Bolest na plicích a problémy s dýcháním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mujitsu  05.07.11 21:33
Bolest plic a problémy s dýcháním

Jsem poměrně mladá (15) a včera mě začalo bolet na pravé straně hrudníku, začalo se mi špatně dýchat a když se narovnám, nemůžu už vůbec dýchat, motá se mi hlava a nemá sílu v rukou. Rodičů jsem se ptala, ty nevědí a můj přítel mi řekl, že to bude tím, že jsem byla teď dva dny doma bez pohybu. Když se předkloním, můžu normálně dýchat, když se narovnám, dýchání se mi zhorší a každý nádech bolí a tíží. Když se chci nadechnout zhluboka, tak mě píchne v zádech. Nevíte co to může být? Děkuju za odpověď nebo radu.

Reakce:

Dr.House
622 příspěvků 09.07.11 09:05

máš skříplý mezižeberní nerv…proběhni se kolem baráku a párkrát si zacvič…ta hlava se ti motá protože málo piješ…dám za to krk že mám pravdu…pij a cvič - pak to přejde..

Zuzana721  13.03.12 18:29
Bolest plic, hlavy a problém s dýcháním

Dobrý den jmenuji se Zuzana,je mi 19 let.Poslední dobou mě bolí na plicích, občas kašlu a bolí mě hlava,ale nemám tepltu, jsem často unavená. Myslím si, že v tom hrajou určitou roli cigarety(jsem kuřák 2roky), chtěla jsem přestat kouřit, ale nepodařilo se mi to. Když jsi jdu občas zaběhat, nevydržím to dlouho.Začně mě hrozně bolet hlava, plíce a kašlu. V 15 a 16 letech jsem měla zápal plic. Dáte mi prosím nějakou radu? děkuji předem

Eva Tomíčková  25.01.16 17:58
obtížné nadechnutí

Mému synovi je 15 let, hraje aktivně fotbal a často si ztěžuje na obtížné nadechování hlavně hlubokého, které mu jde ztěžka. Absolvoval rtg plic a plicní vyšetření a krevní odběy s neg. výsledkem. poaďte i vyšetření na inteně na koho se obrátit, nebo co může tyto problémy zpouštět.

Eva Tomíčková  25.01.16 17:58
obtížné nadechnutí

Mému synovi je 15 let, hraje aktivně fotbal a často si ztěžuje na obtížné nadechování hlavně hlubokého, které mu jde ztěžka. Absolvoval rtg plic a plicní vyšetření a krevní odběy s neg. výsledkem. poaďte i vyšetření na inteně na koho se obrátit, nebo co může tyto problémy zpouštět.

Váš příspěvek