Bolest hrudníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lalalalalalla  04.11.10 16:06
Bolest v oblasti hrudníku

Zdravím všechny,mějte mě za nehorázného hypochondra ale nedá mi to napsat můj velký,možná malý,možná taky žádný problém který se objevuje malinkým pobolíváním v oblasti hrudníku směrem více v vlevo..Trvá to tak 2-3 dny..né celý den.Je mi 15 let…mám se bát nebo co?:X Před třemi týdny jsem byl na ortopedii kde mi dělali RTG zad ze předu i z boku? Viděl by tam Ortoped nález? S kouřením..no kouřím málo..2 cigarety denne maximálně 3/4 roku :X. Nekašlu vůbec a dýchá se mi dobře
please help

Reakce:

Lalalalalalla  04.11.10 16:07

Oprava * v pravo

Dr.House
622 příspěvků 04.11.10 20:51

máš se bát nebo co??…dělej co chceš nebo co..

ortoped tam rozhodně viděl nález - pokud to byl ortoped lékař a né uklízečka z ortopedie… kdyby to bylo z hlediska ortopedické stránky tak by ti závěr rozhodně řekl. asi to nebylo nic hroznýho, takže jestli si občas blbě hneš hrudní páteří, při prudkém pohybu, tak je to zcela normální věc…skoro. a máš jen skříplej nerv nebo blokaci obratle.

kouření je mi ukradený…za tu krátkou dobu i nízký počet cigaret á den ti nemůže být nic z hlediska kardiální. oleda že bys bylo po transplantaci srdce, nebo měla vážnou chorobu srdeční. což pochybuju!

Lalalalalalla  05.11.10 20:03

:D Děkuju..ale nevím takovou „bolest“ jsem nezažil ještě tak se ptám. Dnes jsem zvedal pakl vod a docela jsem to cítil :X Stejně tak když si dám ruky do sebe a vlastně ztlačím hruĎ/prsa k sobě tak citím nátlak také :X

Dr.House
622 příspěvků 06.11.10 16:11

jo, tak zkus třeba nezvedat vodu a nech ty prsní svaly trochu odpočinout, seš vy vývinu…tvořej se ti svaly…a hold to cítíš na prsou. nic vážnýho to není. máš jen namožené svaly…z růstu například…

Marcik.K.
4 příspěvky 07.11.10 10:17

Pokud tě obvodní doktorka neposlala na vyšetření se srdcem, tak bys nic s ním mít neměl..
Já být tebou, tak začnu i cvičit na hrudní páteř a plavat (pokud umíš plavat správně - dýchat do vody, atd.). Můžeš to mít z toho, že máš plochou hrudní páteř, ale tím, že ti je jen 15, tak se to dá ještě zlepšit. Důležité je to cvičení. Kdyžtak si u ortopeda zažádej o rehabilitaci a tam by ti vše vysvětlili a trochu ti i tu páteř uvolnili. :wink:

Bábina
1450 příspěvků 07.11.10 13:55
Bolet na hrudi

Dejte taky pozor na to co jíte.Hranolky,ham­burgery a vůbec všechna taho mastná jídla mohou zapříčinit pálení žáhy,kterou zkrotíte do 1|2 skleničky vody na špičku nože jedlé sody a je po problému.Pokud se stravujete vysloveně nezdravě,kupte si v lékárně pastilky proti pálení žáhy.Nebojte,nemoc to není.Trpí na to i malé děti,pokud sní něco,co jim nesedne.

Kristys  07.03.11 15:51
Zápal plic

Ahoj, je mi 16 a před vánoci jsem měla lehčí virový zápal plic. A asi v polovině ledna jsem začla/pokračovala s kouřením(kouřím málo, cca 1 cg za den, někdy ani to ne). Teď cca týden cítím bolest v oblasti hrudníku. CO by to mohlo být? Může to být také z vývinu, nebo v tom mám hledat větší problém?

Marcik.K.
4 příspěvky 07.03.11 16:11

Tak to budeš mít asi následek z toho zápalu plic… být tebou, tak přestanu kouřit úplně.. i jedna cigareta tělu určitě škodí

Váš příspěvek