Bolest ramenního kloubu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

urbanovanick
1 příspěvek 08.05.15 23:55
bolest ramenního kloubu

Mám silné bolesti v ramenním kloubu, pro velkou bolest si dávám na ramena kopřivy. Bolest trochu ustoupila. Mám ketanol a na bolest kotylan.
Musím počkat 2 dny, je to nekonečné.
urbanová,

Reakce:

jaromira urbanová  14.05.15 13:28
bolest ramenního kloubu

Děkuji, zkusím…už 8 dnů trpím, děkuji za každou radu.Ale asi bez terapie a antibiotik to neustoupí, asi bych měla jít k odborníkovi ortopedovi.Snad to vydržím. :,(

kirin
10 příspěvků 15.05.15 10:47

Zkuste chladící mast nebo konopnou mast, ale jak říkáte, nejlepší by byl ortoped

sawe
6 příspěvků 21.05.15 12:30

Nejlépe uděláte když si v lékarně koupíte třezalkový olej a budete 3× denně 15 min mastit a máte do 3 dnů klid někdy to trvá i déle, podle toho jak už je to tam dlouho naskládané já mám ty samé problémy s ramenem, loktem, cysta pod kolenem, atd a ještě nikdy mě to nezklamalo. Vyzkoušejte je to 100%ní. A nekupujte nějaké Aloe Vera

karollkka  21.05.15 22:55

Dobrý den, já s bolestí ramene bojuju od doby, co se mi narodilo miminko a čím víc přibírá, tím je to horší. Nechci do sebe cpát žádné léky proti bolesti, protože stále kojím, tak jenom tiše trpím a promazávám vším možným přírodním, ale jak má to rameno pořád zátěž (maličká je nosící typ), tak mi nic nezabírá. Kolegyně mi doporučila přístroj Cellion, že ho má její maminka na koleno po úrazu, a prý krásně uleví od bolesti. Nemáte s tím někdo zkušenost? Předem díky!

sawe
6 příspěvků 22.05.15 08:33
karollkka

Vyzkoušej třezalkový olej jak jsem psal, není to drahý stojí kolkem 65,– a česem budeš velmi spokojena, ale musí se pravidelně 3× denně 15min mastit

sawe
6 příspěvků 22.05.15 08:38

Jo před 3týdny jsem si mastil kyčelní kloub nemohl jsem pomalu pohnout nohou a během 5ti dnů bolest pryč, vyzkoušejte nebudete zklamaní, akorát ta práce s tím mazáním, bolí od toho ruce

heleeen  23.05.15 16:01

Dobrý den, já mám Cellion doma asi půl roku, koupily mi jej děti, protože mám totální endoprotézu a občas mám velké bolesti. Třezalkový olej používám, ale ty masáže s ním jsou pro mě namáhavé. Cellion je skvělý pomocník na rychlou úlevu od bolesti, když je změna počasí, je pro mě k nezaplacení.

karollkka  26.05.15 22:19

Dobrý den heleeen, moc děkuji za reakci a pozitivní zkušenost:-) Ráda bych se jěště zeptala, kde jste Cellion sehnala? Protože já vůbec netuším, kde bych ho mohla pořídit. Díky a hezký den!

heleeen  28.05.15 23:25

Karollkko, vůbec nemáte za co, jsem ráda, že jsem Vám mohla alespoň trošku pomoct. Jinak jsem se ptala dcery, kde mi Cellion kupovala a říkala, že se máte podívat na okamzitauleva. Tak snad to najdete. Hezký večer a budu držet palce, ať se Vám co nejdřív uleví a můžete se holčičce věnovat na 100%. Helča

nessik
10 příspěvků 29.05.15 11:37

Taky na toto mám osvědčenou mentolku :)

Váš příspěvek