Bolest v nadbřišku pod žebry

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Axikola  26.05.12 09:28
Bolest v nadbřišku pod žebry

Dobrý den, trápí mě už delší dobu pár zvláštních problémů. Bolívá mě v nadbřišku pod žebry a také občas na hrudi. Bolest v nadbřišku často přichází tehdy, když se probudím. Není to nějaká závratná bolest, kterou bych nemohla vydržet. Je to takové jemňoučké zvláštní tlačení. A co se týče té hrudi, cítím tlačení tehdy, když jsem ve stresu. Řekla bych, že to celé (hruď i nadbřišek) má nějakou spojitost se stresem, protože mám dojem, že oba příznaky přicházejí často tehdy, když uvažuji nad něčím, co mě trápí a stresuje. Jsem hodně stresující se typ člověka, v poslední době samý stres (prožívám ho jak psychicky, tak fyzicky), mám spoustu fóbií, ze všeho mám strach atd. Chodila jsem i k psychologovi, který mě označil jako úzkostlivý typ člověka. Zajímalo by mě, zda někdo nevíte, co by to mohlo být a jestli se se mnou ztotožňujete v názoru, že je to způsobeno nadměrným stresem. Mám totiž strach, abych si tím stresem nepřihnala nějakou nemoc, mám z toho hrůzu už delší dobu. Děkuji předem každému, kdo napíše svůj názor :-)

Reakce:

Dalibor6
19 příspěvků 27.07.12 11:44
RE: bolest

Zeptám se vás, nemíváte někdy pocit, že vás píchá přímo v páteři mezi lopatkami?

Váš příspěvek