Bolest šlapky,možná ostruha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

davidasis  29.04.15 22:43
Bolest šlapky,možná ostruha

Zdravím všechny,
rozhodl jsem se sem napsat, protože si přestávám vědět rady. Již přes rok mě trápí bolest šlapky na levé noze, konkrétně lehce na boku pod patou, podle mapy reflexních bodů na chodidle je to ta část močovodů, ale to jen pro lepší názornost místa.
Před rokem jsem byl na rentgenu a nic tam nenašli. Tak mně dali jakýsi uklidnující sprej a tím to skončilo. Přes léto bolest zmizela. Ale začátkem zimy minulý rok se bolest vrátila a dost intenzivněji. Letos na jaře jsem zašel za ortopedem a ten mně řekl, že mám začínající ostruhu. Nařídil mně rehabilitaci. Chodím na ultrazvuk, který mně nepomáhá a tedka na cvičení. Domů jsem si pořídil takového šlapacího gumového ježka, když mně noha bolí tak, že nemůžu už ani chodit, tak si tak minutu na něm zašlapu a bolest na nějakou dobu zmizí. Konopná Alpa pomůže jen na velice krátko.

Tak se chci zeptat, jestli někdo neví nějakou radu či postup, která by mohla pomoci? Jenom upřesňuji, že je mně 28 let.

Předem děkuji :-)

Reakce:

davidasis  10.05.15 23:47

Nikdo neví? Poradte prosím…

Hanada  16.02.16 17:25
ostruha

Trápila mne delší dobu ostruha zespodu na patě, občas bolest vymizela a po čase opět začala, dokonce i na obou patách zároveň. Byla jsem z toho celá špatná, měla jsem zaplacenou dovolenou v Chorvatsku, chtěla jsem jí zrušit, ale nakonec jsem s bolestí jela.Byla jsem hodně ve vodě, a zjistila jsem že bolest polevuje.Po třech dnech ve vodě bolest úplně vymizela a já mohla chodit dokonce i bosa po kamínkách. Tři roky jsem nikde u moře nebyla a bolest se zatím neobjevila. Připisuji vyléčení slané mořské vodě.

Váš příspěvek