Bolest lýtek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Honza123456
2 příspěvky 06.05.13 17:25
Bolest lýtek

Dobrý den,
mám strach o svou přítelkyni (20let) má poslední dobou cca asi měsíc bolest lýtek hlavně v noci má pocit jakoby jí její nohy vážili sto kilo a kolikrát jí i zfijalový nohy ale nemá je nateklé. Z krve prý zjistili že má špatnou údajně půlku těla a že má něco buď se štítnou nebo svalovou žlázou dle všeho co jsem se dočetl všude možně to ale na šťítnou ani svalovou žlázu nevypadá. Dle toho co jsem se opět dočetl by dle příznaků mělo jednat o trombózu ale to by dle mého usouzení lékaři hned poznali ale zatím nevědí nic jistě. Mám o ní strašný strach nevíte někdo co by to mohlo být? Ve čtvrtek má jít do nemocnice a na magnetickou rezonanci a spoustu dalších testů.

Reakce:

Kleeeer  06.05.13 19:23

Mívá noční křeče? nebo nějake jiné přiznaky?

Honza123456
2 příspěvky 07.05.13 09:38

Křeče právě vůbec nemívá jen strašnou bolest a pocit jakoby nohy vážily 100kilo. Prý jí našli štěpy svalů v krvi nevím co to znamená. Krom magnetické rezonance jí čeká i lumbální punkce.

Feťula  10.05.13 20:56
Honza

A bere tvá přítelkyně antikoncepci?? Abych to upřesnila.. Mam zlomenou nohu a teď po 14 dnech se díky ůrazu přidala trombóza v jednom lítku, nejvíc to bolelo k ránu..a když jsem hodila nohu z postele dolu, tak jsem bolest nemohla vydržet. Ale četla jsem na netu že tohle můžou mít i holčiny co berou antikoncepci. Včera jsem s tim byla u doktora a díky sonu se na to přišlo. Znam tu bezmoc a čekání. Doufam že se to brzy vyřeší a přeji pevné nervíky. ;)Petra

Váš příspěvek