Bolest zad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

majka1981  11.09.13 18:49
bolest zad

Dobrý den, asi před měsícem a půl mě začalo bolet v levém tříslu. Myslela jsem se, že je jen namožené z práce, ale zhoršovalo se to.Jela jsem tedy po nějaké době na pohotovost, Nemohla jsem chodit. Udělali mi rentgen a ultrazvuk ledvin, testy moči a krve. Vše bylo v pořádku. po té jsem šla k ortopedovi. Měl jsem vysoké horečky, které trvají do ted. Dostala jsem jsem obstřik, ale nepomohl.Byla jsem hospitalizována na neurologii na infuze(tramal)­.Ležela jsem tam 3 dny, nic se mnou nedělali. Mám za sebou i gynekologické vyšetření. Vše je v pořádku. ale bolest neustupuje. Bolí mě už obě nohy a bederní část. Teploty jsou stále, křeče a tupá bolest také. V noci nemohu spát. Nevydržím dlouho sedět, ale ani stát a chodit. Už jsem bezmocná. nikdo neví co mi je.23.9. jdu na ct zad, tak snad něco zjistí. Budu ráda za odpověd a typ. Marie :,(

Reakce:

Dalibor7
213 příspěvků 13.09.13 21:07

Rád pomůžu či poradím, protože tyto potíže lze řešit, ale záleží na tom, kolik je Vám let a na více okolnostech, nejlepší by bylo si nějak zavolat a promluvit si o tom, podle toho co se dozvím řeknu víc.

ivana Pilmajerova  14.02.15 15:29
bolesti zad a bricha

Dobry den, mam uz delsi dobu problemy se zadya briskem. Byla jsem na ruznych vysetreni a vsude dobry.Pred 3dny mi odebirali krev, delali test na okultni krvaceni, vse v poradku.Uz nevim kam se obratit, nebot je mi denne zle.

ivana Pilmajerova  14.02.15 15:37
@ivana Pilmajerova píše:
Dobry den, mam uz delsi dobu problemy se zadya briskem. Byla jsem na ruznych vysetreni a vsude dobry.Pred 3dny mi odebirali krev, delali test na okultni krvaceni, vse v poradku.Uz nevim kam se obratit, nebot je mi denne zle.

Dalibor7
213 příspěvků 14.02.15 19:47

Může jít o kříplí meziobratloví nerv nějakého orgánu v břiše. Pokud to tak je, lze proto to něco udělat.

ivana Pilmajerova  16.02.15 16:55

Dekuji za odpoved, ale co s tim se da delat?

Jana089  25.11.15 11:22

Podle příznaků bych si nechala vyšetřit slinivku břišní, tatínek měl podobné projevy.

Váš příspěvek