Bolest nohou i rukou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petttruše
5 příspěvků 12.12.15 18:08
Bolest nohou i rukou

Ahoj,

může mě od bederní páteře bolet v obou nohou? Je to taková vnitřní bolest, normálně funguji, nic paralizujícího, bolí mě to od úterka, je to jako podobné růstové bolesti (jen já už nerostu), lýtka, zadní stěny stehne, trochu i nárty občas, o něco více pravá noha, al ejinak nohy obě. Byla jsme u DR, vitamíny mi nechybí, minerály ok, CRP 2, dimery ok, křečáky nemám, otoky taky ne. Prý je to bud od cév (mám ode dneška Detralex nebo od páteře, al ezase že je trochu divný, že mě bolí obě nohy…bederní páteř mě bolí už asi 4 roky jako prase, v květnu mám RTG krční a bederní, v krční blok (mám RHB), jinak prý ok. mám bolesti SI skloubení, občas akutní lumbago, ale jinak mě v bedrech bolí furt…hlavně u předklonu a narovnání…nohy bolí furt…může to být od toho nebo ještě něco jiného??? Jinak mám cervikokranialni syndrom, cervikobrachialni s, vas ls páteře, spondylozu, cervikalgii… Nevím, odcčehoby to mohlo bbýt ještě, mám nové sono prsou, rtg plic, srdce, vše ok, krevní obrazy asi tři za čtvrtroku, vvše ok, ty dimery, žíly na nohou prýnmajíddobrý průtoky…

Reakce:

Petttruše
5 příspěvků 12.12.15 19:26

Jinak doplním, je mi 30,nekourim, teploty, nějakou velkou únavu nemám, nic jiného mě netrápí… Trochu mě bolí kycel na pravé straně, i trochu víc ta pravá noha, poboliva měto i zezadu na stehne, dr říkala že je trochu divné, že by mě od zad bolely OBĚ nohy… A že mám zkusit ten detralex… Teď chodím na rhb k fyzioterapeutovi do Zbiroha, s tou krční a hrudní páteří, občas mě prokrupou, zacvicime, promackaji i vč žeber, jedno se mi tam furt trochu blokuje..
Trochu mě bolí i ruce, malinko šíje, ramena, i občas hřbet rukou..Je to ted vše od úterka, v noci mě to nebudí, to spím, ráno o tevřu oči a za moment už cítím, jak to v nohám začne…
Prosím, poraďte, děkuji…

Váš příspěvek