Bolest jedné nohy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hannik
2 příspěvky 26.03.11 19:15
bolest prave nohy

Dobry den.Jsem uz zoufala a hledam radu kde se da.Uz treti tyden mne boli prava noha zaclo to tesne nad nartem zepredu pri chuzy .pak se bolest rozsirila do cele nohy nejvice ted boli pod kolenem na prave strane.Nekdy zaboli noha i v klidu ,ale po par metrech chuze brecim bolesti.Kdyz sedim nezvednu nohu bolesti nahoru.Byla jsem na cevnim vysetrenim kde nic nezjistili,delaly ultrazvuk na trombozu a mereni tlaku v nohach,vse pry v poradku.Byla jsme na ortopedii ,kde mne doktor rekl ,ze je to nerv ,mam uz 13 opichu do nohy a do krize a nic nepomaha.O jake vysetreni bych jeste mela pozadat ,uz nevim .dalo by se neco poznat i z odberu krve?budu vdecna za jakkoukoliv radu :cry: Jedinne co mne trochu pomaha jsou ledove obklady

Reakce:

Dr.House
623 příspěvků 27.03.11 20:24

samozřejmě, z krevních odběrů se toho dá poznat…jéjej…aleo něčem bych věděl…
nechte si tu nohu uříznout..nejlíp celou a dát si tam umělou..zbavíte se bolesti a bude vám dobře…dneska je to moderní…

a na nerv se musí pomalu…a fyzická zátěž to ještě více zpomaluje a proto to bude bolet ještě hodně hodně dlouho,…bacha na zoufalost…po ní přichází deprese a jak je známo, v depresích se dělaj ptákoviny – máte přece dvě nohy…i s jednou se dá přešlapovat a skákat přes švihadlo…

hannik
2 příspěvky 27.03.11 21:11

Diky moc ,jste mne rozesmal i nahnal strach…nezamne­nitelny DR.House..Urcite si necham nabrat krev DEKLUJI

izaruby
2 příspěvky 31.03.11 19:52
Bolest nohy

mám obdobné potíže jako hannik, podle vyšetření mám být OK … sice jste mně také rozesmál,ale nějakou radu nemáte?
Děkuje Iza

Dr.House
623 příspěvků 31.03.11 20:32

mám…pro vás mám speciální radu, přečtě si to znova a tam těch rad najdete fůru…přehlížejte ty vtipné řeči a své cíle najdete…přeju hodně štěstí v hledání

izaruby
2 příspěvky 19.04.11 21:48
Malta

No, tak příspěvky jsem neměla čas číst, jelikož jsem se octla pracovně na Maltě, ale proč to píšu: tady jsem žádné potíže neměla, přičemž jsem měla plno starostí, jezdila v místních rozhrkaných busech a nebolelo mně nic. Divné ne? Vždy mám moc ráda změnu prostředí, ale nemůžu přece celý život kočovat, že ano. Ale tak mně napadá, jestli nemám v genech po nějakých vzdálených předcích opravdu nějakou potřebu měnit místo k životu. Cítím se dobře mezi cizími lidmi, splním si svoje pracovní povinnosti a pak pozoruju místní kolorit a tak, a je mi dobře a hlavně, nic mně nebolí.

Váš příspěvek
Inzerce:

Jak se vyhnout podzimní depresi?

Podzim se nezadržitelně blíží a s ním na velkou spoustu lidí padá splín, špatná nálada a nechuť cokoli dělat. Není divu. Nejraději bychom ještě relaxovali na koupališti nebo grilovali na chatě... (číst dále)