Bolest v pravém podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pajulinka962  30.09.12 13:50
Bolest v pravém podbřišku

Dobrý den, zhruba 2-3 týdny mě trápí vkuse silné bolesti v právém bodbřišku. Byla jsem u své praktické lékařky a ta mi řekla, že to nic není a mám brát ibalgin, že to určitě zmizí. Bolest je ve dne mírnější, ale v noci je to k nevydržení :,(.Každý den 4-6krát zvracím a teplota se pohybuje něco málo přes 39 stupňů. Ale mě už se to nezdá, že by to samo odtoupilo. Nevíte co by mi mohlo být?
Předem děkuji za vaši odpověď, s pozdravem Nika

Reakce:

Iška 1311
97 příspěvků 16.10.12 09:01

Příznaky by odpovídaly na appendix ( teplota, zvracení). Doktorka Vás měla poslat na rentgenologické vyšetření, popř. sono břicha.

vevee  11.12.13 20:26
Bolest v podbřišku, změna tvaru stolice

Dobrý den, zhruba 10 - 14 dní cítím bolesti v podbřišku, občas cítím větší bolest (píchnutí) v pravé části (většinou večer). Také mě neustále bolí záda, mám měnící se stolici - jednou je úplně úzká a řidší (taková je většinou), jindy ji mám silnější a pevnější, někdy se objeví i průjem. Mám obavy, aby se nejednalo o rakovinu tlustého střeva, krev ve stolici nenalézám. Asi před 3 týdny jsem podstoupila krevní testy, ty byly v pořádku.
Nyní jsem objednaná na gynekologii, pro vyloučení příčiny z gynekolog. hlediska. Jsem rok po porodu, musela jsem podstoupit i kyretáž, placenta neodešla celá - část mi tam ještě zůstala i po kyretáži. Nekojím již 3 a půl měsíce, menstruaci zatím nemám, chodím si na infjekce (antikoncepce) Sayany. Myslíte, že bolesti v podbřišku by mohly souviset i s tím? Ale co ta stolice?
Mockrát děkuji za Vaši odpověď. Přeji hezký večer. V

Váš příspěvek