Bolest na pravé straně břicha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

olga štěpánková  16.10.09 01:08
bolest v pravé straně břicha

Prosím, co je v místě:pravá strana břicha hned asi 10cm pod okrajem prsu pod hranou žeber? Pobolívá mne tam.

Reakce:

klára  17.10.09 23:15

Mohly by to být játra, ty najdete v pravé brániční klenbě. V případě dlouhodobých potíží vyhledejte určitě lékaře. Krátkodobě mohou bolet například po večírku.

Ludmila  27.10.09 19:44
žlučník asi

Zřejmě jde o nemoc žlučníku (kameny, zánět). Jít k paní doktorce- dát krev, a postoupit ultrazvuk, nechcete-li riskovat později kruté noci, při nichž si budete myslet, že s Vámi přišel pánbůh zkoncovat. :,-( .Játra to také mohou být.) U obou je dobrá dieta, netučná jídla, omezit příjem potravy, majonézových salátů, více pít. Docela dobrý bývá heřmánkový čaj, také šípkový je docela dobrý, bez cukru.

gedzitka1989
1 příspěvek 06.11.10 00:01

zdravím,mě tam pobolivava taky …no spiš mám takové křeče. trva to skoro tyden.Ale neni to v kuse ,vždycky tak 10 nebo 20 minut a pak zas ty křeče. Nejdřiv jsem si myslela že to je tím že sem snedla moc hamburgru ale to by netrvalo tak dlouho . Před tím jsem měla problem stim že jsem snedla špatný hamburg ale to bylo jiné . nevite co to muže byt ? Děkují

Štěpánková O.  06.11.10 02:01

dĚKUJI ZA REAKCE. jATERNÍ TESTY JSOU PRÝ V POŘÁDKU,BYL MI DĚLÁN JATERNÍ TEST M.J.PŘI PŘEDOPERAČNÍM VYŠETŘENÍ-BYLA JSEM NA ODSTRANĚNÍ POLYPU V DĚLOZE,NYNÍ ČEKÁM NA VÝSLEDEK.KROMĚ TOHO MI NAŠLI OPĚT ASI NEŠKODNÝ MYOM /ČI CYSTU?/V PRSU­.CHODÍM 1XROČNĚ NA MAMO A NA ULTRAZVUK. NEVÍM,CO SE BUDE DÍT DÁL.UVIDÍME,MOŽ­NÁ,ŽE TY NEPRAVIDELNÉ BOLESTI JSOU NĚJAK SPJATÉ S PSYCHIKOU,NEDÁVNO NÁM ZEMŘELA MAMINKA A TAK UVIDÍME. ZATÍM DĚKUJI A JSEM S POZDRAVEM. OLGA.

this is not lupus
66 příspěvků 03.03.11 22:36

no stema hambacema bych to taky neprehanel,ale muze to byt i pancreas nebo zanet pohrudnice to muze bolet pod zebry a obcas to vystreluje k pateri nebo ke sternu-hrudni kosti-ostra bolest,pokud boli i pri nadechu nebo v souvislosti s nejakym pohybem muze jit i o lidove receno skriplej nerv.

KamilaD.  06.06.12 10:40
bolest na pravé straně břicha

Trápí mě v poslední době bolest na pravé straně břicha, vedle žeber,pod prsem, byla jsem na rentgenu,sonu,krev mi brali, dle názoru lékaře jen malinko ztučnělá játra,jen nevím,proč ta bolest pořád,jen ale když si tu pravou stranu zmáčknu, jinak je to celkem v pohodě, máte někdo nějaký nápad,co s tím dělat,díky

Lios  21.10.12 13:09
Pravá strana břicha

Dobrý den :kytka:, zhruba týden mám problém s vyprázdnova­nim(prujem), mám teplotu a jsem unavené, no, ale od včera mě začala bolet silně pravá strana břicha(nemohla jsem se narovnat) po pár hodinách to bylo lepší, dneska se to vrátilo a plaším neboť se bojím, že by mohlo jít o nějakou strašnou věc :nevim: jsem normální hypochondr se zaraženýma prdama nebo s tím máte někdo nějakou zlou zkušenost?

Pan_S  08.04.13 14:11
:)

Jak to dopadlo? :cert:

jakub.pospisil  15.04.13 19:01
bolest na pracve strane bricha pod obloukem žeber

Jsem maly kluk a boli mně na prave strane břicha pod obloukem žeber boli to uz tyden a ja nevim co mam delat a mama rika ze to muze bit slepak je to pravdy :,( dekuji

Live life
5 příspěvků 18.04.13 20:59
Bolest břicha

Slepák bývá na pravé straně, ale já když ho měla tak mě to bolelo tak moc, že týden bych určitě nevydržela. Radši bych zašla k lékaři.

Zoufalec22  21.07.13 18:25
bolest na pravé straně

Bolest břicha na pravé straně, doktoři mi diagnostikovali a následně vyndali slepák, bolest stále neustopila, bolest je na pravé straně několik centimetrů víš, než je pupík a občas se přenese o 10 centimetrů víš a občas také o 10 cm níž, zkoušel jsem si brát lék proti nadýmání a bolest stále pokračuje, neporadil by někdo? :|

Milís40
1 příspěvek 22.07.13 09:27
K těm bolestem břicha

Dcera měla bolesti v pravém pod bříšku, odoperovali jí slepé střevo. A bolest stále přetrvávala byla v lázních a nic chodili jsme stále po doktorech, až nás poslali po roce do Prahy na imunologii.Tam nám řekli, že má v krvi hodně bílkovin a že mohou napadnout orgány a tak máme čekat, až se to stane!!! To jsem nepochopila proč léčit příčinu, když mohou léčit následky!!! Mohlo by se jednat také o zapouzdřený zánět někde v těle a ten bolí. My nečekáme mě pomáhají byliny na celiakii a zvýšenou činnost štítné žlázy neberu žádné léky i žlučník přestal zlobit. Dcera začala užívat bylinky bolest ustoupila a může normálně fungovat chodit do práce je veselejší i únava opadla a to mluví samo za sebe :)

Luci56764  21.12.13 20:40
bolest pod pravým prsem

Rozhodně neváhejte jít na vyšetření-mohlo by se jednat i o rakovinu jater. Nechci strašit může to mít i jiné příčiny. Moje maminka na to zemřela

pajulkamajulka  01.01.14 18:44

Mě pod pravým žebrem bolí asi rok. Někdy je to hrozná bolest, že se nemůžu nadechnout. Po zmáčknutí v pravo bolest až do třísel. Doktoři neví. Mám endometriozu, tak prý z toho nejspíš… BOlí mě celá pravá strana, pravá ruka se mi křiví klouby na prstech, padají věci z ruky, teploty rok odpolende v kuse. beru 15 měsíců neusále antibiotika, posílají mě kde jen to jde, každý si něco naordinuje a mě je hůř a hůř.

Luci56764  07.01.14 21:41
bolest na pravé straně břicha

Co se týče maminky měla tu bolest na pravo dá se říct pod prsem. Podívejte se na internetu na příznaky rakoviny jater a uvidíte jestli vaše příznaky by mohli odpovídat. Pokud by jste si myslela, že ano. Běžte na jaterní testy a ultrazvukové vyšetření. Možná by vám doktor doporučil ještě něco dalšího. Pro vaše dobro doufám že je to něco jiného. Myslím, že se u vás snad o nic takového nejedná, protože maminka od prvních bolestí žila jen 4 měsíce. :,(

Žabakuk  10.06.14 11:52
LÉKAŘI NELÉČÍ, JEN TÁPOU :(

Nespoléhejte na lékaře, ty objeví onemocnění většinou již pozdě!!! - zkuste alternativní léčbu (vyhledejte někoho, kdo takto léčí ): byliny, změna stravy-málo masa, odstranit cukry, čištění celého organismu se zaměřením na nádorová onemocnění.
Pracovala jsem 10 let ve zdravotnictví, odešla jsem do jiného oboru. Již delší dobu mám různé příznaky po těle s teplotami, záněty průdušek, únavou, bolestí kloubů i bolestí vpravo pod žebry, gynekologické potíže, začali se mi vyskytovat bulky po těle… Půl roku lékaři nejsou schopni zjistit co mi je (po různých odběrech, RTG, SONECH i imunologii) antibiotika mi ještě více rozbourala imunitu a měsíc po dobrání opět potíže. Nyní měsíc dodržuji alternativní léčbu se změnou stravy, léčbou případných nádorů a snížením překyselení organismu- je mi výrazně lépe, oslabuje se mi bolest vpravo pod žebry, další příznaky a zmizely mi bulky po těle!!! :) Určitě budu pokračovat a věřím v přírodní a logickou léčbu!!! Tělo se musí léčit komplexně, všechny orgány jsou propojeny!!! To většina lékařů odmítá pochopit i přes jejich teoretické znalosti!!! :roll:

fanou  31.08.14 14:03

Dobrý den. Už po 3 mě pobolívá břicho na pravé straně, doprovázené vysokými horečkami a bolestí hlavy. Myslel jsem že je to slepák, ale v nemocnici mi bylo řečeno po ultrazvuku že to slepák není. Měl jsem zvýšenou sedimentaci v krvi. Týden jsem ležel v nemocnici. Byl jsem na koloskopii a nic nenašli. Po odeznění zánětu, břicho občas pobolívá. Děkuji

Jaja lili
1 příspěvek 19.09.14 17:17
prava strana bricha

Mam ten sami problem… pred dvouma tydnama me zacal bolet zaludek a pak to pomalu odstupovalo… ted me boli bricho a od vcerejska me silene boli na prave strane bricha… dnes jsem myslela ze si zavolam i zachranku… taky si rikam jestli nejsem hypochondr se zarazenyma prdama :D zjistili vam doktori neco?

slu02  25.09.14 22:59
bolesti na prave straně břicha

Dobry večer, už 3 tyden mam bolesti břicha na prave straně pod žebrem a jde mi to až do zad, šilena bolest, občas zavodněni. Byla jsem na vyšetřeni ultrazvuku a na gastroskopii…pry jsem naprosto v pořadku..nic jineho mi neřekli jen že mam podstoupit kolonoskopiji, podle krve a moči jsem v pořadku. je fakt že jsem posledni dobou neměla lehke obdobi…jen nevim co dal bolesi přetrvavaji a ja nevim co mi je..mužete mi prosim poradit? děkuji moc

natálie 12  13.10.14 19:27
bolest zad a bricha

Dobrý den moji 12 dceru asi měsíc bolí zada mezi a pod lomatkami až dolů na záda k tomu ji bolí břicho na pravé sraně a pod žebrami nevíte co byto mohlo být na regenu ze zádami jsme byli asi před 1 rokem děkuji

Rogovka
1 příspěvek 02.11.14 15:50

Měla jsem naprosto stejné příznaky jako popisujete, prošla jsem rentgenem zad, dokonce i rehabilitacemi a když se po půl roce bolest břicha stupňovala a přidaly se skoro 40 horečky, byla jsem odeslána na chirurgiji a zjistili mi zánět ledvin.

Fiorella  30.11.14 19:54
jatra

Delsi dobu mam bolesti pod pravymi zebry (ne velke), 2 mesice nauzeu- krev, jaterni testy OK. Sono bricha OK. Nechte si udelat CT bricha - ja jsem po CT obdrzela neprijemnou diagnozu : Polycysticka jatra a ledviny. Ted budu resit co s tim. Nikdo z me rodiny nic podobneho nemel.

Kristýna13
1 příspěvek 12.12.14 13:54
bolest břicha v pravá části vedle pupíku

Dobry den chtela bych se zeptat boli mě v pravé časti břicha hned vedle pupíku nevite někdo co by to mohlo být děkuji

petra 1991  16.12.14 00:23

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat. Již týden me bolí v pravém podzebri. Bolest se da vice méně vydržet. Horečky ani nic dalšího nemám. Jen by me zajímalo zda by to mohlo mit nněco spolecneho s některými členy rodiny co si prošli rakovinou. Od štítné žlázy pres tlusté střevo az po delozni čípek. Mela bych se obávat. Děkuji za odpoved

koud y
1 příspěvek 21.01.16 20:12
bolest v pravo vedle pupiku

Dobry den uz asi mesic me boli na pravo vedle pupiku v primi linii jako by v ríze ve svalu. a zadne jine problemy nemam cvicim ale z cviceni to neni a snazim se stravovat zdrave snidam vlocky asi 15 let takze vsechno zazivani streva vporadku.nevi nekdo co to je. nemam pojisteni

likas  18.11.16 16:00

Občas me boli na prave strane bricho jako ze pícha co to muze být

Váš příspěvek