Bolest v podbřišku při sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Loliy  24.01.11 17:20
Bolest v podbříšku

Dobrý den, měla jsem problémy při pohlavním styku s bolestí v podbříšku a při vstupu do poševního vchodu. Byla jsem u gynekologa a ten mi řekl, že máme zkusit s přítelem používat Lubrikační gel. Poté jsem už pohlavní styk neměla, takže nemůžu říct zda to pomohlo. Ale bolesti přetrvávají i při zavádění tamponu. Jsem teď dlouhodobě mimo Čr. Prosím o radu zda nevíte co je příčinou nebo nějaké zkušenosti s témhle problémem. Děkuji

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 25.01.11 20:13

..no..zkuste lubrikační gel…

Bábina
1450 příspěvků 23.02.11 19:01
bolesti v podbřišku

Pro Loliy, může to být malé poranění,nebo zánět,zkuste sedací koupel z květu hluchavky a 2× denně pít čaj s řebříčku obecného.Pokud je to špatně zahojená ranka,mělo by to pomoci,pokud je to zánět,tak pít budete stále,ale sedací koupel budete provádět tím řebříčkem.Poznáte to tak,že po aplikaci hluchavky bolesti přestanou.To se ranka dobře dohojila,pokud ne nasaďte řebříček i na koupel.

loliy
1 příspěvek 23.02.11 23:53

Bábina :děkuji za radu… problém je že bolesti přetrvávaji už více jak půl roku. Ale zkusím to co jste mi poradila

vivita
5 příspěvků 24.02.11 06:38
BOLEST

NU DĚVČE BUDE NEJLEPŠÍ OPĚT NAVŠTÍVIT ŽEN.LÉKAŘE,MŮŽE V TOM BÝTI ROVNĚŽ NĚCO Z MINULOSTI ALE, NEBUDU SI HRÁT NA ZAKLADATELE PSYCHOANALÝZY,AL­GOPAREUMIE,ČI­LI BOLEST PŘI POHL STYKU,MŮŽE TAM BÝTI ZÁNĚT, A LÉKAŘ SI TOHO OPRAVDU VŠIMNOUT NEMUSEL,NENÍ TO TAK JEDNODUCHÉ. mŮŽOU BÝT I MNOHEM HORŠÍ VĚCI,ZATÍM VYŠ GYNEKOL, PAK MOŽNÁ I SEXUOLOGICKÉ, ALE NEPŘEDBÍHEJME…rOZ­HODNĚ NEJPODSTATNĚJŠÍ PRO POČÁTEK LÉČBY NYNÍ JE,KLIDOVÝ REŽIM-DOMA,NORMÁLNĚ PRACOVAT,ČLOVĚK ALESP.PŘÍJDE NA JINÉ MYŠLENKY HOLČIČKO.NEPŘE­Tahovat se jů…Partnerovi to vysvětlete,pokud to nepochopí, nebo si bude vynucovat alternativy,a to i přes Vaší nechuť, se vší nonšalancí jej Vyhoď z okna.Ozvi se mi, jak ti je.Mám málo info ke stanovení byďby předběžné dg.Takže se ozvi. čaui pavel

Bábina
1450 příspěvků 24.02.11 10:02
Bolesti v podbřišku

Pokud je to takhle dlouho,tak sedací koupel z řebříčku.Hluchav­ka by nepomohla.A co takhle poslechnout vivitu a zajít k lékaři?Může to mít původ i v močovém měchýři nebo slepém střevě,když už to trvá takovou dobu.Lékař,vy­šetřením požná o co jde.Takhle z dálky Vám mohu poradit jen základní věc na běžný problém.Pokud vyšetření bude nega,postupujte jak jsem napsala,pokud nález bude,klidně se ozvěte,napíšu něco podpůrného přímo pro Vás.Ale Po tak dlouhé době už jste dávno u lékaře měla být.

vivita
5 příspěvků 24.02.11 13:12
jojojo

Ok, díky vám kolegyňko, v jednom jsme se shodli, nezbytné bude lék vyšetření, s podporou rovněž souhlasím. ALE HLAVNĚ-DOJÍT TAM SAKRA!!!, NENÍ SE ČEHO BÁT, MYSLÍM TEDY. mŮŽE TO BÝT MOČÁK, ŠKRÁBANEC NA INTIMNÍCH MÍSTECH, JEŽ MŮŽE ZP-.SOBOVAT ALGEZIO ATP. nEHOVOŘÍC. cO PÁTEŘ, TAKY JSEM SE STÍM JIŽ SETKAL, CELÁ PROCEDURA STÁVALA Z MĚKKÝCH TECHNIK,ELEKTRO­KONVULSIVNÍ TERAPIE A RAŠELINY…nEVIDÍM TO ZLE…

Bábina
1450 příspěvků 24.02.11 15:45
Bolest při sexu

Vážený,nerozumíme si,vyšetření v každém případě,ale pokud máte na mysli problém křečí zaviněných páteří,já bych dala akupresuru a mobilitaci pánve,popřípadě cvičení pí.Mojžíšové pro správné postavení pánve a tím i vnitřních orgánů.Ale nehodlám tu rozvádět diskusi na toto téma mezi námi dvěma.Zadavatelka chce radu a to hned.Takže ,řebříček pít i koupel.Teplá koupel z pořádnou porcí řebříčkového čaje vlitého do lavoru,poslouží stejně dobře,možné lépe než cokoli jiného,pokud je to ženský problém.Ale vyšetření bych neodkládala.Vaše potíže trvají už dlouho.

Bábina
1450 příspěvků 25.02.11 16:54
Bolest při sexu

A teď vážně pro Loliy.Udělal Vám Váš lékař chlamidiový test,i v krvi?Pokud ne požádejte o to,neléčená nákaza přináší velké komplikace celému tělu.Pokud chcete,zadejte si registraci a klikněte na mojí obálku a ty dva kohouty nechte,ať si rvou peří bez nás,ženských.Když nebude publikum hlavy jim schladnou.Na chlamídie platí jiná koupel.Ale čaj na pití zůstává stejný.

ikin  09.03.11 12:21

Dobrý den, cetla jsem od vas par prispevku a koukala ze ate zkusenosti s leceni bylinkama a tak. chtela jsem se poradit, mam uz dva roky bolesti pri sexu, a cim dal se to zhorsuje, po kazde mi vagina natece, cely den nemuzu chodit, posadit se nic… Pritel ma problem se do pochvy vubec dostat…doktor stale nic nenasel a ja uz jsem na pokraji zhrouceni, skousela jsem koupel v dubove kure…ale nic, chtela jsem skusit nejakou alternativní medicinu akle nevyznam se v tom…
dekuji za radu a jestly muzu poprosit o odpoved na email? dekuji jinak je mi 19 let

kmotra
114 příspěvků 10.03.11 11:40
dobré poledne

dubová kůra je dobrá na hemeroidy. Na email vám odpovědět nemůže zatím nikdo. Nejste zaregistrovaná. Musí tam být taková ta obálka. Zkuste kontrzhel. A jmelí. Jako čaj. U lékaře jste byla, nic nenašel…a co rentgen? zaregistrujte se prosím, a můžete napsat mi, odpovímna osobní stránky.

Bábina
1450 příspěvků 11.03.11 16:28
Bolest při sexu

Možná bych radu měla a mohu jí napsat i na veřejnou stránku.Směs bylin na ženské potíže v poměru 1:1 ato kontryhel,tře­zalka,mateřídou­ška ,rdesno ptačí ,řebříček kokoška pastuší tobolka a šalvěj se může použít na sedací koupele při otoku.Možno udělat jen obklad,také k výplach a zároveň k pití Bylinky na pití dáváme lžičku ma 14l horké vody a pijene 3× denně,Na koupele a výplachy Použileme polévkovou lžíci bylin a zalijene šálkem horké dody po několika minutách slijeme přes sítko do lázně mírně teplé,byliny na sedací koupel a výplach můžete použít až 3× ,ale musí být v lednici,Čaj na pití byliny pokaždé čerstvé.Dobře také fungují výplachy z měsíčku ,řebříčku kontryhele a tymiánu.Doporučila bych Vám nechat si udělat testy na alergii na ochranu,nebo na prášky které užíváte a popřípadě i na partnerovo sperna.Požádejte o to gynekologa.Protože pokud jste zdraví oba,a není nějaká jiný překážka,(zůžená vagina,nebo vaginismus)tak nevidím důvod proč by jste měla trpět Vy i partner.Pokud to nepomůže,je ještě možnost navštívit psychologa,protože může být blok z nějakého nepříjemného zážitku z dětství.Bylinek a jejich použití na Váš problém je mnoho,ale pokud nepomohou,bylo by dobré hledat závadu jinde.Je pravda,že toto je dost ožehavé téma na veřejnou diskusi proto poslechnetě kmotru a udělejte si registraci a můžete navštívit kteroukoliv z nás..

Akýlek
1 příspěvek 28.04.14 20:44
bolest při styku

Dobrý večer při styku mě zavádění penisu bolí a při jiné poloze se to ani nepovede, použily jsme i lubrikant a při případném hlubším průniku nebo použití prstů začnu krvácet, čím by to případně mohlo být způsobeno. Děkuji

Váš příspěvek