Bolest na levé straně podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Selfi
1 příspěvek 25.01.12 17:26
bolest na levé straně

Dobrý den, potřebuji poradit, zda nemáme někdo zkušenosti…
Asi před 3mi týdny mě začalo bolet na levé straně podbřišku, cítila jsem spíše takový divný tlak v oblasti vaječníku.. po dvou dnech bolest přešla, nicméně teď se opět vrátila, mám mírnou zácpu, plynatost a bolest taková tupá mě trápí na levé straně v místě kousek pod žebry a postupuje jakoby dolů až k místu, kde mám jizvu po císaři. V sedě nebo při ležení na levém boku mám pocit, že mi tam prostě něco překáží, cítím takové nepohodlí… můj dotaz zní.. mohlo by se jednat o zánět tlustého střeva? Tlak spíše sílí, než by přestával a trvá to již tak pátý den, není to nic takového, že by mě to omezovalo v běžných činnostech,ale prostě to pořád cítím a teď se mi zdá, že to i víc bolí. Krev ve stolici nemám. Na gynekoligickém vyšetření jsem byla předevčírem- pohmatem i ult-důsledným vše v pořádku. Dnes jsem šla k obvodní lékařce,ale má dovolenou, šla jsem tedy k zástupu, ale ten ani po dvou hodinách nedorazil :(-… doktorka se má vrátit v pondělí,ale to nevím, jestli mám tak dlouho vyčkávat, zvažuji sjet na pohotovost, ale zase se mi ten stav nezdá tak akutní..
prosím, poraďte. děkuji.

Reakce:

Dozova  16.04.12 11:31
Bolest na levé straně

Dobrý den,mám ten samý problém.Na ginekologií vše ok.
Ale k lekaři se mi moc nechce,není to ještě taková bolest že by se stím nedalo žít,tak kdyby jste šla k lekaři,tak dejte vědět.Děkuji :)

pope  16.04.12 21:51

zajděte si na ambulanci na chirurgii, měla jsem podobné bolesti, může se jednat o zánět nebo skrytou nemoc tak ať se zbytečně netrápíte a rychle se to vyřeší. zdravím a držím pěsti

ozran  04.10.13 21:37
@pope píše:
zajděte si na ambulanci na chirurgii , měla jsem podobné bolesti, může se jednat o zánět nebo skrytou nemoc tak ať se zbytečně netrápíte a rychle se to vyřeší. zdravím a držím pěsti

Hlavně to nenechat. Musí se na to podívat odborník!

selfi1zakladatelka  04.10.13 23:17
@ozran píše:
Hlavně to nenechat. Musí se na to podívat odborník!

tak jen doplnění… stav se zhoršoval, zároveň jsem cítila divný pocit v žaludku, takže jsme šla na gastro.. tam mi provedlo endoskopii ( ale nosem, ne krkem) a měla jsem zánět žaludku, ta bolest v oblasti střev byla prý přenesený bolest právě z toho žaludku, případně ten zánět mohl být i dál ve střevě… dostala jsem antb. a po té vše přešlo… v současné době je to tak, že mírný tlak v žaludku se čas od času objeví, ale po té zase vymizí.. vysledovala jsem, že to souvisí se stresem… (stavíme dům, stres v práci), jakmile jsem třeba na dovolené tak problémy okamžitě přejdou… nicméně… bolest přešla… spíše mám ťeď takový citlivější žaludek,…

markova11
1 příspěvek 16.11.13 14:54
bolest břicha

Dobrý den, mám už asi měsíc bolesti břicha na levé straně které provází silná plynatost. Ráno když vstanu tak v pohodě ale začne to posnídaní a večer se už nemohu ani nadechnout jak mě to bolí ani sedět no hrůza. A to vše doprovází bolesti na levé straně břicha. Bolest je taková pichavá až štiplavá až křeče. Nemáte někdo radu co s tím. Děkuji.

Váš příspěvek