Bolest zad, hrudníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anrep  22.09.16 18:51
Bolest zad, hrudníku

Zdravím,
muž, 20 let.
Mám už asi 6. den potíže s bolestí zad mezi lopatkama a občas i bolesti hrudníku (nejvíc asi po ránu). Nejdříve jsem si myslel, že to může být tím, že spávám takřka na břiše/hrudníku a že se zdeformoval, ale když spím na zádech/boku, tak je to to samé. Byť se tedy stačí najít správnou polohu a záda nebolí.

Zkoušel jsem „hřejivou“ náplast na záda, která pomohla (obecně nahřátí zad pomůže, ovšem jak oblast „schládne“ tak je po úlevě).

Hrudník pobolívá v okolí hrudní kosti (za kostí).
Asi stojí za zmínku i fakt, že už dělší dobu (tak tři, čtyři týdny) pokašlávám a jsem nachlazený, ovšem problémy s bolestmi se přidaly (jak píši) cca před týdnem.

Další věci, které nevím zda-li souvisí jsou - lehká únava, těžší nadechování (občas při nadechnutí píchne někdy mezi žebry, ale to dělalo mám dojem i dříve).
Jako dítě jsem chodil ke kardiologovi s „nedomykáním srdeční chlopně“.

U lékařky jsem byl, dělala mi EKG, tlak (nejspíše v pořádku), dělala CRP (menší než 8 - podle doktorky možná nějaká viróza - kašel), co se hrudníku týče označila to jako příčinu právě ležení na břiše, ale kdo ví.

Budu rád za nějakou radu,
Děkuji mnohokrát.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek