Bolest pravého varlete

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petr  12.03.10 12:36
bolest p. varlete

dobry den,
byl jsem na urologii a ultrazvuku nikde me nic nenasli ani nenahmatali to je v poradku, ale take mi nic neporadili na objevujici se bolest v pravem varleti.prvni 3 tydny se to objevovalo ciste nahodne a ted uz je to tak mesic a pul je to o neco lepsi.zda se ze se bolest objevuje predevsim pri prechodu z teplejsiho do chladnejsiho prostredi. jakmile se dostanu ze zimy domu, vlezu do vlaku atd. tak bolest ustoupi po pár minutach.boli to asi jako pri rane pod pas. vsechno to zaclo ze dne na den. pry je to asi skriply nerv ale to je jen hypoteza. mohl by mi nekdo poradit? dekuji

Reakce:

sejla  07.01.12 15:40
bulka nad varletem

Dobrý den
Chtěl bych se optat je mě 30let a našel jsem si nad pravím varlatem nějakou dalo by se říct kuličku či co,je to v mýstech kde by mělo být nadvarle a na levém nic takového nemám je tam citít jen taková ta žilka zatím co nad tím pravým je právě ta kulička,je tvrdá.Nepozoruju že by se mě nějaké varle zvětšilo či nějaké zabarvení na kuží prostě sem si jen nahmatal tu kuličku je to dva dny od té doby mě přide že ji trošku citím ale nevím zda si to nevsugerovávm.Není to nijaká bolest nebo tak něco myslite že to muže být jen nějaký zanět nebo by bylo dobré jit k lekaři?A když k lekaři musím prvně k obvodní která mě někam pošle nebo se mužu rovnou obědnat na nějaké vyšetření?Děkuji za radu a odpovědi…

kmotra
114 příspěvků 07.01.12 21:25
Každopádně

k lékaři, možná vás pošlou na sono či něco podobného. Ale určitě běžte.

Váš příspěvek