tomto typu problémů píšu v této části tohoto diskuzního fóra: http://diskuse.vitalion.cz/…v-krizi-704/

Příspěvek je to druhý odshora, označen jako LiborB. Pokud chcete více informací, pošlete mi soukromou zprávu, já Vám pošlu užitečné odkazy.

Zdraví Libor

Paulllie  17.12.12 19:24

Já jsem seděl neustále v kanceláři a záda mě bolívala dost. pomohla mi až nová zdravotní židle Sedoo a to již po pár dnech sezení.

Andrea Benešová  23.12.12 19:25

Na ztuhlost svalů a bolavá záda výborně funguje pořádná kvalitní židle! Já mohu doporučit Sedoo, kterou máme teď v kanceláři v práci všichni a nemůžeme si její účinky vynachválit :)

skaskaska
2 příspěvky 18.01.13 14:17

Dobrý den, já bych šla rozhodně k doktorovi a nebrala nějaké léky zbytečně. Možná by mohl pomoct ještě nějaký gel proti bolesti, například aulin gel.

jalda  23.08.13 23:08
bolest svalů

Dobrý den.
Mě osobně na bolest a ztuhlé svaly hodně pomáhají kinesilogické pásky.
Pár dní jsem je měl nalepeny na zádech a úleva byla hodně velká. Žadné prášky na bolest, ale jen ty pásky. Vyzkoušel jsem značku epostape.cz a byl jsem spokojen.Mohu jen doporučit :)

help04
4 příspěvky 27.08.13 09:17

Ahoj, já používám na bolest svalů a zad balsám z bylin. Případně více zašlu mejlem.
Help04@seznam.cz

robert28
2 příspěvky 09.07.15 10:47
Bolet v bedrech

Je možno ten kontakt na ten Olomouc??

Jana089  25.11.15 11:25

Pokud nechcete polykat soustavně Ibalgin a máte trpělivost, výborný je Úlevovník a magnetická poduška. Ovšem není to jako když si vezmete tabletku a ta hned zabere. Mám je na doporučení kamarádky a ta mi říkala to samé. Chce na to takhle pohlížet. Ale podle mě to odstraní příčinu, ne jen projev.

robert28
2 příspěvky 25.11.15 12:03
@Jana089 píše:
Pokud nechcete polykat soustavně Ibalgin a máte trpělivost, výborný je Úlevovník a magnetická poduška. Ovšem není to jako když si vezmete tabletku a ta hned zabere. Mám je na doporučení kamarádky a ta mi říkala to samé. Chce na to takhle pohlížet. Ale podle mě to odstraní příčinu, ne jen projev.

A co to je úlevovník??

Váš příspěvek