Bolest celých dolních končetin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

FifinaOfina
16 příspěvků 04.05.12 14:21
Bolest nohou-celých končetit

Ahoj, zdravím, opět se sem obracím s prosbou o radu. Asi před 3 týdny mě velmi začalo bolet lýtko, bylo to jako dlouho trvající křeč a lýtko bylo mírně nateklé bez změny barvy (trvalo 2-3 dny).Bolelo i na dotek, ale nic, co by se nadalo vydržet. Zkoušela jsem rozmasírovat koňskou mastí, ale pak samo odeznělo a dále jsem to neřešila. Po týdnu se bolest vrátila. Bez otoku, změny barvy a viditelných žil a bez bolesti při doteku. Noha mě prostě bolí pořád, při pohybu i v klidu (i když si myslím, že při pohybu méně). Bolí mě už celé lýtko, jakoby i achilovka, pod kolenem a stehno (pravá noha) a nyní už mě začíná bolet i lýtko na noze levé. Máte někdo nějakou zkušenost o co může jít? Byla jsem u DR, protože jsem se bála zánětu žil, či trombózy. Ta mi na to nic neřekla,dala mi pouze mast Arnicagel a nějáké homeopatika-ani jedno nezabírá. Krátkou úlevu cítím po masti Ibalgin, jen když si ale namažu obě celé nohy. Antikoncepci neberu, ale kouřím cca 10 cigaret denně. Jsem štíhlá a pohyb mám přirozený, ale necvičím. Jsem na mateřské. Nějaké rady???

Reakce:

Popelka-1  04.03.15 22:11
Bolest nohou-celých končetin

Nechápu proč vás dr. neposlala na vyšetření na cevní. Výborná doktorka je MUDr. Olga Stehlíková na adrese

Adresa: Masarykova 794/320, Ústí nad Labem, Bukov
Telefon: 475 603 693

Ale dr. vám musí napsat doporučení, nebo si zavolejte Mudr. Stehlíkové a ona vám řekne co a jak. Držím palce.

Váš příspěvek