Bolest ledvin, bederní páteře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Te Eza
1 příspěvek 03.11.15 16:02
bolest ledvin, bederní páteře

Dobré odpoledne, chtěla bych se zeptat už týden chodím velmi často na toaletu, zhruba tak 3krát za půlhodiny, při močení necítím žádnou bolest, ale včera mě začaly bolet ledviny spolu s bederní páteří. Prosím poraďte mi, co mám dělat, jestli je to zánět nebo jen nastydnutí.
Předem děkuji za odpověď! :-)

Reakce:

puclik88
26 příspěvků 12.11.15 13:27

S takovým problémem už se to řeší antibiotiky. bežte k doktorovi nebo začnete močit krev a to už nebude dobré-znamená to že vám to sedlo na ledviny. jste asi prochlazená či máte zánět! tím že půjdete k doktorovi nic nezkazíte. na zánět doporučuji koupit brusinky a klidně i doplněk stravy obsahující brusinky

jarka.modra
26 příspěvků 19.11.15 14:32

Jasne dejte na puclika!! rychle k doktorovi at nic nezanedbate. myslim ze jeste dobry brusinkovy doplnek stravy je od VITO LIFE :*

jarka.modra
26 příspěvků 20.11.15 13:05

Nasla jsem nakonec odkaz na tu stranku kde jsem si kupovala ty brusinky ***

Editace adminem 20.11.2015 13:53 - odstranění odkazu

Anonymní  03.03.16 07:24

Pradi te mi boli me ledviny chodim 100%za h na wc nevim co mam delat

SEMIR7272
1 příspěvek 01.09.16 23:19
Zvětšení předkožky

Dobrý večer. Prodělal jsem ledvinovou koliku levé ledviny. Mám zavedený stant do přirození upevněný na niti. Zvětšuje se mi předkožka, kterou musím mít vyhrnutou k vůli závěsné niti, na které je upevněn stant. Příští týden mám jít na vytažení stantu. Po vytažení se mi postupem času předkožka zmenší na původní velikost nebo se to bude řešit obřízkou? Děkuji předem za odpověď.

Váš příspěvek