Bolest zad, hrudníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anrep  22.09.16 18:51
Bolest zad, hrudníku

Zdravím,
muž, 20 let.
Mám už asi 6. den potíže s bolestí zad mezi lopatkama a občas i bolesti hrudníku (nejvíc asi po ránu). Nejdříve jsem si myslel, že to může být tím, že spávám takřka na břiše/hrudníku a že se zdeformoval, ale když spím na zádech/boku, tak je to to samé. Byť se tedy stačí najít správnou polohu a záda nebolí.

Zkoušel jsem „hřejivou“ náplast na záda, která pomohla (obecně nahřátí zad pomůže, ovšem jak oblast „schládne“ tak je po úlevě).

Hrudník pobolívá v okolí hrudní kosti (za kostí).
Asi stojí za zmínku i fakt, že už dělší dobu (tak tři, čtyři týdny) pokašlávám a jsem nachlazený, ovšem problémy s bolestmi se přidaly (jak píši) cca před týdnem.

Další věci, které nevím zda-li souvisí jsou - lehká únava, těžší nadechování (občas při nadechnutí píchne někdy mezi žebry, ale to dělalo mám dojem i dříve).
Jako dítě jsem chodil ke kardiologovi s „nedomykáním srdeční chlopně“.

U lékařky jsem byl, dělala mi EKG, tlak (nejspíše v pořádku), dělala CRP (menší než 8 - podle doktorky možná nějaká viróza - kašel), co se hrudníku týče označila to jako příčinu právě ležení na břiše, ale kdo ví.

Budu rád za nějakou radu,
Děkuji mnohokrát.

Reklama

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama