Bolest kosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ladyna21  15.11.12 22:24
Bolest kosti

Dobrý den..už pár dní mě bolí levá pažní kost. Je to taková tupá bolest, jako kdyby v tý kosti něco rostlo..Těžko se mi oblékají a svlékají věci (bunda, tričko..), to bych brečela bolestí. Přišlo to zničehonic, nikde jsem se nepraštila..Nevíte, o co by se mohlo jednat?
Je pravda, že jsem určitou dobu celkově bez energie, všechno mě unaví. I když se pořádně vyspím, pořád si připadám unavená, taky mě poslední dva týdny každý den bolí hlava..
Díky za každou odpověď :)

Reakce:

Elli Mino  28.07.14 00:49

Ahoj. Určitě zkus zajít za doktorem, nějakým inteligentní, který ti nedá paralen a nepošle pryč. Doporučila bych určitě zvýšit příjem tekutin, pokud máš pocit že piješ málo, dostatek vitamínů a minerálů a na klouby, kosti a případný zánět, který se může objevit kdekoli, i enzycol. Nic ti neudělá, (mi pomohl na koleno) a přinejlepším do sebe nacpeš sloustu vitamínu C a jiných regeneračních látek :) Ale toho doktora vidím jako první možnost ;-) Hodně zdaru

AiAiAAAi  08.08.14 20:37

Ahoj. Může jít i o metabolickou poruchu, třeba dnu. Proč si s tím nezajdeš někam k doktorovi? Ten ti k to mu řekne jistě víc než my. Zkus si taky vzít nějakou kloubní výživu, třeba ten enzyco, co tu mínili, je fajn. Uvidíš, jestli ty bolesti opadnou. Ale doktor, jednoznačně

Macacau  12.11.14 17:08
enzycol

Ahoj, můžu brát současně APO-ALLOPURINOL 100mg(beru 1× denně) a ENZYCOL strong power? Děkuju

Váš příspěvek