Bolest v konečníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nicolas31  20.01.14 11:48
bolest v konečníku

Dobrý den,

mám dotaz, dlouhodobě, řekněme tak dva tři roky mám problém se stolicí, většinou se zácpou, nebo průjmem, klasickou obyčejnou stolici jsem už neměl ani nepamatuji. Ted asi tři dny mám v konečníku bolest, bolí to při běžném sezení, při chůzi, a samozřejmě při konání potřeby, mám pocit jako by tam něco bránilo, protože to co jde ven jde jen v tekutém stavu a v malém množství, cokoli sním ihned běžím na záchod. tak bych chtěl jen radu než poběžím k lékaři, jestli někdo neví co by to tak mohlo být. děkuji

Reakce:

Věra 11 4  10.02.14 11:41

Nikolasi, to není legrace, nech se hned vyšetřit. To je jediná dobrá rada. Přeji, ať to dobře dopadne a neodkládej to. :srdce:

calipo65
3 příspěvky 01.03.14 14:00
@nicolas31 píše:
Dobrý den,mám dotaz, dlouhodobě, řekněme tak dva tři roky mám problém se stolicí, většinou se zácpou, nebo průjmem, klasickou obyčejnou stolici jsem už neměl ani nepamatuji. Ted asi tři dny mám v konečníku bolest, bolí to při běžném sezení, při chůzi, a samozřejmě při konání potřeby, mám pocit jako by tam něco bránilo, protože to co jde ven jde jen v tekutém stavu a v malém množství, cokoli sním ihned běžím na záchod. tak bych chtěl jen radu než poběžím k lékaři, jestli někdo neví co by to tak mohlo být. děkuji

calipo65
3 příspěvky 01.03.14 14:02

Není to žadna sranda co pišeš běž stím k lekaři okamžitě třeba o nic nejde jenom to je zacpa, ale i tak nechci tě strašit tím co si myslím, že by mohlo být.

Váš příspěvek