Bolest v levém boku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Peťule dredatá
1 příspěvek 09.05.13 17:12
Bolest v levém boku ...

Dobrý den,..
už pátý den mám horečky, které doprovází bolest v levém boku. Týden půl zpátky, jsem si přítelovi stěžovala ( vždy jen na večer, před spaním ), že cítím tupou bolest zhruba v místě levé ledviny. To ale ustalo a potom začaly ty horečky, co mám teď a nesnesitelná bolest v levém boku. Je to různé, třeba když se nadechnu, tak mne v boku píchne, někdy když polknu sousto jídla, nebo se napiji, tak to také zabolí. Bolest tedy začne v levém boku, zhruba těsně pod žebrama, a tam buď tlačí, nebo občas píchne. Zhluboka se nenadechnu, v půlce nádechu začne v boku píchat a musím tedy vydechnout..

( moje životospráv stojí za prd… :( také mám problémy s vyprazdňováním, ačkoliv jsem opravdu žrout a plácám páté přes deváté zhruba v půl až hodinových intervalech, na záchod si dojdu zřídka. 14 dní zpět jsem wc navštívila po dlouhé době 5× za den, ale to bylo naposledy až do dneška, kdy jsem na rady sestry použila projímadlo „YAL“ a trochu jsem si na záchod došla. Nejdříve se mi zdálo, že to zabralo, ale teď mám zase horečky a po třech brufenech mne v boku bolí méně, ale to začne zase na plné obrátky, až brufeny přestanou působit. Ledvinový kámen mne také napadl, opravdu MALO!! dodržuji poslední dobou pitný režim… Ale četla jsem, že bych se nemohla ani vyčůrat, a to já můžu a bezbolestně. Teď mám u postele každý den džbán se šťávou a dva-tři džbány za den a noc vypiju :) a podle toho také vyčůrám ;)

a hlavně - mám strach jít do nemocnice, z nemocnic vždy utíkám, pokud si mne tam nechají.. Opravdu utíkám, jakkoliv :( Prosím o radu, co by to mohlo být a také jak se z toho vylízat, alespon trochu pomocí bylinek a maminky a přítele :)

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek